Bajnokság utáni verseny

Ha javasolhatom,Bajnokság után rendezhetnénk egy újabb verseny,nehogy csak a bajnokság legyen egész évre.

Pl:Ageless Era kiegészítős bajnokság,vagy 2v2 bajnokság,vagy ez a Kato elég népszerű lett akár..

A Napóleoni dubla-sajtos taktika mindig beválik...Másnem az ellenfélnek.

Ijas0 képe
Ijas0
Csatl.: 2016. 08. 18.
Hely: tartózkodom :)

Ebben az évben nem ér véget a bajnokság azthiszem Laughing out loud

NymmeL képe
NymmeL
Szerkesztő
Csatl.: 2013. 04. 14.

Lehet,de akkor jövőre Laughing out loud

Valamikor csak-csak

Ijas0 képe
Ijas0

Léteznek Tornák meg nemzetközi események szóval nem látom akadályát, hogy induljon egy akár még bajnokság közben is Laughing out loud Viszont ehhez tervezés,játékosok és készítők kellenek. 

NymmeL képe
NymmeL
Szerkesztő

Ui.: Ha jó az ötlet akár még más ország játékosait is be lehet invitálni Laughing out loud.

NymmeL képe
NymmeL
Szerkesztő

Én jövő hétre megnyitnék egy nem hivatalos Kato versenyt az Era kiegészítővel (szeptember 1-től szeptember 8-ig)

Időpont megbeszélés itt!

Ijas0 képe
Ijas0

Szóval a pontos időpont a kezdésre szeptember 1-je 6 óra után

Nevezni is itt kell,fajt nem kell itt választani,az sem feltétel hogy állandóval gyere,hisz rengeteg a faj az Agless Era-ban

Mindenkinek minimum 3 meccset kell lejátszania,maximum 4et.

Az első 2 elért helyezés,valamint az utolsó lejátszott meccs(vagy 3 vagy 4 )eredményének pontjai adódnak össze.

Ergó ha a 3. meccsen 3. lettél de te jobb is lehetsz  szerinted,akkor bekockáztatod az 4. meccset is.De pechedre ott utolsó lettél,ezért,rosszul döntöttél Laughing out loud

1 .hely:10 pont

2.hely:9 pont

3.hely:8 pont

4.hely:7 pont

5 vagy az alatti hely:3 pont

döntetlen:4 pont(a ritkaság moatt-döntetlennek az a helyzet számít amikor mindenki egyesével küldi az ingyen TP-t az ellenfélnek)

Ijas0 képe
Ijas0

Ijas, ne haragudj meg, de őszinte leszek. Légből kapott, 2 perces ötletek nem állják meg a helyüket.
Szeptember 1. az itt van a nyakunkon. Ha lenne is rá 1 hónap, hogy jelentkezzenek a bajnokság miatt és a suli miatt nem mindenki jelentkezne.
Először mérd fel a hajlandóságot a játékosokban. Tervezd meg hány főtöl indulhatna a játék.  A pontozási rendszert is nyálazd át úgy, hogy ne köthessenek bele, mert hidd el nekem ha valamibe bele lehet kötni abba bele kötnek mint a beton. Indíts egy fórum témát érdeklődj az érdeklődők felől akár indíts egy szavazást.
Adj időt magadnak és másoknak is a felkészülésre. És szerezz be magad mellé valakit mint szervező mert nem lesz egyszerű dolgod egyedűl. 

NymmeL képe
NymmeL
Szerkesztő

Őszíntén nem is versenynek hanem csak tétes játékra gondoltam mivel elég sokan gyűlűnk mindig össze a szerveren,de ha senkinek nem tetszik akkor természetesen marad a bajnokság...

Aki meg kiesik az 1. fordulóban az meg várhat még 1 évet egy normális játékra

Ijas0 képe
Ijas0

Nem azt mondtam, hogy felejtsd el az ötletet csak, hogy gondold át, szervezd meg. Az érdeklődést pedig mindenkép nézd meg előtte szavazással vagy fórum témával és hagyj időt a válaszadásra is 2-3 hetet. 

NymmeL képe
NymmeL
Szerkesztő

Rendben akkor aki akar az ide kommenteljen,és elhalasztjuk 2 héttel Laughing out loud

Ijas0 képe
Ijas0

Őszintén nem is versenynek hanem csak tétes játéknak gondoltam mivel elég sokan gyűlünk mindig össze a szerveren...

Ha ennyiről van szó, akkor csinálni kell egy magyar laddert Laughing out loud

"...és a legjobb tulajdonságom az hogy mindkét lábam egyforma, különösen a bal." - Bakos Bernadett, 2013. december

SilverMage képe
SilverMage
Csatl.: 2015. 04. 04.
Hely: Az én tartózkodási helyem nem publikus, viszont tudom hogy TE épp hol tartózkodsz, és ezt ki tudom használni ellened.

Ja Laughing out loud

Ijas0 képe
Ijas0

Mivel senki nem jelzett nem tudok szervezni.

De azért ott leszek 1-én Laughing out loud

Ijas0 képe
Ijas0
Új hozzászólás