Back to top

Egységek rajzolása

5 posts / 0 new
Utolsó bejegyzés
Delfadore
Last seen: 6 év 2 hét
Csatl.: 2011. 08. 28. 10:08
Egységek rajzolása

Elkezdtem csinálni egy hadjáratot, és az új egységek leírása már nagyjából kész, és azt szeretném kérdezni,hogy ti milyen programmal szoktátok megrajzolni az új egységeket? 

pintercsabi
Last seen: 1 év 3 hét
Csatl.: 2007. 05. 07. 02:00
Re: Egységek rajzolása

Hi!

Én még nem rajzoltam teljesen új egységet, de már létező egységet paint-vel rajzoltam át.

"Bármikor, amikor a csüggedés lesz rajtam úrrá, csak arra gondolok, hogy a történelemben az igazság, és a szeretet mindig győzedelmeskedett. Voltak ugyan zsarnokok, és gyilkosok, és volt idő, amikor legyőzhetetlennek tűntek, de végül mindig elbuktak..."

Delfadore
Last seen: 6 év 2 hét
Csatl.: 2011. 08. 28. 10:08

Aldurt paintel csináltad? Akkor azt hiszem kicsit átgondolom a dolgot, nem vagyok valami nagy tehetség...

pintercsabi
Last seen: 1 év 3 hét
Csatl.: 2007. 05. 07. 02:00

Aldurt nem rajzoltam.

A küldiben látható hangyakirálynőt alkottam, bár nem sikerült igazán hangyaformára elmegy.

"Bármikor, amikor a csüggedés lesz rajtam úrrá, csak arra gondolok, hogy a történelemben az igazság, és a szeretet mindig győzedelmeskedett. Voltak ugyan zsarnokok, és gyilkosok, és volt idő, amikor legyőzhetetlennek tűntek, de végül mindig elbuktak..."

Leto the God-Em...
Leto the God-Emperror of the Universe képe
Last seen: 2 év 2 hónap
Csatl.: 2014. 04. 26. 00:16

GIMP 2 a legjobb ingyenes és lehet vele átlátszó háteret csinálni meg mindent ami csaka wesnothoz kell

CaDi= Carpe Diem= ragadd meg a mát => csak egyszer élsz = You only live once = YOLO