Minitorna - 2016 - egyeztetések

Figyelem, figyelem kedves utasaink!

A 0x64.org szerveren várják NymmeL urat.

Ismétlem: A 0x64.org szerveren várják NymmeL urat, vagy fáradjon a fórumon a válasz-gombhoz és írja meg, mikor lesz elérhető

Szíves figyelmüket köszönjük!

Smile

Legyenek inkább becsületes ellenfeleim, mintsem becsvágyóak, és nyugodtabban fogok aludni éjszakánként.
scharon képe
scharon
Szerkesztő
Csatl.: 2015. 05. 17.
Hely: Morogor

Scharon -vs- Nymmel Folyamatban.

NymmeL képe
NymmeL
Szerkesztő
Csatl.: 2013. 04. 14.

Scharon - vs- NymmeL 0-1

CsatolmányMéret DownloadsLast Download
minitorna_2016_scharon_-vs-_nymmel_0-1.gz 31.25 KB soha
NymmeL képe
NymmeL
Szerkesztő

Kinizsi barátom holnap is fent leszek ha nem felejtek el Laughing out loud . Ha forumon jelzed hogy mikor az is segíthet Smile.

NymmeL képe
NymmeL
Szerkesztő

Sikerült! Nagyon köszi:)

Matyi
Csatl.: 2015. 09. 21.

kinizsi: Semmi probléma, csak azért lettél beírva a csoportba, mert nem tudtam, részt tudsz-e venni a tornán vagy nem. Ugye amikor jelentkeztél tartaléknak, akkor még úgy volt hogy azért nem feltétlenül kell minitornán részt venni, ez azóta megváltozott. És még mindig egyszerűbb kivenni a csoportból ha nem megy a részvétel, mint betenni, ha mégis részt akarnál venni. Úgyhogy ezt a megoldást választottam.

Tehát akkor kinizsi kikerült az A csoportból, vele nem kell játszani. Így az A csoportban marad 6 ember, a B továbbra is 7 fős, elnézést a kis különbségéért.

"A lion doesn't concern himself with the opinions of the sheep." - Tywin Lannister

Krogen képe
Krogen
Magyar Bajnok 2014
Magyar Bajnok 2016
Szerkesztő
Csatl.: 2012. 08. 09.

Potyi vs marabu

kezdődik

marabu képe
marabu
Csatl.: 2015. 07. 06.
Hely: A nagy óceánon túl (hol a kurta farkú kismalac túr)

B csoportnak:

A napokban nem tudtam játszani és ma sem tudok, keddtől leszek újra elérhető.

Kedden 6-tól késő estig fent leszek a szerveren, és az utána következő napokban is az esti órákban.

negusnyul képe
negusnyul
Adminisztrátor
Csatl.: 2008. 10. 28.

potyi vs marabu

marabu_nyert_potyi_ellen.gz 14.24 KB soha
marabu képe
marabu
Csatl.: 2015. 07. 06.
Hely: A nagy óceánon túl (hol a kurta farkú kismalac túr)

Na halló! van egy kicsit kétes visszajátszásom, úgyhogy szeretném ha megtekintenéd Krogen és adnál egy választ az érvényességére Krogen.

minitorna_vs_potyi_2p_-_hamlets_visszajatszas.gz 14.97 KB soha
ikomizo képe
ikomizo
Szerkesztő
Csatl.: 2011. 11. 02.
Hely: Földön vagy föld alatt

Potyi már megbeszélte velem a dolgot. Mivel ő veszített a választott fajjal és mindketten beleegyeztetek, érvényesnek ismerem el a meccset.

"A lion doesn't concern himself with the opinions of the sheep." - Tywin Lannister

Krogen képe
Krogen
Magyar Bajnok 2014
Magyar Bajnok 2016
Szerkesztő

Eközben pedig elkezdődött a Matyival való meccsem is.

és félbe is szakadt (szerk)

ikomizo képe
ikomizo
Szerkesztő

Én lejátszottam a meccseimet továbbiakban mit kell tennem? Laughing out loud

NymmeL képe
NymmeL
Szerkesztő

Két dolgot kell tenned:

- A megfelelő helyre írod a hozzászólásaidat, ide visszajátszások, egyeztetések és időpontok jöjjenek.

- Vársz, amíg kialakul a csoportodban a sorrend.

Krogen képe
Krogen
Magyar Bajnok 2014
Magyar Bajnok 2016
Szerkesztő
Pintercsabi és Matyi! Szeretném tudni hogy mikor lesz alkalmam játszani veletek.
ikomizo képe
ikomizo
Szerkesztő

yanosz - sahblabla nagy hirig és nem kis mázli után győztes: yanosz

yanosz_legyozte_sahblabla.gz 60.48 KB soha
yanosz
Szerkesztő
bajnokság szervező
Csatl.: 2009. 02. 17.
Hely: no public

scharon és Silvermage! Holnap, holnapután és szeptember 1.-én előre láthatólag úgy 7től fenn leszek a szerveren, jó lenne mihamarabb lájátszani ma meccseinket...

mindenkori volt  Wesnoth-ügyi (korrupt) államtitkár-helyettes úr, (Knalgába száműzetettve folyó hó 32.-én)

Sahblabla képe
Sahblabla
Szerkesztő
Csatl.: 2013. 10. 26.
Hely: van hogy otthon, de van hogy nem

Milyen meccset? XD

"...és az a legjobb tulajdonságom, hogy mindkét lábam egyforma, különösen a bal." - Bakos Bernadett, volt osztálytársam (2013.)

SilverMage képe
SilverMage
Csatl.: 2015. 04. 04.
Hely: Büszkén ülve merkúri királyi trónomon ünneplő alattvalóim s szolgáim előtt.

negusnyul vs. potyi

potyi lerohant griffekkel és majdnem meg is ölte a vezéremet a 3. (!) körben, de végül szerencsésen kicsúsztam a griffek közül és levadásztam a törp királyt 

potyi_vs._negusnyul.gz 11.64 KB soha
negusnyul képe
negusnyul
Adminisztrátor
Csatl.: 2008. 10. 28.

minden 18.00 után pénteken 15.30 után

"Bármikor, amikor a csüggedés lesz rajtam úrrá, csak arra gondolok, hogy a történelemben az igazság, és a szeretet mindig győzedelmeskedett. Voltak ugyan zsarnokok, és gyilkosok, és volt idő, amikor legyőzhetetlennek tűntek, de végül mindig elbuktak..."

pintercsabi
Csatl.: 2007. 05. 07.
Hely: Budapest

Valamilyen technikai hiba miatt nem tudom feltölteni a Jf Tasz elleni meccsem visszajátszását. A játékban és a szerkesztőben megvannak a mentések, de amikor itt próbálom feltölteni a userdata/saves-ban a szokott helyén nincs semmi...

mindenkori volt  Wesnoth-ügyi (korrupt) államtitkár-helyettes úr, (Knalgába száműzetettve folyó hó 32.-én)

Sahblabla képe
Sahblabla
Szerkesztő
Sah: a meccset nem biztos, hogy holnap be tudjuk fejezni du., évnyitóm lesz. Kérdéses. Ha holnapután állunk neki az neked jó?
Legyenek inkább becsületes ellenfeleim, mintsem becsvágyóak, és nyugodtabban fogok aludni éjszakánként.
scharon képe
scharon
Szerkesztő
Csatl.: 2015. 05. 17.

Sah: nekem ma úgy 17 óráról megfelel. Lejátsszuk?

"...és az a legjobb tulajdonságom, hogy mindkét lábam egyforma, különösen a bal." - Bakos Bernadett, volt osztálytársam (2013.)

SilverMage képe
SilverMage
Hely: Büszkén ülve merkúri királyi trónomon ünneplő alattvalóim s szolgáim előtt.

Silver: 7-től nem lehetne? Akokkor lenne jó nekem

Scharon: akkor szept 1.  4-fél5 körül ha az jó...

Sahblabla képe
Sahblabla
Szerkesztő

De, persze, lehetne. Big smile

SilverMage képe
SilverMage

Sahblabla vs Jómagam éppen megy.

SilverMage képe
SilverMage

Sahblabla vs SilverMage (gratulálok Smile ). Mivel Sahnak problémái akadtak a visszajátszás feltöltésével, azt rendhagyó módón én fogom közölni:

2p_-_scarred_foothills_visszajatszas.gz 27.86 KB soha

SilverMage képe
SilverMage

Sah: itt a MEGoldás !

2p_-_fallenstar_lake_visszajatszas_sah.gz 23.59 KB soha

írta Jf. Tasz, Wesnoth-i Üdvözlettel Wink A Nagy-Óceán Járójának kapitánya Star
a 2013-as és a 2015-ös MWB bírója-szervezője és a Facebook kezelője

Jf. Tasz képe
Jf. Tasz
Adminisztrátor
Szerkesztő
Csatl.: 2010. 05. 15.
Hely: Nagy-Óceán, hajófedélzet, kapitányi lakosztály

Mindkettőtöknek köszönöm Smile !

Sahblabla képe
Sahblabla
Szerkesztő

pintercsabi vs negusnyul

pintercsabi nyert

2p_-_ruined_passage_visszajatszas.gz 25.04 KB soha

"Bármikor, amikor a csüggedés lesz rajtam úrrá, csak arra gondolok, hogy a történelemben az igazság, és a szeretet mindig győzedelmeskedett. Voltak ugyan zsarnokok, és gyilkosok, és volt idő, amikor legyőzhetetlennek tűntek, de végül mindig elbuktak..."

pintercsabi
Csatl.: 2007. 05. 07.
Hely: Budapest
Új hozzászólás