Lefordított hadjárat: Secrets of the Ancients - Az Ősök Titkai

Sziasztok,

Nem nagyon találtam hogy erről hova írjak, hát írom ide Smile

Volt egy kis szabadidőm, ezért lefordítottam egy kifejezetten jó add-on hadjáratot amit korábban játszottam, a neve The Secrets of the Ancients. Sötét varázslós hadjárat, Wesnoth 23. évében játszódik.

Nem tudom még, hogy beetlenaut mikor frissít és tölti fel, de aki szeretné már most magyarul játszani, egy e-mail címet megadva átküldöm neki, és elmondom hogyan kell "feltelepíteni" Smile (Három kattintás).

Amint elérhető lesz a kiegészítő-kiszolgálóról is a már fordított verzió, majd szerintem jelzem itt.

Továbbá, nemsoká elérhető lesz az én egyik hadjáratom is magyarul, Karlag Pusztítása (The Desolation of Karlag) néven pár nap múlva, majd megszerkesztem ezt a posztot.

Üdv,

napoleon - (WhiteWolf a hivatalos wesnoth fórumon)

WhiteWolf a wesnoth.org fórumain is (korábban napoleon)

WhiteWolf képe
WhiteWolf
Csatl.: 2007. 11. 12.

uhuh ezt meglesem Laughing out loud szép munka Smile

NymmeL képe
NymmeL
Szerkesztő
Csatl.: 2013. 04. 14.

Ez szuper, nekem már úgyis nagyon hiányoznak a magyar nyelvű hadjáratok, már az össezset kétszer végigvittem évekkel ezelőtt. Szólj ha fent lesznek.

szdik570
Magyar Bajnok 2011
Szerkesztő
Csatl.: 2009. 01. 12.

Sziasztok,

Fel van töltve a fordított verzió, már frissíthető Smile

A játék neve mégegyszer: Secrets of the Ancients

Manuális letöltése az add-on serverről itt: http://files.wesnoth.org/addons/1.12/Secrets_of_the_Ancients.tar.bz2

A saját hadjáratom még váratja magát picit, 21.-e fele lesz lehetőségem feltölteni. Majd jelzem Smile

Üdv,

napoleon - WhiteWolf

WhiteWolf képe
WhiteWolf

Szia napoleon !

Tisztelettel gratulálok a fordításhoz. Mindenképp le fogom játszani a te hadjárataidat és a lefordítottat is. Engedj meg, hogy hagy kérjek tőled egyet: van itt az oldalon egy Kiegészítések oldal, amit én szerkesztek és szeretném berakni a te munkádat is és megkérlek, mint ahogy pintercsabi is, röviden írj, hogy miért ezt a történetet írtad meg, mi adott ichletet, meg még amit akarsz, egy rövid bevezető

Azért is írok Neked, mert meg szeretnélek kérni arra, hogy jelenleg működő kiegészítők oldalra szeretnék fölrakni egy-egy ismertetőt az általad készített kiegészítőkhöz. Ezért kérlek , hogy írj néhány sort (akár többet is), küld el nekem, és felrakom.

Arra gondoltam, hogy az ismertető tartalmazhatná, hogy miért is kezdtél bele egy kiegészítő fejlesztésébe, miért csináltad meg, mióta csinálod, miről szól, honnan jött az ötlet, mióta fejleszted, és mennyi időt töltöttél ezzel, ... a sort lehetne folytatni.
Persze ez csak egy ajánlás a Részemről.

Várom az irományt.

írta Jf. Tasz, Wesnoth-i Üdvözlettel Wink A Nagy-Óceán Járójának kapitánya Star
a 2013-as és a 2015-ös MWB bírója-szervezője és a Facebook kezelője

Jf. Tasz képe
Jf. Tasz
Adminisztrátor
Szerkesztő
Csatl.: 2010. 05. 15.
Hely: Nagy-Óceán, hajófedélzet, kapitányi lakosztály

Heló,

Rendben, akkor szerintem ezt privát üzenetben elküldöm Smile

Közben szólok, hogy a lefordított hadjárat készítője szólt, hogy tervez egy nagyszabású grafikai javítást, emiatt most csak a fordítás miatt nem változtatott verziószámot. Sajnos viszont azt nem vette ezzel figyelembe, hogy akiknek megvan már a hadjárat, nekik így a játék nem fogja frissíteni. Akik még nem töltötték le, őket ez nem érinti. Akiknek viszont már korábban megvolt angolul, ők csak manuálisan tudják letölteni és telepíteni. Ehhez töltsd le a linket amit pár poszttal előbb látsz, és másold be az add-ons könyvtáradba. Írd felül a már meglévő fájlokat. Smile

A mai nap feltöltöttem a Karlag Pusztítása - 1.2.0-t. Magyarul. Már frissíthető, és játszható.

A wesnoth fórumon találjátok a változásokat (sok van belőle): http://forums.wesnoth.org/viewtopic.php?f=8&t=41755

Üdv,

napoleon - WhiteWolf

WhiteWolf képe
WhiteWolf

Köszönöm, megkaptam, nemsokára közzéteszem.

A manuális megoldás is jó, de van egy másik is: meg kell nyitni a kiegészítők menüpontot és újra le kell ott tölteni (dupla klikk). Én így csináltam és minden jó lett lett.

Gratulálok a fordításhoz !

Most játszom Az Ősök Titkait: annyit mondanék róla, hogy ne legyen spoiler (kiszivárogtatás) veszély, hogy élőhalottas, kisérletes és alacsony nehézségi szinten tényleg könnyű játszani, jól felépített kaland és van benne hajón csata is...

írta Jf. Tasz, Wesnoth-i Üdvözlettel Wink A Nagy-Óceán Járójának kapitánya Star
a 2013-as és a 2015-ös MWB bírója-szervezője és a Facebook kezelője

Jf. Tasz képe
Jf. Tasz
Adminisztrátor
Szerkesztő
Csatl.: 2010. 05. 15.
Hely: Nagy-Óceán, hajófedélzet, kapitányi lakosztály

Valóban, működik úgy is Smile

Az elején tényleg kellemes, a végére nehezedik be. Én magamat középhaladó játékosnak vallom, valamivel talán átlag alattinak...de nem tudtam kivinni az utolsó három pályát. El is rontottam, mert elvesztettem bizonyos egységtípusokat akik kellettek volna...szóval a visszahívás-listára fokozottan kell figyelni, hogy minden egységfajtából legyen veterán Smile

WhiteWolf képe
WhiteWolf

Sziasztok,

A hadjárat készítője szólt, hogy történt egy masszívabb frissítés ami állítólag erősen érinti a dialógusokat is. Megpróbálom frissíteni a fordítást amint lehetséges, de addig valószínűleg tele lehet hibákkal és kihagyásokkal.

WhiteWolf képe
WhiteWolf
Új hozzászólás