MWB 2016 Megbeszélés

Visszajátszás még nem volt feltöltve a 2. Sahblabla vs szdik570 meccshez, de látom már van. Csak azok a meccsek számítanak, amelyeknek a visszajátszásai fel is vannak töltve, amikor yanosz írta azt az összegzést, akkor még ez nem történt meg.

Szerk.: Igen, látom megzavarodott a meccsfeltöltés, intézkedünk.

"A lion doesn't concern himself with the opinions of the sheep." - Tywin Lannister

Krogen képe
Krogen
Magyar Bajnok 2014
Magyar Bajnok 2016
Szerkesztő
Csatl.: 2012. 08. 09.
Hely: Morogor

Ugorjak be Matyi helyett? xd (remélem érthető a poén Laughing out loud Vagy legalább is akik a nemzetközin vettek részt tutira érthetik)

ikomizo képe
ikomizo
Szerkesztő
Csatl.: 2011. 11. 02.
Hely: Földön vagy föld alatt

A gond a Sahblabla vs szdik570 2. meccs visszajátszásával megoldódott. A Mérkőzések listájáról továbbra sem lehet letölteni, viszont a Megjegyzés megtekintését megnyitva elérhető a jó visszajátszás.

"A lion doesn't concern himself with the opinions of the sheep." - Tywin Lannister

Krogen képe
Krogen
Magyar Bajnok 2014
Magyar Bajnok 2016
Szerkesztő
Lehet nem vagyok képben de mindenkinek kész vannak a meccsei Matyin kívül?
ikomizo képe
ikomizo
Szerkesztő
Csatl.: 2011. 11. 02.
Hely: Földön vagy föld alatt

Meg azokon kívül, akik Matyival kellene, hogy játszanak...

Ha jól gondolom, már meg vannak beszélve az időpontok...

Legyenek inkább becsületes ellenfeleim, mintsem becsvágyóak, és nyugodtabban fogok aludni éjszakánként.
scharon képe
scharon
Szerkesztő
Csatl.: 2015. 05. 17.

Akkor úgy érzem kell adnom egy kis összefoglalást a hátralévő meccsekről:
Komoly lemaradás a B és a D csoportban van.
Az A csoportban még egy duni vs Sahblabla meccs van hátra. Ha azt Sahblabla nyeri, akkor ő a harmadik, ha duni, akkor egyenlően állnak és még egy meccset játszaniuk kell.
A B csoportban az egyik yanosz vs Solymos meccs el van kezdve, a második hátravan. Újra kell játszani továbbá a SilverMage vs Solymos második meccset, valamint hátravan a fafan99 vs Solymos második meccs és a SilverMage vs fafan99 második meccs. 5 meccs, itt a legnagyobb a lemaradás.
A C csoportban még a 2 pintercsabi vs Georgy meccs van hátra, amin el fog dőlni a 3. hely sorsa. Aggasztó, hogy egyiküktől sem érkezett válasz. Bár a többi csoportban zömében több meccs van hátra, ott legalább mindenki aktív valamennyire. Vasárnapig tervezem megnyújtani a fordulót (addigra már a továbbjutó harmadikok sorsa is el kellene hogy dőljön), ha  mondjuk péntekig egyikük sem jelez vissza, akkor mindketten kiesnek és nem kell játszania a harmadikoknak.
A D csoportban a 2 Matyi vs darazsvadasz és a 2 Matyi vs marabu meccs van hátra. Összesen 4 mérkőzés, kétlem, hogy a mai nappal be tudnák fejezni. Itt jön a képbe, hogy benne voltam én is az üzenetváltásokban, így el tudom dönteni, kik voltak aktívabbak időpontegyeztetésben, ezek pedig egyértelműen darazsvadasz és marabu, nem csoda, hogy ők egymással lejátszották a meccseiket. (Ha kell nyilvánosságra hozom az üzenetváltást, bizonyíték gyanánt.) Ugyanakkor tagadhatatlan, hogy Matyi sokat volt a szerveren és próbálta lejátszani a meccseit, csak az egyeztetés nem sikerült a kellő módon. Ilyen konfliktusnál pedig mindig annak a játékosnak kell kedvezni, aki az időpontegyeztetésben aktívabb volt. (Ugyanis senkinek nem kötelező soha felmenni a szerverre, csak ha megbeszélt meccse van.) Így, mivel vasárnapig kéne eldönteni a forduló végeredményét, a következő megoldást tudom hozni: A még hátralévő meccsekre darazsvadasz és marabu tetszés szerint határozhatnak meg időpontokat. Javasolt, hogy ebben egyeztessenek az ellenfelükkel, de nincs megkötve a kezük. (Ha nem jó nekik vasárnapig semmilyen időpont, amit nem hiszek, akkor azt jelezzék.)

B csoport ügyében nem igazán tudom ilyen tisztán eldönteni, kinek van igaza, bár yanosz aktívabb volt az időpontegyeztetéseknél. Mindenesetre ott szerintem nincs szükség ilyen szabályokra, hiszen az egyik meccset már egyébként is elkezdték.

Krogen képe
Krogen
Magyar Bajnok 2014
Magyar Bajnok 2016
Szerkesztő

Hallóó!! Nem tudok felmenni a magyarra, a hivataloson várok ellenfélre:)

Matyi
Csatl.: 2015. 09. 21.

Matyi semmiképp sem szeretné hogy kizárják, de esténként fennt tud lenni 7 körül. Ha Darázsvadász és Marabu is fent lenne este 7 körül az jó lenne, de persze nem kötelező, mivel ez nem egy pontos időpont eggyeztetés. Matyi azt mondta hogy üzent nekik, de nem válaszoltak. Persze mem tudom hogy mi történt pontosan. Ha tényleg eggyeztettél Matyi PONTOS időpontot, akkor nem lenne jó ha ki lennél zárva. (persze ellenkező estbe se lenne jó a kizárás, de itt már a bírók döntenek).

potyi képe
potyi
Csatl.: 2014. 10. 11.
Hely: Naprendszer

Kizárásról szó sem volt egyelőre, legalábbis abban a csoportban nem. Ha jól tudom, az már sínen van, most is megy egy meccs, a többi egyeztetése pedig elkezdődött. Megismétlem: nem véletlenül vagyok bent az összes csoport üzenetváltásában.
Egyébként a fenti üzenetem után azonnal beindultak az egyeztetések, úgy látszik csak erre van szükség.

Krogen képe
Krogen
Magyar Bajnok 2014
Magyar Bajnok 2016
Szerkesztő

Potyi köszi:)

Matyi

Sziasztok!

Elvileg szombaton lejátszuk Georgyval a maradék mérkőzéseinket.

pintercsabi

"Bármikor, amikor a csüggedés lesz rajtam úrrá, csak arra gondolok, hogy a történelemben az igazság, és a szeretet mindig győzedelmeskedett. Voltak ugyan zsarnokok, és gyilkosok, és volt idő, amikor legyőzhetetlennek tűntek, de végül mindig elbuktak..."

pintercsabi
Csatl.: 2007. 05. 07.
Hely: Budapest

Az A csoportban minden meccs lejátszásra került, bár a 2. duni vs Sahblabla még nincs feltöltve. A végső sorrend:

1. szdik570 18 pont
2. NymmeL 12 pont
3. Sahblabla 6 pont
4. duni 0 pont

Sahblabla készülhet, amint bármelyik másik csoportban meglesz a harmadik helyezett, akár játszhatnak felhívás nélkül is. (Persze azért lesz felhívás, amint értesülök a fejleményekről.)

Krogen képe
Krogen
Magyar Bajnok 2014
Magyar Bajnok 2016
Szerkesztő

Bár a B csoportban az első hely még kérdéses Solymos és yanosz között, az már biztos, hogy fafan99 végez a 3. és SilverMage a 4. helyen. Szóval Sahblabla és fafan akár már le is játszhatják a meccsüket, ha van idejük. (Ezúttal csak egyet.) Persze utána a másik két harmadikkal is játszaniuk kell, de nagyban meggyorsítanák a dolgok menetét, ha ők addigra már ezzel meglennének. Amint a többi csoportban is meglesz a sorrend, a meccsek hivatalosan is ki lesznek írva.

Hátralévő meccsek az utolsó nap előtt:
A csoport:
-
(Csak a duni vs Sahblabla 2. meccs visszajátszása hiányzik, jó lenne, ha ezt előkerítené valaki, más fennakadás nincs.)

B csoport:
Solymos vs yanosz 1. meccs (elkezdve)
Solymos vs yanosz 2. meccs
SilverMage vs Solymos 2. meccs (Ezt már elvileg megnyerte Solymos, ellenfele feladta. Ha akartok, bolondozhattok még a szörnnyel a sarokban, de vasárnap éjfélig legyen fent egy visszajátszás. Mivel a rossz még fent van, ezért akár ahhoz a visszajátszáshoz hozzászólásban is lehet csatolni a jót, hogy egyszerűbb legyen.)

C csoport:
pintercsabi vs Georgy 2. meccs (Az elsőt ma lejátszották.)

D csoport:
Matyi vs marabu 1. meccs
Matyi vs marabu 2. meccs

Ma egyikőtök sem volt fent, esetleg más időpontra beszéltétek meg?

Ha valaki további haladékot akar, azt is holnap éjfélig kérheti, feltéve ha nagyon jó indokkal tud előállni.

Krogen képe
Krogen
Magyar Bajnok 2014
Magyar Bajnok 2016
Szerkesztő

Yanos itt vagyok !Smile Törpök gyülekeznek:)

Solymos Réka képe
Solymos Réka
Csatl.: 2013. 07. 11.

Azért nem voltam fent mert nem volt megbeszélve időpont. Szerintem nem fogjuk lejátszani már. Vegyük úgy mintha ő nyert volna.

marabu képe
marabu
Csatl.: 2015. 07. 06.
Hely: A nagy óceánon túl (hol a kurta farkú kismalac túr)

Hát szerintem nem lenne igazságos egyikőtök vagy másikótok javára eldönteni bármit még ma éjfél előtt. Javaslom, hogy próbáljatok meg ma találkozni valamikor. Ha amiatt nem tudjátok időben lejátszani mind a kettőt, mert túl hosszúra nyúlik az egyik, az indok lehet a haladékra.

Krogen képe
Krogen
Magyar Bajnok 2014
Magyar Bajnok 2016
Szerkesztő

Mostantól várlak a magyaron, rajtam igazán nem múlik, hogy lejátszuk!

Matyi

Akkor ezennel lezárom a 2016-os Bajnokság első fordulóját!

Megjegyzések:
A duni vs Sahblabla 2. meccs visszajátszása továbbra is hiányzik. Mivel az eredményt tudjuk, ez nem katasztrófa, de örömteli lenne, ha előkerülne.
Mivel marabu nem változtatott fenti hozzászólásán és haladékot sem kért, Matyi pedig egyértelműen kimondta játszási szándékát, ezért az ő meccseik Matyi javára dőlnek el.
Sahblabla, fafan99, pintercsabi és marabu, mint csoportharmadikok, játszanak mindenkivel 1 meccset az utolsó 3 továbbjutó helyért. Ők majd akkor kerülnek be a következő forduló beosztásába, ha már eldőlt, kik jutnak tovább közülük, hogy senki ne kerülhessen olyan csoportba, ahol olyan van, akivel az első fordulóban játszott.
A következő forduló sorsolása hamarosan megtörténik, a következőképp fog alakulni:
4 db 3 fős csoport lesz, két továbbjutóval.
1. csoport: 1 első, 1 második, 1 harmadik
2. csoport: 1 első, 1 második, 1 harmadik
3. csoport: 1 első, 2 második
4. csoport: 1 első, 1 harmadik, 1 kiemelt
Hogy kik kerülnek a "nehezebb" csoportokba, az teljesen véletlenszerű lesz. Persze olyannal senki nem kerülhet össze, akivel az első fordulóban játszott, most legalábbis nem. Amint megtörténik a sorsolás, erről és a határidőkről az érintettek kapnak értesítést.
A harmadik fordulóban a korábban megbeszéltek alapján 2 db 4 fős csoport lesz, véletlenszerűen, 2 első és 2 második továbbjutóval, itt pedig az a szabály él, hogy azzal nem lehet egy csoportba kerülni, akivel a második fordulóból egy helyről jutott tovább a játékos.

Az első forduló eredményei:
A csoport:
1. szdik570 18 pont
2. NymmeL 12 pont
3. Sahblabla 6 pont
4. duni 0 pont

B csoport:
1. Solymos 18 pont
2. yanosz 12 pont
3. fafan99 6 pont
4. SilverMage-HUN 0 pont

C csoport:
1. Krogen 16 pont
2. potyi-HUN 13 pont
3. pintercsabi 6 pont
4. Georgy 0 pont

D csoport:
1. Matyi 16 pont
2. darazsvadasz 13 pont
3. marabu 6 pont
4. scharon 0 pont

Mindenkinek gratulálunk, aki végigjátszotta az első fordulót! A kiesők mind megkapják a 14. helyezést. (13. az a játékos lesz, aki nem jut tovább a csoportharmadikok közül.)

Krogen képe
Krogen
Magyar Bajnok 2014
Magyar Bajnok 2016
Szerkesztő

Mivel nem jutottam tovább,

Köszönöm mindenkinek, aki velem játszott! Wink

"...és az a legjobb tulajdonságom, hogy mindkét lábam egyforma, különösen a bal." - Bakos Bernadett, volt osztálytársam (2013.)

SilverMage képe
SilverMage
Csatl.: 2015. 04. 04.
Hely: Büszkén ülve merkúri királyi trónomon ünneplő alattvalóim s szolgáim előtt.

Silver javaslom neked, hogy gyakorolgass, mert ügyes vagy!!!

Ja és szörnyet nem lehet megölni, mert ha lassitod ő kővé dermeszt, és nem férsz oda mással!

Smile

Solymos Réka képe
Solymos Réka
Csatl.: 2013. 07. 11.

Akkor ez pech. Laughing out loud

"...és az a legjobb tulajdonságom, hogy mindkét lábam egyforma, különösen a bal." - Bakos Bernadett, volt osztálytársam (2013.)

SilverMage képe
SilverMage
Hely: Büszkén ülve merkúri királyi trónomon ünneplő alattvalóim s szolgáim előtt.

Amúgy meg támadtam már a kővé dermesztőssel, és nem dermedtem meg, egyszserűen csak meghaltam.

SilverMage képe
SilverMage

Solymos: A fórumtémát majdnem sikerült eltalálni. A bajnokság legalábbis benne volt a címében. A választ már itt kapod meg.

Nos, azért haladtunk lassabban mert ünnepek, meg mert a harmadikoknak még el kell dönteniük a továbbjutást. Most felgyorsul a dolog vagy szankciók lesznek. A harmadikok január 6-ig kaptak határidőt (erről nekik már küldtem üzenetet korábban) eldönteni a továbbjutást. Ez már csak körbeverésnél nyúlhat, semmilyen más indok nem elfogadható, az időhiányt beleértve. Ha ez nem következik be, teljes lesz addigra a beosztás. Ha megtörténik, a biztos továbbjutók akkor már be lesznek sorsolva, vállalva esetleg hogy olyanok kerülnek össze, akik az előző fordulóban együtt voltak.
Egyébként annyira nem állunk rosszul, 3 csoportban már volt játék, összesen 5, ebből 3 fel is van téve. Lehet hogy volt több is, de én ennyiről tudok.
Meccsfeltöltő felület létrehozásához én nem rendelkezem a kellő tudással, ha valaki megtanít rá, megcsinálom.

Krogen képe
Krogen
Magyar Bajnok 2014
Magyar Bajnok 2016
Szerkesztő

Eldőlt a harmadik helyről továbbjutók sorsa, az utolsó meccset fafan99 és marabu között már nem kell lejátszani.
fafan99, marabu és Sahblabla jutottak tovább, pintercsabi pedig megszerezte a 13. helyet.

A második forduló végleges beosztása és határideje még a mai este folyamán ki lesz hirdetve.

Krogen képe
Krogen
Magyar Bajnok 2014
Magyar Bajnok 2016
Szerkesztő

A H csoportban hármas holtverseny alakult ki fafan99, potyi-HUN és Matyi között, vagyis mindenki mindenkit legyőzött egyszer és veszített egyszer. Így 6 pontja lett mindhárom játékosnak, az egymás elleni eredmények szintén döntetlenek.

Mind a hármójuknak még egy meccset kell játszania a másik kettővel, hogy eldöntsék a továbbjutást.

Krogen képe
Krogen
Magyar Bajnok 2014
Magyar Bajnok 2016
Szerkesztő

A H csoportban a kiírt +1 meccsen körbeverés történt fafan99, potyi-HUN és Matyi között. Összesen tehát 9 pontja van mindegyiküknek. Így még egy meccset játszaniuk kell egymással, egészen addig, amíg nem lesz körbeverés.

Krogen képe
Krogen
Magyar Bajnok 2014
Magyar Bajnok 2016
Szerkesztő

Amellett, hogy már nézőként nagyon várom a legközelebbi maratoni napot, talán mégis érdemes lenne elgondolkodni alternatívákon a sorrend eldöntésére, ha ismét körbeverés alakul ki. Nem volna szép végkifejlet, ha végül az döntené el, hogy valaki önnön akaratából bedobja a törülközőt, mondván, hogy ennyi játékra nem ér rá.

Horus képe
Horus
Adminisztrátor
Magyar Bajnok 2009
Magyar Bajnok 2013
Magyar Bajnok 2015
Csatl.: 2007. 04. 24.
Hely: valamilyen bazárban, nem néztem meg elég alaposan

Erre az esetre kellene valami pályát létrehozni, ami eldönti ezeket. Hogy ki győz előbb vagy kevesebb veszteséggel, vagy valami ilyesmi.

SilverMage képe
SilverMage

Egyelőre megvárjuk, mi lesz a következő kör eredménye. Csak a legvégső esetben szeretnék ilyesmihez folyamodni.

Krogen képe
Krogen
Magyar Bajnok 2014
Magyar Bajnok 2016
Szerkesztő

Tudom hogy nem nekem kell, de szeretném felhívni az E csoport figyelmét arra, hogy lassan lejár a határidő, és a többi csoportal ellentétben már több mint egy hónapja (dec 12 óta) tudjátok a csapatotok pontos tagját. Remélem csak azért nem látok egy meccset sem feltöltve mert nem jó helyre kattintottam Laughing out loud . Ezt persze nem rossz szándékból mondom, csak egy kicsit több figyelmet kéne adni a játéknak.

potyi képe
potyi
Csatl.: 2014. 10. 11.
Hely: Naprendszer
Új hozzászólás