Back to top

Meccsek

39 posts / 0 new
Utolsó bejegyzés
Udi
Udi képe
Last seen: 1 év 5 hónap
Csatl.: 2008. 03. 01. 01:00
Re: Meccsek

Jf. Tasz wrote:

Ez a kfki-s dolog jó lenne... | Most megnéztem a wesnoth.kfki.hu szervert: az 1.10.3-as verzióval nem lehet csatlakozni, az 1.8.* verziót igényli; az 1.8.6-osnál pedig ez az üzenet jön be: "Nem sikerült kapcsolódni a kiszolgálóhoz."

A wesnoth.kfki.hu-t Napoleon tartja karban, az adatlapja szerint majdnem 2 éve nem volt bejelentkezve, írok neki e-mailt.

"If you don't want to be replaced by a computer, don't act like one." - Arno Penzias

Jf. Tasz
Jf. Tasz képe
Last seen: 6 hónap 2 nap
Csatl.: 2010. 05. 15. 15:42

Ez jó hír. Kíváncsi leszek a fejleményekre...

írta Jf. Tasz, Wesnoth-i Üdvözlettel ;) A Nagy-Óceán Járójának kapitánya :star:
a 2013-as és a 2015-ös MWB bírója-szervezője és a Facebook kezelője

szdik570
Last seen: 8 hónap 3 hét
Csatl.: 2009. 01. 12. 14:29

Vasárnap 6-tól megint mindenkit várok egy minibajnokságra. Mivel nem mindenki ladderezik, ez most olyan esz mint a múlt heti. 6 fő alatt most nem kezdjük el, mert nincs sok értelme.

szdik570
Last seen: 8 hónap 3 hét
Csatl.: 2009. 01. 12. 14:29

egy árva lélek sem jött:D
részemről a tervezett mini tornák elmaradnak

Udi
Udi képe
Last seen: 1 év 5 hónap
Csatl.: 2008. 03. 01. 01:00

szdik570 wrote:

egy árva lélek sem jött:D

A foci EB döntő igen kemény ellenfél :).

"If you don't want to be replaced by a computer, don't act like one." - Arno Penzias

Enin
Enin képe
Last seen: 2 hónap 2 nap
Csatl.: 2007. 08. 04. 02:00

Igaz hogy csak öt percre, de felmentem benézni. Szóval én senki vagyok na de mindegy.

Nem tudom, még gondolkodom rajta...

Jf. Tasz
Jf. Tasz képe
Last seen: 6 hónap 2 nap
Csatl.: 2010. 05. 15. 15:42

:!: A továbbiakban érdemes figyelembe venni más eseményeket is; az ütközés elkerülése érdekében.

Már most szólok, hogy 2012. július 27. és augusztus 12. között lesz a nyári Olimpia.

írta Jf. Tasz, Wesnoth-i Üdvözlettel ;) A Nagy-Óceán Járójának kapitánya :star:
a 2013-as és a 2015-ös MWB bírója-szervezője és a Facebook kezelője

Horus
Horus képe
Last seen: 1 év 6 hónap
Csatl.: 2007. 04. 24. 02:00

szdik570 wrote:

Két hét múlva PYR torna:

- ugyanazokkal a szabályokkal mint a mai
- PYR armageddon era szükséges

Szép ötlet az a PYRA-torna, egy nagy gond van, hogy a fránya denevéreket 10 hónapja nem tudom kiegyensúlyozni. Jelen állapotában indokolatlanul 60%-ot kapnak minden faluban. Az a helyzet, hogy úgy felidegesítettem vele magamat, amikor megpróbáltam revertálni a hivatalos fejlesztői szerencsétlenkedéseket (értsd: FERAL) a denevéren, hogy azóta az éra közelébe se mentem. Pedig biztos van egy faék egyszerűségű megoldás... Ha ez meglenne, mostanra már a nemzetközi PYRA-verseny kb. véget is ért volna. Az igényre való tekintettel megpróbálom majd magamat ismét megértetni a WML-lel.

Oldalak