Harc Wesnothért 1.13.5 újdonságok

(a teljesség igénye nélkül)

1. A felhasználói grafikus felületen történt változás: a betöltőképernyőnek új megjelenése lett, új betűstílus (Lato).
  2. A gombok szövegének mérete megnövekedett.
  3. A trónörökös c. hadjáratban Li'sar új egységképeket kapott.
  4. Az "Óriáspók" portrét kapott.
  5. A többjátékos játék létrehozásánál a "Játék beállítása" részben új jelölőnégyzetként beállítható, hogy csak regisztrált játékosok csatlakozhatnak a játékhoz.
  6. Nagy számban javultak és új jellemzőkkel bővültek a következők: WML, Lua, Wesnoth Formula Language (WFL) és  MI.
  7. SDL 1.2 eltávolítva, csak SDL 2 van.
  8. A színes egérmutató új megjelenéssel rendelkezik.

Források:

írta Jf. Tasz, Wesnoth-i Üdvözlettel Wink A Nagy-Óceán Járójának kapitánya Star
a 2013-as és a 2015-ös MWB bírója-szervezője és a Facebook kezelője

Jf. Tasz képe
Jf. Tasz
Adminisztrátor
Szerkesztő
Csatl.: 2010. 05. 15.
Hely: Nagy-Óceán, hajófedélzet, kapitányi lakosztály

Hű, már nagyon kíváncsi vagyok az új portréra! Köszönjük a bejelentést! Big smile

Ha beírom ide azt az aláírást amit szeretnék, megbolondul a fórum, úgyhogy ezt megúsztátok XD                     

SilverMage képe
SilverMage
Csatl.: 2015. 04. 04.
Hely: Az én tartózkodási helyem nem publikus, viszont tudom hogy TE épp hol tartózkodsz, és ezt ki tudom használni ellened.

Óriáspók

Aki fél a póktól... :puzzled: Most nem fog. :wink:

írta Jf. Tasz, Wesnoth-i Üdvözlettel Wink A Nagy-Óceán Járójának kapitánya Star
a 2013-as és a 2015-ös MWB bírója-szervezője és a Facebook kezelője

Jf. Tasz képe
Jf. Tasz
Adminisztrátor
Szerkesztő
Csatl.: 2010. 05. 15.
Hely: Nagy-Óceán, hajófedélzet, kapitányi lakosztály

Van egy csomó felhasználatlan portré... a jetié, az óriáspatkányé, és azt sem értem, a sárkánynak miért nem teszik be alap portréként:https://forums.wesnoth.org/download/file.php?id=53282

Ha beírom ide azt az aláírást amit szeretnék, megbolondul a fórum, úgyhogy ezt megúsztátok XD                     

SilverMage képe
SilverMage
Csatl.: 2015. 04. 04.
Hely: Az én tartózkodási helyem nem publikus, viszont tudom hogy TE épp hol tartózkodsz, és ezt ki tudom használni ellened.
Új hozzászólás