Nemzetközi Wesnoth Torna

Jövőre ugyan ekkor ugyan itt? :D 

NymmeL képe
NymmeL
Szerkesztő
Csatl.: 2013. 04. 14.

SilverMage: A Bajnokságnak nincs fórumtémája a hivataloson. Ha a Nemzetközi Tornára gondoltál, akkor azt az előző hozzászólásomban belinkeltem.

Solymos: Igen, van igény bőven egy egyéni nevezéses nemzetközi versenyre, ezt tapasztaltuk megértő és kevésbé megértő játékosoktól, akik nagyon küzdeni akartak, de nem tartoztak a 4 nemzet egyikéhez sem. A közeljövőben viszont, már amennyire én tudom, nem lesz ilyen verseny.

"A lion doesn't concern himself with the opinions of the sheep." - Tywin Lannister

Krogen képe
Krogen
Magyar Bajnok 2014
Magyar Bajnok 2016
Szerkesztő
Csatl.: 2012. 08. 09.
Hely: Morogor

*haját tépi* Igen, arra gondoltam Laughing out loud

"...és az a legjobb tulajdonságom, hogy mindkét lábam egyforma, különösen a bal." - Bakos Bernadett, volt osztálytársam (2013.)

SilverMage képe
SilverMage
Csatl.: 2015. 04. 04.
Hely: Büszkén ülve merkúri királyi trónomon ünneplő alattvalóim s szolgáim előtt.

Hát, én is valami hasonlót csináltam, miután belinkeltem a Nemzetközi fórumát, aztán közvetlenül utána jött a kérdés, hogy mégis hol lehet megtalálni. Smile

"A lion doesn't concern himself with the opinions of the sheep." - Tywin Lannister

Krogen képe
Krogen
Magyar Bajnok 2014
Magyar Bajnok 2016
Szerkesztő

Erre gondoltatok ? https://forums.wesnoth.org/viewtopic.php?f=15&t=44615

Gratulálok a résztvevőknek ! Crown

írta Jf. Tasz, Wesnoth-i Üdvözlettel Wink A Nagy-Óceán Járójának kapitánya Star
a 2013-as és a 2015-ös MWB bírója-szervezője és a Facebook kezelője

Jf. Tasz képe
Jf. Tasz
Adminisztrátor
Szerkesztő
Csatl.: 2010. 05. 15.
Hely: Nagy-Óceán, hajófedélzet, kapitányi lakosztály

Igen Kapitány Úr, erre gondoltunk XDDD

"...és az a legjobb tulajdonságom, hogy mindkét lábam egyforma, különösen a bal." - Bakos Bernadett, volt osztálytársam (2013.)

SilverMage képe
SilverMage
Csatl.: 2015. 04. 04.
Hely: Büszkén ülve merkúri királyi trónomon ünneplő alattvalóim s szolgáim előtt.

Üdv mindenkinek!

Úgy tűnik a csapatos Nemzetközi Torna után nem is olyan sokkal lehetőség lesz egyénileg is versenyre kelni. (Még ne kiabáljuk el, egyelőre személy szerint még nem vagyok biztos benne, lesz-e ebből az egészből valami.)
Szervező az egyik lengyel játékos, Druid, az ő kérésére írok most ide. Van fórumtéma a hivataloson, elég gyengén megfogalmazott angol szabályzattal, itt a link: (Egyelőre 0 válasz, ezért is vagyok szkeptikus.)

https://forums.wesnoth.org/viewtopic.php?f=15&t=45018

Illetve a lengyel fórum, ahol ha minden igaz, jelentkezni kell: (Itt lengyelül van minden, automatikus fordítással elég jól le lehet magyarítani)

http://www.wesnoth.com.pl/forum/viewthread.php?thread_id=1256

A tornán mindenkit szívesen látnak, illetve a győzteseknek nyeremények is vannak(!). Ezekről a belinkelt lengyel fórumon képek is láthatóak.

A szabályokról röviden: (Bővített verziókhoz a belinkelt dolgokat elolvasni.)
Február 10-ig lehet nevezni. A verseny utána indul, határidők a szabályzatban.
A játék az 1.12-es verzión zajlik, a hivatalos szerón, alapértelmezett korszakkal. 360-as időkorlát van, de közös megegyezés szerint lehet más.
A torna rendszere: első fordulóban két nagy csoport, mindenhonnan 4 továbbjutóval. Legjobb 8-ban párharcok, utána elődöntő és döntő. Illetve úgy tűnik, hogy a további körökben meg lesz határozva, melyik pályán kell játszani.

Krogen képe
Krogen
Magyar Bajnok 2014
Magyar Bajnok 2016
Szerkesztő

"Egyelőre 0 válasz, ezért is vagyok szkeptikus"

Well I invite February 9, 2017 Wink

Thank you and have a nice day.

Druid.

Druid-pl
Csatl.: 2017. 01. 23.

Mivel mostanában eléggé gyorsan pörögnek a hozzászólások a Bajnokság miatt, így gyorsan lekerült a hír a palettáról, ezért küldtem mindenkinek üzenetet az újabb versenyről, aki játékosként vagy tartalékemberként részt vett az őszi megmérettetésen, vagy akár csak a Minitornán elindult.

Krogen képe
Krogen
Magyar Bajnok 2014
Magyar Bajnok 2016
Szerkesztő
Új hozzászólás