MWB2014 - megbeszélés

A bajnokságnak már vége, senkit, még engem sem érdekel ki lesz a harmadik egy olyan bajnokságon, aminek a szerkezete miatt a legszerencsésebb nyer. És ez a két meccs eltarthat két hétig az időpontegyeztetés miatt. Nem látom értelmét
szdik570
Magyar Bajnok 2011
Szerkesztő
Csatl.: 2009. 01. 12.

Na ezt személyes sértésnek veszem! Wink

Azért 17 meccsből 15-öt megnyertem, ennek az aránynak még csak a közelébe sem jutott senki idén, nem hiszem, hogy csak a szerencse miatt nyertem.

"A lion doesn't concern himself with the opinions of the sheep." - Tywin Lannister

Krogen képe
Krogen
Magyar Bajnok 2014
Magyar Bajnok 2016
Szerkesztő
Csatl.: 2012. 08. 09.
Hely: Morogor
Nem ellened szólt, megérdemled, gratuláltam is. De ez a rendszer szar, ahogy azt már régen megmondtam. Nem is értem értelmes emberek hogyan szavazhattak erre. Jó esetben a győztes a megérdemelt helyén van, mindenki más csak kb., rossz esetben még ő sem. Már az elődöntő is legalább annyira a szerencsén múlott, mint a tudáson, ami szerintem elfogadhatatlan egy bajnokságon.
szdik570
Magyar Bajnok 2011
Szerkesztő

Tehát, ha jól értem te akarsz tornát szervezni, amiben ha nem a te általad megcélzott helyet éred el, már bucsút is mondasz? Igazán pozitív tényekkel állítasz minket egy tornához. Szerintem, felejtős lesz ez a dolog. A részvételemre esetleg számíthatsz, ha lejátszod a bronzmérkőzést. Laughing out loud Habár nem tudom 1 ember mit számít, de ez a véleményem, majd akkor rendezz egy tornát, ha egy másik rendezvényt rendesen végig csinálsz. Laughing out loud

Nem tudom, még gondolkodom rajta...

Enin képe
Enin
Csatl.: 2007. 08. 04.
Ahogy mondtam, nem látom értelmét további 2-3 héttel húzni a bajnokságot valami miatt, ami senkit sem érdekel. Február közepe van, így is eléggé elhúzódott a 2014-es bajnokság. De ha van egy jó okod.. Ez elég indok is lenne, s az csak a ráadás, hogy én nem erre a rendszerre szavaztam, amikor szavazás volt róla. Csak azért indultam el mégis, mert meg akartam nyerni. Ez nem sikerült, ezek után pedig nem kérheti tőlem senki, (pláne nem te, nyafi) hogy én igyam meg a levét annak amire ti szavaztatok, és bohóckodjam ezt végig. Mellesleg ha neki is futnék a kedvedért, gyors halálba zavarnám a vezérem és kész, mert így is felhúzott ez az egész, és nem asszisztálok minden hülyeséghez, amit rámerőltet a logikátlan többség. Felesleges, és senki sem élvezné, de ahogy mondtam, csak egy jó okot kell mondanod.
szdik570
Magyar Bajnok 2011
Szerkesztő

Alig várom, élvezet lesz nézni, ahogy a tornádat is ott hagyd! Ha ennyire zavart indulnod se kellett volna! Még te vagy felháborodva, az egészen ez a legviccesebb.
Minden esetre, öröm lesz nézni amikor a tornádat is ott hagyod! Laughing out loud Ha eddig eljutok, akkor már nem hagyom ott hisz már csak az a 2 mérkőzés maradt... előbb is kieshettél volna, legalább akkor olyan is juthatott volna oda aki meg is érdemli! Mindenesetre, hogy harmadszor is elmondjam várni fogom a saját tornádról való eltűnésed! Már eljátszottad 2 bajnokságon ez a hozzáállás... sajnálom, hogy a selejtezőben, ikomizo megvárta azt az egy hetet a kizárásod helyett a francba. Majd jövőre én rendezem a bajnokságot, és én kegyetlen leszek a 2 helyett 1 hetet ha kapsz a meccsekre és utánna örömmel írom ki a megfelelő jutalmad a kizárást.   Smile

Enin képe
Enin
Ha ez a szarság marad jövőre is, nem kell félned, mert nem indulok el. Ahogy mondtam, most is gondolkoztam rajta, miután ez a nyomorult rendszer lett megszavazva. Ahhoz hogy játsszak, kell legalább egy valami. Esély a versenygyőzelemre, ladder pontok, presztízsszerzés, vagy minimum hogy élvezzem. Egyik sincs meg a bronmérkőzésben, mindamellett hogy senkit nem is érdekel, és csak felesleges időhúzás lenne. Így is eleget vártunk Solymosra és darázsra, jó hogy nem majd 2017-ben fejezzük be ezt a bajnokságot.
szdik570
Magyar Bajnok 2011
Szerkesztő

Ennek tudatában kétszer annyi erővel fogok emellett a régi rendszer mellett kampányolni, szdik nélküli bajnokság, csodás lenne.

Enin képe
Enin

Ne veszekedjetek már !! 
Enin inkább állnál szdik mellé! Legalább Kipróbálnánk hogy működik és ha Mindenkinek tetszik vagy 75% ban a legtöbb embernek akkor bajnokságra is megcélozni ezt a rendszert .
Ezzel a Tornával edzésben maradhatunk stbstbstb...

Szdik, Eninnek is igaza van!
Egy bíró elfoglalt nagyon nagy felelősség hárúl rá és a napokig tartó eltünésed nem bíztató jel stbstb...
És a Bajnoksághoz való hozzá állásod miatt kivívott Enin haragot is meg tudom érteni .

Mind kettőtöknek vannak hibái !!
De ahelyett hogy egymást gyepáljátok inkább Próbáljatok megeggyezésre jutni :D 

Vagy én ötletem !
Megszervezitek a tornát , Viszont  Nem szdik lesz a bíró, szervező stb(Just tornalétrehozó Laughing out loud
És persze a szavazó rendszer kipróbálása elött egy szavazást !!

Ideje lenne kibékülni  :D 

NymmeL képe
NymmeL
Szerkesztő
Csatl.: 2013. 04. 14.

Szerintem az emberkék, akik feljönnek a fórumra, nem azért teszik, hogy ezt az értelmetlen vitát kelljen olvasniuk. Amúgy itt szdiknek kell igazat adnom, a Bronzmérkőzésről, az 5-8. helyekről meg egyéb vígaszmeccsekről nekem az a véleményem, hogy jó, ha vannak, de ha valaki nem akarja lejátszani őket, akár el is maradhatnak, ezzel nincs baj. Bár én a következő időszakban nem vagyok potenciális versenyző, a Torna megrendezését támogatom. Ha újítani akar valaki a Bajnokságon, akkor tesztelje a reformját Tornán, legalábbis szerintem. Ha ott beválik, fel lehet dobni ötletként változtatásnak. Amúgy ikomizo is kitalált egy értelmesnek tűnő rendszert, a 2015-ös Bajnokság előtt akár két Torna is lehetne, amelyen ez, illetve a mindenki mindenkivel kerül tesztelésre, aztán majd meg lehet szavazni, hogy a három közül melyik legyen. Végiggondolva a régi rendszert, valóban van bőven hátránya, de én addig nem foglalok álláspontot, amíg azok a bizonyos tesztek meg nem történtek. Szóval hajrá!

Ja igen szdik: Amelyik hozzászólásomhoz én Wink jelet teszek azt jelenti, hogy nem gondolom komolyan. A 17/15-tel pedig csak dicsekedtem egy kicsit.

"A lion doesn't concern himself with the opinions of the sheep." - Tywin Lannister

Krogen képe
Krogen
Magyar Bajnok 2014
Magyar Bajnok 2016
Szerkesztő
Úgyis kell valaki, aki megcsinálja a jelentkezést, létrehozza a helyeket a feltöltéseknek meg a ranglistát, amit én nem tudok. Ezt leszámítva a torna eléggé automatizált lesz, nem nagyon kell bíráskodni vagy felügyelni, de aki nagyon nem bízik bennem nyugodtan átvállalhatja. Nem tudom, ki az illetékes a jelentkezés és a feltöltések ügyében?
szdik570
Magyar Bajnok 2011
Szerkesztő

nem tartom rossz 5letnek a tornát (sőt még egy nagyon rendhagyó tornát is támogatnék), de úgy lenne az igazán hiteles ha a létrehozója lejátszaná a bajnokságon az összes meccsét. Krogennek igaza van akkor amikor azt mondja hogy nem kötelező, de ettől függetlenül, ha valaki egy tornát szervez és elvárja a résztvevőktől hogy ha már belekezdtek és lejátszottak párat akkor - rendkívűli indok esete kivételével - játszák le az összeset, akkor neki magának kell élen járnia. Amúgy sem tartana olyan soká, 1-2 hét alatt lemenne az a 2 meccs... 

Ami a bajnokság szerkezetét illeti: vannak benne előnyök és hátrányok is. Valaki az előnyöket értékeli többre belőle valaki a hátrányokat. A többség inkább az előnyöket fedezte fel benne, ezért ez a rendszer lett a nyerő. Jómagam inkább az anarchizmushoz húznék a több embert érintő kérdések eldöntését illetően de azt most nem lehet (nem szervezhet mindenki egy külön saját szabályos bajnokságot), ezért marad a demokrácia. Ha valamivel meg tudod győzni az embereket a te rendszered előnyéről és meg tudod szavaztatni akkor legközelebb olyan lesz.

A személyeskedést pedig mind2 érintintett hanyagolja pls.!

mindenkori volt  Wesnoth-ügyi (korrupt) államtitkár-helyettes úr, (Knalgába száműzetettve folyó hó 32.-én)

Sahblabla képe
Sahblabla
Szerkesztő
Csatl.: 2013. 10. 26.
Hely: van hogy otthon, de van hogy nem
Nincs értelme lejátszani, ezért nem játszom. Ha számítana bármit, lejátszanám, de csak hogy Enin kielégülhessen, azért nem fogok hetekig bohóckodni itt. Az én rendszeremben azért kell mindenkinek végigjátszani a magáét, mert vagy az, vagy kiesik az igazságosság nevében.
szdik570
Magyar Bajnok 2011
Szerkesztő
Így a 16 kommentet visszaolvasva csak annyit tudok mondani hogy szdiknek szerintem igaza van. Ha ő úgy gondolja hogy nem akarja a már így is elhúzódó bajnoksággal kínlódni akkor nem is kell, illetve nincs a homlokára írva h kötelező. Vagy hívjuk vissza azokat is akik visszaléptek hogy játszanak mert muszáj? Habár Eninnek annyiban igazat adok hogy bíróként sokkal aktívabbnak kellene lenned szdik. Gondolom azért egy 2-3 naponta csak fel tudsz jönni a fórumra.

Ezzel a jelenlegi rendszerrel nekem is vannak problémáim mert nem mutatja meg valóban pontosan egy játékos képességeit. Talán még az én rendszerem se. Annyi a szerveződő tornának a hátránya hogy időigényes, viszont nem zárom ki hogy ugyanúgy v hamarabb végeztünk volna ezzel a bajnoksággal mint a jelenlegi rendszerben. Ebben az esetben mindig csak egy adott személyt kellett a màsiknak nyúznia, mint akit kidobtak ellenfélnek. Így meg a véletlen összefutásokból is lehet meccs

Azt még nem tudom hogy lesz időm játszani, de ha lesz akkor én szíves örömest részt veszek.
ikomizo képe
ikomizo
Szerkesztő
Csatl.: 2011. 11. 02.
Hely: Földön vagy föld alatt

Engem zárásképpen az érdekelne, hogy ki melyik meccset ajánlja a közönség figyelmébe; melyek voltak azok, amiket ha valaki nem látott, akkor mindenképpen pótolnia kell? Esetleg melyik volt 2014 meccse?

Horus képe
Horus
Adminisztrátor
Magyar Bajnok 2009
Magyar Bajnok 2013
Magyar Bajnok 2015
Csatl.: 2007. 04. 24.
Hely: valamilyen bazárban, nem néztem meg elég alaposan

Nekem 3 meccsem van, amire különösen büszke vagyok és 1, amit ajánlok mindenkinek, hogy nézzen meg.

A 3 amire büszke vagyok:

yanosz vs én 1. meccs (Lajcsi vs Lázadó Sablestone Delta, leghosszabb meccsem idén)

ikomizo vs én 2. meccs (perzsekény tükör, Sullas Ruins)

szdik570 vs én 1. meccs (Knalga vs Lázadó, Galen a törpök réme)

És a megnézésre ajánlott, amire azért nem vagyok valami büszke, a Döntő 3. meccse, amivel elnyertem a bajnoki címet. Amióta én itt vagyok, azóta így nem dőlt el verseny.

Krogen képe
Krogen
Magyar Bajnok 2014
Magyar Bajnok 2016
Szerkesztő

Eredményhirdetés mikor lesz?

Krogen képe
Krogen
Magyar Bajnok 2014
Magyar Bajnok 2016
Szerkesztő

Hamarosan... Smile

negusnyul képe
negusnyul
Adminisztrátor
Csatl.: 2008. 10. 28.
@Horus: Nekem nincs kedvem dicsekedni mert csak az ellenfél hibájából volt egy bravúros meccsem. Bár inkább botrányosnak kéne mondanom... amit műveltem na az az volt.
ikomizo képe
ikomizo
Szerkesztő
Csatl.: 2011. 11. 02.
Hely: Földön vagy föld alatt
Új hozzászólás