Back to top

Ladder, tanácsok,kérdések

5 posts / 0 new
Utolsó bejegyzés
Gellifree
Gellifree képe
Last seen: 4 év 10 hónap
Csatl.: 2012. 04. 09. 11:30
Ladder, tanácsok,kérdések

Szervusztok.

Lehet egyszerű, és triviális a problémám, de egyszerűen nem találtam megoldást.

Ha regisztrálok a wesnothra(Ladder), kiirja a nevem, és látom hogy mennyi meccset játszottam, vagyis csak azokat a meccseket látom amiben kikaptam. Meg alapból nem kér jelszót mikor felmegyek multira. ez miért van? hogyan kell beküldeni a meccset?

előre is köszönöm a segítséget!

ikomizo
ikomizo képe
Last seen: 1 hónap 1 hét
Csatl.: 2011. 11. 02. 11:20
Re: Ladder, tanácsok,kérdések

Kedves Gellifree!

Jómagam is játszok ebben a játéktípusban, de annyit tudok hogy ha nyertem valaki ellen akkor nem árt a nevére is figyelnem.

Tehát:

Ha a wesnoth-gamingladder.info-ról van szó, akkor bejelentkezel, és ha nyertél, akkor a "REPORT" fülre kell kattintanod. Utána kapsz egy olyan ablakot hogy kit győztél le, egy feltöltési helyet a visszajátszásnak (de elviekben nem kötelező), és egy értékelést az ellenfeled sportszerűségéről, továbbá egyéb leírást is adhatsz a meccsről (mint egy "hozzászólás" vagy bevezető).

Gellifree
Gellifree képe
Last seen: 4 év 10 hónap
Csatl.: 2012. 04. 09. 11:30

köszönöm szépen a gyors választ! :)

Kifogom próbálni.:)

:)

Solymos Réka
Solymos Réka képe
Last seen: 1 év 6 hónap
Csatl.: 2013. 07. 11. 20:51

Sziasztok! Sikerült feltöltenem a ladderre az első játékomat!! Azt szeretném kérdezni, milyen gyakran lehet játszani, kivel, milyen pályákon! Hogy megy ez! :)

Réka

ikomizo
ikomizo képe
Last seen: 1 hónap 1 hét
Csatl.: 2011. 11. 02. 11:20

Csak annyi korlűt van benne h olyanokkal kellene játszanod akik fent vannak a ladderen és az RBY térképcsomagot kell használni (abba vanak a pályák és a véletlen generálás). Akár folyamatosan is játszhatsz.