MWB 2015 Megbeszélés

Lejátszottuk Zsemlével ismételt mérkőzésünket. Én perzsekényekkel voltam hűségesekkel ellen. Seregem nagy részét gyíkok alkották. Zsemle lovas seregét először bátor gyíkom állította meg, aki 6 csapást túlélt 1 ép-vel. Majd a következő megtorpanást, ami a serege pusztulását okozta a sötétség beállta volt. Ezek után mozgékony seregemmel sikerült elkapni a vezérét.

CsatolmányMéret DownloadsLast Download
pintercsabi_nyert_zsemle_ellen_a_sarkanygyik_barlangja.gz 29.57 KB soha

"Bármikor, amikor a csüggedés lesz rajtam úrrá, csak arra gondolok, hogy a történelemben az igazság, és a szeretet mindig győzedelmeskedett. Voltak ugyan zsarnokok, és gyilkosok, és volt idő, amikor legyőzhetetlennek tűntek, de végül mindig elbuktak..."

pintercsabi
Csatl.: 2007. 05. 07.
Hely: Budapest

Legalább a dobogóról nem csúsztam le.

solymospyra_-_swamp_of_dread_visszajatszas.gz 15.33 KB soha
szdik570
Magyar Bajnok 2011
Szerkesztő
Csatl.: 2009. 01. 12.

Lejátszottuk jftasszal a pontegyenlőségi meccsünket.

Ő perzsekényekkel volt, én pedig a loyalistáimmal. A meccs egy konstans perzsekény (leginkább gyík) rohamból állt, melyet a nappal érkeztélvel sikeresen felszámoltam. Végül a perzse vezér a váram falai alatt esett el miután több lándzsást is brutális módon lemészárolt.

mwb2015_jftasz_vs_zsemle_pontegyenloseg2.gz 19.9 KB soha
Zsemle képe
Zsemle
Csatl.: 2014. 07. 15.

Jf. Tasz győzött pintercsabi ellen az Étercsapda pályán.

A győzelmemet megalapozta, hogy ellenfelem a vezérével túlon-túl közel merészkedett az egységeimhez.

Én halottakkal, ő orkokkal volt. Így a napszak nem befolyásolt minket. Jól támadott mindkét fronton, alíg bírtam tartani, de a hősét jó szerencsével győztem le, akár én is meghallhattam volna...

A bírótársaim nevében mondom, hogy mivel a 2. pontegyenlőségi mérkőzés során is KÖRGYŐZELEM történt, és ne kelljen a "végtelenségig" játszani, a maximális helyezés pontját kapja meg mindhármunk, azaz 40-40-40 ponttal gazdagodunk.

2j_-_etercsapda_visszajatszas_mwb2015_pont_2dik_ford_tasz_gyoz_pcsabi_ellen.gz 30.35 KB soha

írta Jf. Tasz, Wesnoth-i Üdvözlettel Wink A Nagy-Óceán Járójának kapitánya Star
a 2013-as és a 2015-ös MWB bírója-szervezője és a Facebook kezelője

Jf. Tasz képe
Jf. Tasz
Adminisztrátor
Szerkesztő
Csatl.: 2010. 05. 15.
Hely: Nagy-Óceán, hajófedélzet, kapitányi lakosztály

Rendben

NymmeL képe
NymmeL
Szerkesztő
Csatl.: 2013. 04. 14.

Boldog Karácsonyt mindenkinek!

mindenkori volt  Wesnoth-ügyi (korrupt) államtitkár-helyettes úr, (Knalgába száműzetettve folyó hó 32.-én)

Sahblabla képe
Sahblabla
Szerkesztő
Csatl.: 2013. 10. 26.
Hely: van hogy otthon, de van hogy nem

EREDMÉNYHIRDETÉS !

Véget ért a 2015. évi Magyar Wesnoth Bajnokság, melyet a Magyar Wesnoth Közösség rendezett.

NymmeL, sahblabla és Jf. Tasz bírók gratulálnak minden eredményt elért játékosnak !

Valamint Kellemes Ünnepeket.

AZ EREDMÉNYEK (klikk) !

írta Jf. Tasz, Wesnoth-i Üdvözlettel Wink A Nagy-Óceán Járójának kapitánya Star
a 2013-as és a 2015-ös MWB bírója-szervezője és a Facebook kezelője

Jf. Tasz képe
Jf. Tasz
Adminisztrátor
Szerkesztő
Csatl.: 2010. 05. 15.
Hely: Nagy-Óceán, hajófedélzet, kapitányi lakosztály

Viszont kívánok én is kellemes ünnepeket!

ikomizo képe
ikomizo
Szerkesztő
Csatl.: 2011. 11. 02.
Hely: Földön vagy föld alatt
Új hozzászólás