I. Torna 2015

Sziasztok!

A bajnokság végeztével itt az ideje, hogy elkezdjük a 2015-ös évet, egy rendhagyó tornával. A torna során letesztelünk egy újfajta rendszert, amit siker esetén a bajnokságokon is használhatunk majd, valamint az alapértelmezettől némileg eltérő korszakkal fogjuk játszani. A tornán a bajnokságon már megszokott időlimittel és RBY pályákon fogunk játszani. Újdonság továbbá, hogy a torna meghatározott ideig fog tartani, nincs időhúzás, nincs hosszabbítás(csak nagyon-nagyon indokolt esetben).

- A torna akkor valósul meg, ha legkevesebb 8 jelentkező lesz, a maximum létszám pedig 25 fő.
- A tornát az Outlaws+Khalifate korszakkal fogjuk játszani a megszokott beállításokkal és pályákon, véletlenszerű kezdőjátékossal. A korszak az alapértelmezetthez képest 2 új népet tartalmaz, és némileg változtatott törpöket. Mindenki megtalálja a Kiegészítések között.
- 8-11 résztvevő esetén mindenki mindenkivel 2 meccset játszik, 12-25 fő esetén pedig egyet.
- Mindenkinek kötelező a véletlen frakció minden meccsen.
- A győzelem 3, a döntetlen 1, a vereség 0 pontot ér.
- Döntetlen egy mérkőzés, ha a 30. körön túl mindkét fél beleegyezik, vagy a 45. kör után legalább az egyik fél így dönt.
- A bajnoksághoz hasonlóan minden meccsen elpasszolhat egy-egy pályát mindkét játékos, legkésőbb a 3. körben.

Jelentkezni itt lehet, mindössze a tornán használt neved és az e-mail címed leírásával, amin szükség esetén elérhetünk.

Jelentkezési határidő: Február 27.(péntek)

A torna kezdete Február 28., a vége pedig Április 12. Eredményhirdetés Április 13-án.

Ezen időtartam alatt minden szombaton és vasárnap 14:00-tól kezdődően(egészen késő estig, akik csak akkor érnek rá) találkozunk a magyar kiszolgálón, és mindenki játszik akivel még nem játszott. Külön időpontegyeztetésre nincs szükség, de természetesen lehetőség van rá. Ez 8 hétvégét jelent, ezalatt kell mindenkinek lejátszania a meccseit. Aki ezidőalatt nem játssza le minden meccsét(mert nem jelent meg vagy nem lehetett elérni), kizárásra kerül, s visszamenőlegesen is minden meccsét elveszíti.

szdik570
Magyar Bajnok 2011
Szerkesztő
Csatl.: 2009. 01. 12.
szdik570
Magyar Bajnok 2011
Szerkesztő

Szia!!! Benne vagyok, támogatom az ötletet!! Jelentkezem! És igénylek gyakorlást az új fajokkal!!!

Smile))

Solymos Réka képe
Solymos Réka
Csatl.: 2013. 07. 11.
Majd megkereslek és játszhatunk. Nevet és e-mail címet ne felejts itthagyni.
szdik570
Magyar Bajnok 2011
Szerkesztő

Most erre nem jelentkezek de támogatom a Tornát Smile

NymmeL képe
NymmeL
Szerkesztő
Csatl.: 2013. 04. 14.
Szdik majd gyakorolsz velem is? (eddig cak egyszer játszottam ezt a modot, ellened Smile ) Név TSYXY Email: barna.csikos@freemail.hu
TSYXY képe
TSYXY
Csatl.: 2014. 03. 02.
Hely: ott ahol
Persze. Holnap felmegyek a hivatalosra gyakorolni.
szdik570
Magyar Bajnok 2011
Szerkesztő
Csak hétvéén tudok játszani.
TSYXY képe
TSYXY
A mai napon kaptam egy szaktanári intőt-> el vagyok tiltva aa géptől meg a telefontól, ahhoz is könyörögnöm kellett h ide írhassak h most hétvégén biztos nem leszek, vszinüleg következőn se
TSYXY képe
TSYXY
Ejnye Laughing out loud Nembaj, a tornára biztosan elmúlik.
szdik570
Magyar Bajnok 2011
Szerkesztő

Hali

Én is benne lennék, csak ezt nemnagyon ismerem, szal majd egy kis gyakorlás vkivel nem ártana Laughing out loud

név : Vamosz

e-mail: castiel1996@gmail.com

Feri képe
Feri
Csatl.: 2012. 01. 08.
Hely: Budapest
Na akkor legyen vki olyan is aki tudja mivel is játszik Smile Azt ugyan nem ígérem hogy végig tudom játszani de megpróbálom.

Név: ikomizo

E-mail: ikomizo@freemail.hu

ikomizo képe
ikomizo
Szerkesztő
Csatl.: 2011. 11. 02.
Hely: Földön vagy föld alatt
Eddig csak 5-en vagyunk. Félek nem lesz torna.
szdik570
Magyar Bajnok 2011
Szerkesztő
Melyik verzióval fogunk játszani? (1.12-n nem találtam meg a kiegészítőt)
TSYXY képe
TSYXY

Még az előző verzióval fogjuk játszani ha jön még valaki (sok érát nem kezel a másik v épp jól nem).

Másik: Ez nem az első torna egyébként.

ikomizo képe
ikomizo
Szerkesztő
2015-ben az. Amúgy még kéne 3 fő az induláshoz.
szdik570
Magyar Bajnok 2011
Szerkesztő
Sosem egy évben volt számozva de ha mást nem zavar akkor nekem is jó így (mondjuk nem érdekes annyira hogy hanyadik)
ikomizo képe
ikomizo
Szerkesztő
A torna érdeklődés hiányában elmarad.
szdik570
Magyar Bajnok 2011
Szerkesztő
Kár érte. Szerintem próbálkozz megrendezni úgy kb. Június környékén a tornát ismét. Vagy ha nem akkor majd atájt rendezek én, ha lesz valaki vevő rá.
ikomizo képe
ikomizo
Szerkesztő
Új hozzászólás