Mesterek és Tanítványok

Üdv Mindenkinek! Úgy gondoltam ,hogy mi lenne ,ha SZINTE minden profibb játékos (mester) fogadna egy kezdő játékost (tanítványt) és vele játszana ,segítene neki ,hogy minnél jobb legyen a játékban ,ezt úgy gondoltam ,hogy megbeszélnék egyással a SZOKÁSOS időpontot és mindig lehetőleg akkor és ott találkoznak.

Ezzel azt lehetne elérni ,hogy minden magyar játékos ,aki él ezzel a lehetőséggel az magasabb szinten tudja űzni ezt a játékot.

Ez még arra is jó lehet ,hogy a "mesterek" például segítsenek a "tanítványuknak" készülni a bajnokságra vagy bármi ilyesmi...

Ha van valami gondolatotok ehez írjátok csak le. ˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇ

Imaginefighter az ötletes improvizátor

Ne félj! Nekem mindig vannak ötleteim a tarsolyomban! Csak meg kell őket szerezni... Tongue

ImaginefighterHUN képe
ImaginefighterHUN
Csatl.: 2013. 10. 30.
Hely: Jelenlegi tartózkodási hely ismeretlen ,leggyakrabban itt látták: Alduin szigete

Ilyesmi tevékenységet anno én folytattam vagy 5 éve.  :D

firzen95 képe
firzen95
Csatl.: 2007. 07. 03.
Hely: Borsod megye(B-A-Z megye)

Hát most mindenki csinálja! Smile

Ne félj! Nekem mindig vannak ötleteim a tarsolyomban! Csak meg kell őket szerezni... Tongue

ImaginefighterHUN képe
ImaginefighterHUN
Hely: Jelenlegi tartózkodási hely ismeretlen ,leggyakrabban itt látták: Alduin szigete

Az a gond ,hogy szinte mindenki profinak tartaná magát icon_smile.A másik gond az idő.A bajnokságra még csak csak van időm de ilyesmi "eddzésekre" már nem biztos ,hogy jutna elég idő Sad  .Persze ez attól függ ,hogy mennyi időt vesz ez igénybe.De ezeket  a "problémácskákat" leszámítva  jó ötletnek hangzik.

mindenkori volt  Wesnoth-ügyi (korrupt) államtitkár-helyettes úr, (Knalgába száműzetettve folyó hó 32.-én)

Sahblabla képe
Sahblabla
Szerkesztő
Csatl.: 2013. 10. 26.
Hely: van hogy otthon, de van hogy nem

Kapva kaptam a megszólalásokon, hogy tulajdonképpen tervezgetek egy olyan megmérettetést, ahol kooperatívan (=együttműködve) kell játszani. Ez lenne a Túlélős Bajnokság. A portálon már tettem fel kérdést ez ügyben, és sok a támogató. Azt tervezem, ha úgy mennek a dolgok, ahogy szeretném, tavasszal lenne egy ilyen megmérettetés. Ez alkalmat ad, hogy a 2 v. 3 fős csapatokban profik és kezdők összekerüljenek, és Mester-Tanítvány kapcsolat alakuljon ki.

írta Jf. Tasz, Wesnoth-i Üdvözlettel Wink A Nagy-Óceán Járójának kapitánya Star
a 2013-as és a 2015-ös MWB bírója-szervezője és a Facebook kezelője

Jf. Tasz képe
Jf. Tasz
Adminisztrátor
Szerkesztő
Csatl.: 2010. 05. 15.
Hely: Nagy-Óceán, hajófedélzet, kapitányi lakosztály

Háát...Igazából nem pont erre a bajnokságra gondoltam. Ezenkívűl a profibbak igazából az igazi Wesnoth veteránok lesznek ,nem pedig azok akik 2012-13 között kezdtek el játszani ,mint én Smile ,Idő meg mindegy. Bármikor megbeszélhetitek ezen edzéseket ,readásul ha egy mester fogadna egy tanítványt nem is lenne minden kezdőnek mestere ezért akár több tanítványa is lehetne egy mesternek max. 3 ,de azok is csak akkor ,ha nincs elég mester. Ennek persze egyaránt vannak előnyei és hátrányai ,például hátrány ,hogy nem feltétlenül érne rá mindegyik tanítvány egy időben ,így a mesternek nagyon sok dolga lenne (ezért is kérem ,hogy CSAK olyan jelentkezzen mesternek akinek VAN SZABADIDEJE!) ,másik példa az előnyre: Mindkét tanítvány NAGYESÉLLYEL egyenlő tudással menne tovább ,így nagyobb esélyük van ,mondjuk bajnokságokon ,hiszen egyenlő tudás birtokában lehetnek...(és még van sok lehetőség ,de ezeket nem sorolom fel ,mivel akkor holnapig itt fogtok ülni ,míg elolvasstok Smile )

ImaginefighterHUN képe
ImaginefighterHUN

Fhúú ,de sok szóismétlés! Na ,de mindegy! Laughing out loud

ImaginefighterHUN képe
ImaginefighterHUN

Hát velem játszhat bárki. Az elmúlt egy évben nem játszottam 5 mecset se, el is szoktam kicsit szal mester talán nem vagyok, de attól még fejlődni segíthetek bárkinek.

szdik570
Magyar Bajnok 2011
Szerkesztő
Csatl.: 2009. 01. 12.

Háát nekem már most jól jönne Laughing out loud

ImaginefighterHUN képe
ImaginefighterHUN

Üdv!

Gondoltam ha már létezik ilyen téma is én élek a lehetőségeivel.

Tehát a lényeg.
Én eddig sem voltam egy jó játékos és az utóbbi idöben nagyon ritkán játszottam, így teljesen elszoktam a Wesnotht-tól.
Szeretnék kicsit formába rázódni és fejleszteni a képességeim a játékban.
Ehhez kérném valakinek a segítségét. Időpont ügyileg én rugalmas vagyok, és az is elég ha csak 2 hetente tudunk gyakorolni.
Ha esetleg valakinek lenne kedve hozzá, és érzi magában a képességet arra hogy okítani tudjon egy kicsit írjon aztán egyeztetünk.
(Profi játékos nem feltétlenül szükséges, csak tudjon mit taníttani Smile Laughing out loud )

Redex képe
Redex
Csatl.: 2014. 07. 25.

Most láttam, hogy volt ötlet ilyenre, és nagyon tetszik. Laughing out loud A szombat esti játék visszahozásának ötletével együtt.

"...és az a legjobb tulajdonságom, hogy mindkét lábam egyforma, különösen a bal." - Bakos Bernadett, volt osztálytársam (2013.)

SilverMage képe
SilverMage
Csatl.: 2015. 04. 04.
Hely: Büszkén ülve merkúri királyi trónomon ünneplő alattvalóim s szolgáim előtt.
Új hozzászólás