Foglaljuk el a laddert!

Most, hogy a bajnokság a végéhez ér, és a játékosaink még képesek nagy számban összegyűlni, de már csak nézni... volna egy programjavaslatom.

Arra vagyok kíváncsi, hogy egyszerre hány fővel tudjuk képviseltetni magunkat a ranglistán.

Nem számít, hogy mennyire előkelő helyről van szó, és az se baj, ha mindössze egyetlen játék erejéig térsz vissza. Az egyetlen, ami számít, hogy a ladder listázzon és mindenki lássa, hogy itt is egy magyar meg ott is egy magyar. Az idei IWT várhatólag korábban lesz, hogy jobban hasznosítani tudja a nyári szabadidőt, szóval az egészet felfoghatjuk egy nagy hadgyakorlatnak. Oroszország máris kezdhet rettegni.

Jelenleg 39 aktív játékost mutat a ladder, ebből 4 magyar, ami 10,3%. Vajon fel tudjuk ezt pumpálni 30%-ra?

Haj előre, ne hátra!

Horus képe
Horus
Adminisztrátor
Magyar Bajnok 2009
Magyar Bajnok 2013
Magyar Bajnok 2015
Csatl.: 2007. 04. 24.
Hely: üres konzervdoboz

Benne vagyok, csak kicsit kevés az időm. Mondjuk ma este 7-től egy ladder meccs (Csak hogy egyszerre két magyar is aktivizálva legyen Tongue )?

Legyenek inkább becsületes ellenfeleim, mintsem becsvágyóak, és nyugodtabban fogok aludni éjszakánként.
scharon képe
scharon
Szerkesztő
Csatl.: 2015. 05. 17.
Hely: Morogor

Hű és ebben a négyben én jelenleg bent sem vagyok. Miután lejátszottuk a döntő maradék másfél meccsét, illetve túlestem valahogy ezen az egyéni nevezéses IWT utánzaton, természetesen lehet rám számítani.

"A lion doesn't concern himself with the opinions of the sheep." - Tywin Lannister

Krogen képe
Krogen
Magyar Bajnok 2014
Magyar Bajnok 2016
Szerkesztő
Csatl.: 2012. 08. 09.

Horus, szívemből szóltál Smile

Ideje lenne fejleszteni a megkopott tudásom.

Amúgy most ezek a játékosok szerepelnek:

Solymos-HUN, Horus, szdik570, Matyi, potyi_HUN, yanosz, scharonHUN

Ez már 7 fő.

yanosz
Szerkesztő
bajnokság szervező
Csatl.: 2009. 02. 17.
Hely: itt

http://wesnoth.gamingladder.info/ladder.php

Megbuggyanok. Nálam ezen a listán 4 fő szerepel továbbra is: én, solymos, potyi és szdik570. Solymosnak pontosan annyi pontja van, mint ami a főoldalon az ElderofZion elleni meccse alapján feltételezhető. Tehát elvileg frissnek számít.

http://wesnoth.gamingladder.info/gadder.php

A skill classes-ben viszont feltűnnek azok a nevek, amiket yanosz emleget. scharon adatlapjára kattintva azt írja, hogy az elmúlt 30 napban 1 meccset játszott. A legfrissebb feltüntetett meccse február negyedikei, az meg már több, mint egy hónapja volt. Még rejtélyesebb, hogy őt ma láttam személyesen is, ahogy egy élőholt vs sárkány meccset elveszít, de a végeredmény sehol sem látszik.

Megpróbáltam nem privát böngészésben frissíteni (általában azt használok, hogy ne képződjenek cookie-hegyek), maradt változatlan a lista.

Valakinek van ötlete, hogy mi lehet ez?

Horus képe
Horus
Adminisztrátor
Magyar Bajnok 2009
Magyar Bajnok 2013
Magyar Bajnok 2015

Nekem úgy tűnik, hogy yanosznak, Matyinak és scharonnak is pont 10 meccse van a Ladderen eddig feltöltve, ami a határ és ami fölött már megjelennek a listán. (Több mint 10 meccs szükséges ehhez összesen és ebből 1 az elmúlt 30 napban és legalább 1300 pont.) Szóval mivel éppen ez a határ, lehet, hogy egyik helyen már megjelennek, a másikon nem. Azon mi már nem csodálkozunk, mekkora véletlen, hogy mind a hárman éppen 10 meccsesek.

"A lion doesn't concern himself with the opinions of the sheep." - Tywin Lannister

Krogen képe
Krogen
Magyar Bajnok 2014
Magyar Bajnok 2016
Szerkesztő
Csatl.: 2012. 08. 09.

Mintha craken írt volna vmi olyat, hogy nem biztos, h feltölti... Amúgy fogalmam sincs, mert az angolom igencsak hiányos, arra elég, hogy az egyszerűbb mondandóimat leírjam, meg megértsem, mit mondanak...

Edit: Tényleg nem töltötte fel... Viszont most már fent vagyok a táblán anélkül is

Legyenek inkább becsületes ellenfeleim, mintsem becsvágyóak, és nyugodtabban fogok aludni éjszakánként.
scharon képe
scharon
Szerkesztő
Csatl.: 2015. 05. 17.

Valóban arról van szó, amit Krogen mond; a szabályzat szerint tíz játék már listára tenne, de valójában hibás és csak 11-nél. Rég játszottam már a tizedik meccsemet, nem emlékeztem rá. Tényleg vicces, hogy pont mindhármuknak 10 meccse volt...

Egyébként jól halad a hódítás: két nap alatt felfejlődtünk 14%-ra és ennél csak több lesz!

Horus képe
Horus
Adminisztrátor
Magyar Bajnok 2009
Magyar Bajnok 2013
Magyar Bajnok 2015
Új hozzászólás