Uj Wesnoth nagyságú térkép elkészült papíron!

Sziasztok elkészült az ujWesnoth nagyságú térkép papíron ám egyedül lassan tudom betáplálni a gépbe... így kérnék egy kis segítséget aki Szigetszentmiklóson vagy Balassagyarmaton lakik az írjon elviszem neki lemásoljuk és ő is szerkesztheti. A pálya szerintem nagyon jó van benne Törp hegyvidék, (Hergen-hegyei) Troll barlang egy kis csavarral, Van benne Ember, (ebből több pl: Dorav Birodalom és Károv félsziget ebben is egy csavar)Kereday kikötőváros ami vegyes, Gardvin Erdeje(tünde és fa), Sivatag szintén vegyes, mardok szigete vegyes, Nagák birodalma ami naga irányítás alatt van de a sellők harcolnak a trónért, A gyilkos hágó vegyes (nagyrészt ork), Álom láp (gyík), Verhetetlen völgy (vegyes csak 3-as szintű ellenfelek!), Largó zátony (vegyes)(Largó a híres halyós át akarta szelni az óceánt miközben meg akarta nézni a fekete örvényt de az odavezető úton rejtélyes körülmények között eltűnt ő és a legénysége, most ezeken a zátonyokon kell harcolni vele), Fekete folt ami a fekete mágia birodalma(élőholtak), és az utak mind ork kézen vannak. Változtatásokat elfogadom csak írd meg!!! dióhéjban! Laughing out loud

IV.lord képe
IV.lord
Csatl.: 2011. 10. 12.

Legyetek szívesek ne csak olvasni írni is mert most abba hagytam, mert le*zarta mindenki... Sad

IV.lord képe
IV.lord

... gondoltam ha meglenne valósítva lehetne tovább tetézni a játékot mert már ki van tolva... és ezzel még jó pár hadjáratot végig lehetne vinni...

IV.lord képe
IV.lord

IV.lord wrote:
Legyetek szívesek ne csak olvasni írni is mert most abba hagytam, mert le*zarta mindenki... Sad

Én sem értem, miért nem kapsz elég figyelmet; úgy tűnik, ilyen kevés a troll.

Horus képe
Horus
Adminisztrátor
Magyar Bajnok 2009
Magyar Bajnok 2013
Magyar Bajnok 2015
Csatl.: 2007. 04. 24.
Hely: üres konzervdoboz

talán csak senki nem lakik Szigetszentmiklóson vagy Balassagyarmaton Smile
Egyébként én azt sem értem mi ez a wesnoth nagyságú térkép, amit nem tudsz betáplálni

szdik570
Magyar Bajnok 2011
Szerkesztő
Csatl.: 2009. 01. 12.

szdik570 wrote:
talán csak senki nem lakik Szigetszentmiklóson vagy Balassagyarmaton Smile
Egyébként én azt sem értem mi ez a wesnoth nagyságú térkép, amit nem tudsz betáplálni

Talán még nagyobb mint az indítási képernyőn látható térkép érted? és ezen belül több táj, város, és egyéb... de lefotózom és elküldöm ha kell...

IV.lord képe
IV.lord

kíváncsi vagyok. töltsd fel vhova aztán rakd be a linket

szdik570
Magyar Bajnok 2011
Szerkesztő
IV.lord képe
IV.lord

mindenesetre sok sikert hozzá Smile

szdik570
Magyar Bajnok 2011
Szerkesztő

Nos köszönöm de besegíthetnél... vagy valaki a Team-ból... nem pénzért csinálom csak hogy mások tudjanak játszani még sokáig...

IV.lord képe
IV.lord

Jól látom, hogy tulajdonképpen egy Wesnoth-klónt akarsz csinálni, de a játékon belül?
Saját világot, saját mitológiával?
Vannak már ilyen kísérletek, a kiegészítések közt találni ilyeneket is. Sőt nemcsak térben, de időben kiterjesztett Wesnoth-világok is vannak. A legfőbb probléma ezekkel, hogy, mint írtad, roppant időigényes a kidolgozásuk. Az egyszerű földi halandók inkább egyszerűbb dolgokba kezdenek bele:) Azzal se igen boldogulnak...

kele

kele képe
kele
Csatl.: 2008. 08. 28.

Akkor szerintem kidobom... Sad

IV.lord képe
IV.lord

Azt azért nem tedd. Ne döntsön pillanatnyi hangulat egy hosszú munka létéről/nem létéről. Tedd el maximum egy fiók aljára. Ha (újra) lesz kedved hozzá, akkor onnan könnyebb előszedni, mint újrakezdeni az egészet.

És beszkennelni nem lehet? Az nagyságrendeket gyorsítana.

Levente96

Levente96
Csatl.: 2009. 03. 20.
Hely: Győr

Elromlott... és hát amúgy sem játszom már olyan sokat a wesnoth-al... Inkább mással de már nem is nagyon játszom...

IV.lord képe
IV.lord
Új hozzászólás