MWB 2016 Megbeszélés

Figyelmeztettem az E csoportot a közelgő határidőre és meghatároztam a hosszabbítás maximumát, ami a határidő után legvégső esetben is csak egy hét lehet. De már ahhoz is külön halasztást kell kérniük.

A H csoport végzett:
1. Matyi 15 pont
2. potyi-HUN 12 pont
3. fafan99 9 pont
A rendes meccsek után még két környi extra játékot le kellett játszaniuk, összesen 6 meccset. Kiegyenlített, izgalmas küzdelem volt. Nagyon gratulálok mindegyikőtöknek.

A G csoportban a rendes meccsek lejátszásra kerültek:
1. Krogen 12 pont
2-3. marabu, NymmeL 3 pont
Mivel marabunak és NymmeL-nek egy extra meccset kell játszaniuk a helyezés eldöntésére, ezért megengedhető, ha 1-2 nappal túllépik a határidőt.

A F csoportban van egy kis lemaradás:
1-2. Horus, Solymos 6 pont
3. Sahblabla 0 pont
Még két meccs van vissza, Horus vs Sahblabla 2., illetve Solymos vs Sahbabla 2. Mivel viszont Sahbabla 3. helyről utólag jutott tovább és folyamatos aktivitást mutat mindegyik játékos, sőt az E csoport lemaradását figyelembe szintén figyelembe véve itt is adható haladék.

"A lion doesn't concern himself with the opinions of the sheep." - Tywin Lannister

Krogen képe
Krogen
Magyar Bajnok 2014
Szerkesztő
Csatl.: 2012. 08. 09.
Hely: Morogor

Holtverseny alakult ki Solymos és Horus között az F csoportban (9-9 pont). Szóval nekik, a csoportelsőség eldöntéséhez még egy meccset játszaniuk kell.

"A lion doesn't concern himself with the opinions of the sheep." - Tywin Lannister

Krogen képe
Krogen
Magyar Bajnok 2014
Szerkesztő

ÜDv! Mit tudtok erről a lengyel tornáról???

Solymos Réka képe
Solymos Réka
Csatl.: 2013. 07. 11.

Horus - Solymos Csoportelsőségért

19.30 kor

kemény lesz:)

Solymos Réka képe
Solymos Réka

Solymos: Időpontot legközelebb az időpontokhoz írj.

A tornáról: Druid, a lengyel játékos aki szervezi nemrég küldött nekem egy üzenetet, amiben arra kért, hogy tolmácsoljam a meghívást a közösségnek. Hamarosan lefordítom az üzenetét (elég gyenge angolból) és leírok mindent a Nemzetközi Torna társalgóba.

Krogen képe
Krogen
Magyar Bajnok 2014
Szerkesztő

Igen, én is nemrég láttam ezt a bajnokságot.

"...és az a legjobb tulajdonságom, hogy mindkét lábam egyforma, különösen a bal." - Bakos Bernadett, volt osztálytársam (2013.)

SilverMage képe
SilverMage
Csatl.: 2015. 04. 04.
Hely: Büszkén ülve merkúri királyi trónomon ünneplő alattvalóim s szolgáim előtt.

A mai nappal az E csoport kivételével mindenki végére ért a meccseinek. Mivel viszont a legjobb 8-ban nem párbajok lesznek idén, hanem 2 csoport, mindegyik 4 fős, továbbá rendkívüli időhiány forog fenn, lehetséges elnézőnek lenni. Ezen kívül már voltak az E csoportban is meccsek, csak a visszajátszások nincsenek még feltöltve. (Ennek a pótlására nemrégiben ment felszólítás.) Tehát ha kisorsolom a következő kör beosztását, attól még a többi 3 ember tud rendesen játszani, amíg az E csoport is végez. (Csakis a rendszer miatt megengedhető tehát ez.) Viszont egy megerősítésre még szükség van, szóval kis türelmet kérek a következő kör beosztásával.

Azért a második kör meglévő eredményéről itt egy kis összegzés, továbbjutók vastagon:

E csoport:
Függőben van, már vannak lejátszva meccsek, állás bizonytalan.

F csoport:
1. Horus 12 pont
2. Solymos 9 pont
3. Sahbabla 0 pont
(Holtverseny után az 1-2. helyen Horus győzött.)

G csoport:
1. Krogen 12 pont
2. NymmeL 6 pont
3. marabu 3 pont
(Holtverseny után a 2-3. helyen NymmeL győzött.)

H csoport:
1. Matyi 15 pont
2. potyi-HUN 12 pont
3. fafan99 9 pont
(Hármas holtverseny, majd körbeverés után Matyi győzött kétszer és potyi-HUN egyszer.)

Lesz lehetőség a 9-12. helyekért is játszani a kiesőknek, de ez nem kötelező annak, aki nem szeretné. Aki nem játszana, mindenki a 12. helyet fogja elnyerni, a többiek pedig a fennmaradókért játszanak. (Példa: ketten nem szeretnének játszani, ketten igen, ezesetben ketten a 12. helyen végeznek, a másik kettő játszik a 9-10-ért.) Erről is majd megy üzenet, amint eldől, mi lesz az E csoporttal, mert ugye még onnan is lesz egy kieső.
Ó igen és legkésőbb holnap ilyenkorra eldől, mi lesz.

Ja igen, és ha Horus még egyszer elfelejti az időkorlátot, akkor falhoz lesz állítva!

Krogen képe
Krogen
Magyar Bajnok 2014
Szerkesztő

Megvan a végső sorrend az E csoportban:

1. szdik570 9 pont
2. darazsvadasz 6 pont
3. yanosz 3 pont

Ennek megfelelően szdik570 az I csoportba kerül, darazsvadasz pedig a J-be. yanosz a 9-11. helyekért játszhat marabuval és fafan99-el. Sahblabla lemondott a vígaszágról, így ő a 12. helyen végez.

Az eddigi sorrend:
1-8. helyekért játszanak: szdik570, Matyi, Solymos, NymmeL, Horus, Krogen, potyi, darazsvadasz
9-11. helyekért játszanak: yanosz, fafan99, marabu
12. Sahblabla
13. pintercsabi
14. duni, SilverMage, Georgy, scharon

Krogen képe
Krogen
Magyar Bajnok 2014
Szerkesztő

Csak nekem tetszik nagyon ez a bajnokság? Sosem tudni ki fog nyerni Smile

szdik570
Magyar Bajnok 2011
Szerkesztő
Csatl.: 2009. 01. 12.

Figyelem!

Solymos, a visszajátszás, amit szdik570 vs Solymos 1. meccsként feltöltöttél nem jó, mivel az ellenfeled ott nem szdik570, hanem egy bizonyos Benzi és gondolom egy Ladder meccsed az. Csekkoltam a mostanában játszott meccseidet és úgy tűnik, hogy ez a meccs a bajnoki után volt, méghozzá ugyanazon a pályán (Silverhead Crossing). A mentés is automatikus mentés volt, szóval gyanús, hogy ez a meccs felülírta a bajnoki mentéseit. Kérlek kerítsd elő a megfelelő visszajátszást vagy legalább egy mentést annak a végéről, esetleg kérdezd meg az ellenfeledet, hátha megvan neki.
Ha visszaemlékszel, már volt egy eset, amikor a Serpent Fordon játszottál ezen a Bajnokságon, ami benne sincs a térképcsomagunkban, tehát nem a megfelelő térképcsomagot használtad, ami azt jelenti, hogy rá se pislogtál a szabályzatra, szóval nem ez az első hanyagság. A bajnoki meccseid visszajátszásait, különös tekintettel a győztesekre, mindig mentsd el rendesen!
Ha nem kerül meg a visszajátszás, a meccs érvénytelen lesz, csak hogy tanulj belőle és többet ilyen ne legyen.

Krogen képe
Krogen
Magyar Bajnok 2014
Szerkesztő

Egyébként csak én vagyok ennyire lenyűgözve hogy Horus esik ki a csoportjából?

ikomizo képe
ikomizo
Szerkesztő
Csatl.: 2011. 11. 02.
Hely: Földön vagy föld alatt

Visszajátszás kicserélve megfelelő mentésre. Ezentúl mindenki figyeljen, hogy tényleg az adott meccs mentését töltse fel.

Krogen képe
Krogen
Magyar Bajnok 2014
Szerkesztő

Egyébként csak én vagyok ennyire lenyűgözve hogy Horus esik ki a csoportjából?

Én is le vagyok nyűgözve, és még csak most jön a java, mert darazsvadasz a legnagyobb nemezisem. Rajtam és potyin kívül mindenki tett pénzt arra, hogy lesz nyeretlen játékos, de szerintem nem sejtették, hogy miattam fognak megtollasodni. Big smile

Horus képe
Horus
Adminisztrátor
Magyar Bajnok 2009
Magyar Bajnok 2013
Csatl.: 2007. 04. 24.
Hely: valamilyen bazárban, nem néztem meg elég alaposan

Horus, azért jó esélyed van ellene, főleg ha faj előnyöd lesz. Viszont kiszámoltam hogy legrosszabb esetben van rá esély hogy kiessek, és te egyedül 100-at raktál a továbbjutásomra, úgy hogy ha nem akarod hogy kiessek akkor mindenképp győzd le. Persze én is teljes gőzzel fogok küzdeni. Smile

potyi képe
potyi
Csatl.: 2014. 10. 11.
Hely: Naprendszer

A forduló határidejét meghosszabítom február 19. vasárnap éjfélig.

Ebben a körben szdik570 játszotta le leghamarabb a meccseit, gratulálunk neki!

Krogen képe
Krogen
Magyar Bajnok 2014
Szerkesztő

Sok sikert a továbbiakban mindenkinek és gratulálok előre is egyben Smile.

NymmeL képe
NymmeL
Szerkesztő
Csatl.: 2013. 04. 14.

Hallló, nem estél még ki, a vesztessel még játszol a továbbjutásért, valószínű velem!

Matyi
Csatl.: 2015. 09. 21.

Már így is hosszabítás van egyrész, esélyem sincs :_D ha tovább folytatnám olyan lenne mint mikor a vesztes játékot folytatom és azt nem szeretik.

NymmeL képe
NymmeL
Szerkesztő

Matyival a 2. meccs most! Gyertek!

nymmel potyi látom fenn vagytok!Smile

Solymos Réka képe
Solymos Réka

Nymmel barátom, el kell döntsük ki jusson tovább!

Délután este jó lenne??

Solymos Réka képe
Solymos Réka

Nem kell eldönteni te vagy a 2. Réka Matyi az 1. 

NymmeL képe
NymmeL
Szerkesztő

na ne szenvedjél!

Solymos Réka képe
Solymos Réka

Lezárult a Bajnokság 3. fordulója.

I csoport:
1. Matyi 12 pont (legjobb 4-be bejutott)
2. Solymos 9 pont (legjobb 4-be bejutott)
3. NymmeL 9 pont (nem kívánta lejátszani az extra meccset)
4. szdik570 6 pont

J csoport:
1. potyi-HUN 16 pont (legjobb 4-be bejutott)
2. Krogen 13 pont (legjobb 4-be bejutott)
3. Horus 6 pont
4. darazsvadasz 0 pont (3 le nem játszott meccset feladott)

Az elődöntős párosoknál ezúttal nem sorsolás lesz, hanem a csoportelsők játszanak a másodikokkal. A két páros tehát:

Matyi vs Krogen

potyi-HUN vs Solymos

Ezúttal is 2 győzelemig kell játszani, a határidő március 1. Ha korábban végzünk, előbb is továbbléphetünk.

Mivel darazsvadasz és NymmeL nem játszották le az összes meccsüket, így ők elveszítették a jogot, hogy az 5-8. helyekért játszanak. Tekintve, hogy NymmeL az alap meccseket azért lejátszotta, ő fog a 7., míg darazsvadasz a 8. helyen végezni.
Horus és szdik570 játszhatnak az 5. helyért, ha akarnak. Amennyiben egyikük ezt nem szeretné, akkor nyilvánvalóan ő fog a 6. helyen végezni, a másikuk pedig 5. lesz. Ha játszanak, akkor ők dönthetik el, hogy 1 vagy 2 győzelemig. Amennyiben nincs egyetértés, akkor 2 győzelemig kell játszaniuk. Itt nincs határidő, ahogyan a 9-11. helyekért való meccseken sincs. A Bajnokság végéig, előreláthatólag március 8-ig kellene végezni.

Krogen képe
Krogen
Magyar Bajnok 2014
Szerkesztő

A Döntő idén:

Solymos vs Krogen
(A meccsekre előreláthatóan jövő hét hétvégén fog sor kerülni.)

Matyi lemondott a Bronzmérkőzésről, így ő fog a 4. helyen végezni, potyi-HUN pedig 3. lesz, vagyis felér a dobogóra.

Krogen képe
Krogen
Magyar Bajnok 2014
Szerkesztő
Lehetne a döntő időpontját előre jelezni?
ikomizo képe
ikomizo
Szerkesztő
Csatl.: 2011. 11. 02.
Hely: Földön vagy föld alatt

Most a héten eléggé elfoglalt vagyok, de amint pontosan megbeszéljük, kiírom az Időpontokhoz. Várhatóan szombaton lesz valamikor és sejtésem szerint ezt csütörtökön tudjuk pontosítani. Szóval igen, előre lesz jelezve az időpont.

Krogen képe
Krogen
Magyar Bajnok 2014
Szerkesztő
Új hozzászólás