Gondoltam jó lenne egy ilyen fórumtéma, amiben a játék világáról (Irdya a böcsületes neve) és az ott játszódó történetekről van szó, mert telis tele vannak kiváló ötletekkel!

Kedvcsinálóként itt van két ritka (és egyébként egymástól eltérő) térkép: <régi> és <új>

"...és a legjobb tulajdonságom az hogy mindkét lábam egyforma, különösen a bal." - Bakos Bernadett, 2013. december

SilverMage képe
SilverMage
Csatl.: 2015. 04. 04.
Hely: Az én tartózkodási helyem nem publikus, viszont tudom hogy TE épp hol tartózkodsz, és ezt ki tudom használni ellened.

Éééés egy fórumtéma, melyben megtalálható a teljes Nagy-Kontinens!!! <itt>

"...és a legjobb tulajdonságom az hogy mindkét lábam egyforma, különösen a bal." - Bakos Bernadett, 2013. december

SilverMage képe
SilverMage
Hely: Az én tartózkodási helyem nem publikus, viszont tudom hogy TE épp hol tartózkodsz, és ezt ki tudom használni ellened.

Egy bő másfélszer akkora térkép amit én raktam össze eliddel felhasználó térképeiből (a fenti is egy):

CsatolmányMéret DownloadsLast Download
a_teljes_nagy-kontinens.jpg 5.22 MB soha

SilverMage képe
SilverMage

Hú, ez jó nagy térkép. Köszönöm, a nagy részét eddig még sosem láttam.

Nem semmi, hogy még ezen sem látszik a kontinens széle. Egyszer megnéznék egy teljes világtérképet, már ha létezik egyáltalán ilyesmi.

"A lion doesn't concern himself with the opinions of the sheep." - Tywin Lannister

Krogen képe
Krogen
Magyar Bajnok 2014
Magyar Bajnok 2016
Szerkesztő
Csatl.: 2012. 08. 09.
Hely: Morogor

Nagyszerű, fantasztikus és látványos, valamint lenyűgöző, hogy lehet látni az egészet, amit eddig megrajzoltak.
Én ennek nagyon örülök. Smile Ügyesek és okosak vagytok. Így tovább !! Crown

Az lenne még jó, hogy ha magyar feliratú lenne és egy másik? hogy a hadjáratok útvonalai jelölve lennének. Wink

írta Jf. Tasz, Wesnoth-i Üdvözlettel Wink A Nagy-Óceán Járójának kapitánya Star
a 2013-as és a 2015-ös MWB bírója-szervezője és a Facebook kezelője

Jf. Tasz képe
Jf. Tasz
Adminisztrátor
Szerkesztő
Csatl.: 2010. 05. 15.
Hely: Nagy-Óceán, hajófedélzet, kapitányi lakosztály

Jf. Tasz Kapitány:
Az lenne még jó, hogy ha magyar feliratú lenne és egy másik? hogy a hadjáratok útvonalai jelölve lennének. Wink

Mindkettő beletelne egy kis időbe, de könnyedén meg lehet próbálkozni velük (adott hozzájuk minden grafikai eszköz). Sajnos az új térképek nem ilyen könnyen szerkeszthetőek.

SilverMage képe
SilverMage

Az új Wesnoth-térkép lám, lefordította magát - nem tudom hogy Zookeeper hogy tette olvashatóvá a beszúrt szövegeket, de nekem nem kevés kreativitás kellett hozzá - (kiderült, hogy némelyest ehhez is van szerkesztő, <itt a link>):

EDIT: változtattam a térképen, szerintem így még olvashatóbb

CsatolmányMéret DownloadsLast Download
magyar_terkep.jpg 1.82 MB soha

SilverMage képe
SilverMage
Új hozzászólás