Érvénytelen mentés visszatöltése

Sziasztok!

Találkozott már valaki azzal a jelenséggel, hogy a játék érvénytelen mentéseket készít, amit képtelen visszatölteni? Valamilyen gyógyszer létezik rá? A segítséget előre is köszönöm!

Üdv,

Stage

stage
Csatl.: 2016. 06. 25.

Nem vagyok túl nagy szakértője az ilyesminek, de használtál bármilyen kiegészítőt a vissza nem tölthető játékoknál? Úgy tudom van pár, amelyeknél ilyen hibák felléphetnek, saját bőrömön is tapasztaltam már. És, ha jól tudom, a Windows 8 nem barátja a játénak, szóval ha arról játszol, lehet vele probléma. Nekem legalábbis sok kellemetlen percet okozott, bár azok problémák nem pont ilyen jellegűek voltak.

"A lion doesn't concern himself with the opinions of the sheep." - Tywin Lannister

Krogen képe
Krogen
Magyar Bajnok 2014
Magyar Bajnok 2016
Szerkesztő
Csatl.: 2012. 08. 09.
Hely: Morogor

Hűűű... én még nem találkoztam ilyennel, nem vagyok otthon a kiegekben.

"...és a legjobb tulajdonságom az hogy mindkét lábam egyforma, különösen a bal." - Bakos Bernadett, 2013. december

SilverMage képe
SilverMage
Csatl.: 2015. 04. 04.
Hely: Az én tartózkodási helyem nem publikus, viszont tudom hogy TE épp hol tartózkodsz, és ezt ki tudom használni ellened.

Igazából egyik letöltött hadjárattal jártam így, a többit nem néztem. Az elején mentette az állásokat rendesen, azután egyszer csak nem. Sajnos ezek szerint nem fogom tudni végigvinni, pedig jónak tünt Sad

Egyébként Ubuntut használok 

Köszönöm a gyors választ

Üdv, Stage

Ui.: Majd elfelejtettem, a regisztrációs captcha kegyetlenül nehézre sikeredett. 2-en vagy a 10-re sikerült kitalálni, mi lehet a kód.

stage
Csatl.: 2016. 06. 25.

Aha, akkor valószínűleg a hadjárattal van a baj.

"A lion doesn't concern himself with the opinions of the sheep." - Tywin Lannister

Krogen képe
Krogen
Magyar Bajnok 2014
Magyar Bajnok 2016
Szerkesztő
Csatl.: 2012. 08. 09.
Hely: Morogor

Üdv stage ! Üdvözöllek itt a fórumon és a közösségben. Örülök, hogy aktívan kezded a regisztráció utáni időt.

Nos, a mentéseknek három választható formátuma van, ezt a Haladó Beállításoknál a Játékmentések tömörítése sorra kattintva, majd az ablak alján kiválaszthatod:

• Gzip
  • Bzip2
  • Nem

Próbáld ki, hogy mely mentéseket tudja a játék visszatöltve helyesen kezelni.

Egy másik dolog. Alap hadjáratokat is próbálj ki, valamint tudnod kell, hogy a mentések kényes dolgok, de általában nincs velük baj.

A fent javasolt megoldást próbáld ki, és kérlek jelezz vissza, hogy sikerült-e vagy sem.

A Captcha módosítva lett. (Sajna, sok a bot, illetve annyira nem értek, mert egy sokkal szellemesebb ilyet csinálnék: szöveges captcha 10+3 = válasz szövegkként)

írta Jf. Tasz, Wesnoth-i Üdvözlettel Wink A Nagy-Óceán Járójának kapitánya Star
a 2013-as és a 2015-ös MWB bírója-szervezője és a Facebook kezelője

Jf. Tasz képe
Jf. Tasz
Adminisztrátor
Szerkesztő
Csatl.: 2010. 05. 15.
Hely: Nagy-Óceán, hajófedélzet, kapitányi lakosztály

Apropó: nekem is rosszalkodik a wesnoth, csak a többjátékosban. Nem tudok játékot nyitni, mert elszáll a program (a helyi játékot meg se nyitja, gondolom mert ott egyből arra ugrik és nincs lobby).

"...és a legjobb tulajdonságom az hogy mindkét lábam egyforma, különösen a bal." - Bakos Bernadett, 2013. december

SilverMage képe
SilverMage
Csatl.: 2015. 04. 04.
Hely: Az én tartózkodási helyem nem publikus, viszont tudom hogy TE épp hol tartózkodsz, és ezt ki tudom használni ellened.
Új hozzászólás