Back to top

Torchlight II.

2 posts / 0 new
Utolsó bejegyzés
Montezuma
Montezuma képe
Last seen: 1 év 1 hónap
Csatl.: 2014. 06. 09. 11:11
Torchlight II.

Személy szerint egyik nagy kedvencem ,mostanában kezdtem igazán belevetni magamat :D

A játék egy szimpla ,egyszerű 3D grafikájú Hack&Slash Dungeon RPG. A történet egyszerű ,mint a legtöbb RPG-nél azonban a játékélmény szerintem bőven elég ,lévén mást sem kell csinálni ,mint menni előre ,őlni az ellenséget ,és reménykedni ,hogy van elég Manád meg HP-d... Single Playerben :D

A Multi (ami itt egy elég merészen működő Co-oP) elég kemény tud lenni ,főleg ,ha találsz egy hasonló szintű ,és hasonló küldetésnél járó társat... Én épp ma végeztem ki egy teljes törzset csak azzal ,hogy mage-el voltam :D

A játékban alap 4 kaszt van: Embermage ,Berserker ,Enginer és... Thief... Az Embermage ,lévén mágus nagy sebzést csinál ,bál lassabban és kevés páncélzata van. Fegyverei leginkább a különböző wand-ok. A Berserker ,azaz Dühöngő ,nagyon sok hasonlóságot külsejében nem ,de önmagában annál inkább mutat a Wesnoth-os dühöngő felé. Leginkább Claw-okkal ,és Dupla Közelharci fegyverekkel harcol (pl. dupla fejsze ,tőr). Az Enginert leginkább az általános 'Tank' típusokhoz hasonlítanám. Nehéz kétkezes fegyverekkel harcol ,többnyire buzogányokkal ,fejszékkel ,távolharcban Shotgun-t. A Thief-et egy szimpla Steampunk kalózhoz hasonlítanám ,Pisztolyokat ,puskákat használ. Összeségében ez a leggyorsabb és egyben kedvenc kasztom :)

Aki úgy gondolja itt a többi dolognak is utána nézhet: Torchlight II.

A megszerzéséről annyit ,hogy ,mint ,hogy a nagy részeteket ismerem szerintem nem nagyon adnátok (és szerintem nem is érdemes (még)) pénzt kiadni. Személy szerint én azt tartom ,hogy egy játékot először kipróbálod Crackelve ,és ha jól megy a gépen és tetszik is nekem ,minden bizonnyal megvásárlom. :)

Na tehát aki a fentiek ellen van az ne olvassa tovább! :)

Azelőbb elkezdtem leírni ,de aztán eszembe jutott ,hogy a youtube-on van egy egész videó erről ,amiben még a multi aktiválását is bemutatja a srác (akinek nagyon megköszönöm ezt a kisebb szívességet :D ) ,tehát szimplán katt erre a linkre ,és tanuljátok szépen meg ,hogy hogy telepítsétek :D

Montezuma
Montezuma képe
Last seen: 1 év 1 hónap
Csatl.: 2014. 06. 09. 11:11
Torchlight II.

Mindenesetre bárkivel nagyon szívesen játszom! :)