Szerkesztői megbeszélések, észrevételek a szerkesztőknek

Vettem a bátorságot és lefordíttattam a Guglival. Kiderült, hogy időjárás jelentés volt. Ettől függetlenül én sem kétlem, hogy egy nélkülözhető valaki az oldalon.

íjász vagy semmi

"Suhan az edzett nyíl, ki tudja hol áll meg, Ki tudja hol áll meg s Kit hogyan talál meg?"

nyolcvanhetes képe
nyolcvanhetes
Csatl.: 2016. 02. 11.
Hely: Viharos Sarkok Vidéke

Én is lefordítottam. Mi okból akarna bárki is oroszul időjárást jelenteni itt, a Magyar Wesnoth Közösségi Portálon, főleg hogy egy másik oldalra vezető linket ad meg hozzá, ami már első ránézésre sem túl bizalomgerjesztő? Reklámozni akar...

"A lion doesn't concern himself with the opinions of the sheep." - Tywin Lannister

Krogen képe
Krogen
Magyar Bajnok 2014
Magyar Bajnok 2016
Szerkesztő
Csatl.: 2012. 08. 09.
Hely: Morogor

Bannolva.

negusnyul képe
negusnyul
Adminisztrátor
Csatl.: 2008. 10. 28.

Beep-beeep!

Ismét robotgyanús felhasználók regisztrálódtak a portálra (marissa62q509405412 és karissay19385577). Egyikük adatlapján sincs semmi, ahogy profilkép se.
(ja, és a két név gyanúsan hasonlít egymásra)

Lol amíg ezt megírtam valaki regisztrált Laughing out loud

"...és a legjobb tulajdonságom az hogy mindkét lábam egyforma, különösen a bal." - Bakos Bernadett, 2013. december

SilverMage képe
SilverMage
Csatl.: 2015. 04. 04.
Hely: Az én tartózkodási helyem nem publikus, viszont tudom hogy TE épp hol tartózkodsz, és ezt ki tudom használni ellened.

Reklámozós komment törölve.
Új jelenség: Bár a név nem volt regisztrálva, de rá lehetett kattintani és ha ezt megtetted az vezetett el a bizonyos rosszul kinéző oldalra.

"A lion doesn't concern himself with the opinions of the sheep." - Tywin Lannister

Krogen képe
Krogen
Magyar Bajnok 2014
Magyar Bajnok 2016
Szerkesztő
Csatl.: 2012. 08. 09.
Hely: Morogor
Új hozzászólás