Pick Your Recruits Armageddon (PYRA)

Szerintem megpróbálok ebbe részt venni én is. Aztán majd látom mennyi időm lesz. Amúgy remélem nem csak 4-en leszünk magyarok Smile Nemde?
ikomizo képe
ikomizo
Szerkesztő
Csatl.: 2011. 11. 02.
Hely: Földön vagy föld alatt

Üdv a fedélzeten!

Veled együtt eddig 6 magyar jelentkezett, és tudok olyat, aki még valószínűleg fog. Szóval emiatt igazán nem kell aggódni.

"A lion doesn't concern himself with the opinions of the sheep." - Tywin Lannister

Krogen képe
Krogen
Magyar Bajnok 2014
Magyar Bajnok 2016
Szerkesztő
Csatl.: 2012. 08. 09.
Hely: Morogor

Megkezdődött a PYRA-torna első fordulója, minden résztvevő fáradjon ide és tekintse meg az ő méltó ellenfelét!

Mindenki ügyeljen arra, hogy a sorsolásnak megfelelő oldallal indítsa el a játékot, töltse le a legfrissebb verziót, és tartózkodjon a második körös vérdenevérek használatától!

Eredményekben gazdag gyepálást kívánok mindnyájótoknak! Big smile

Horus képe
Horus
Adminisztrátor
Magyar Bajnok 2009
Magyar Bajnok 2013
Magyar Bajnok 2015
Csatl.: 2007. 04. 24.
Hely: valamilyen bazárban, nem néztem meg elég alaposan
Ha jól gondolom akkor a vezetők fix sorba kerülnek ugye? Tehát nem lehet meghatározni hogy épp melyikkel akarsz harcba szállni.
ikomizo képe
ikomizo
Szerkesztő

Tudtommal nem így van. Minden meccs előtt el lehet dönteni, hogy éppen melyik vezérrel akarsz játszani.

"A lion doesn't concern himself with the opinions of the sheep." - Tywin Lannister

Krogen képe
Krogen
Magyar Bajnok 2014
Magyar Bajnok 2016
Szerkesztő
Azt mondjuk már így nem mondhatom hogy az utóbb választónak előnye van ugye?
ikomizo képe
ikomizo
Szerkesztő

Nincs előnye senkinek, most olvastam bele a szabályzatba. A játékot nyitó emberke eldönti a vezérét aztán súg az ellenfelének, hogy jöhet. Ő meg amikor belép és szintén választ, még nem látja, hogy döntött az ellenfele.

Krogen képe
Krogen
Magyar Bajnok 2014
Magyar Bajnok 2016
Szerkesztő
Van ötlet javaslat hogy mi többet tegyek annak érdekében hogy játszhassak? Már abba is belegondoltam hogy tartalékos leszek ha ez így megy tovább és akkor nem lesz gond velem.
ikomizo képe
ikomizo
Szerkesztő

@ikomizo: Nyilvánvalóan nem veled van a gond, megint az ellenfél nem kommunikál. Aggodalomra semmi ok, lesz aktív ellenfeled is, méghozzá igen hamar.

Ha csütörtök éjfélig nem vakkant valamit Lets_Go (amire már kevés esélyt látok), akkor úgy rendelkezem, hogy még vasárnapig megengedem, hogy lejátsszátok, de már csütörtökön eldöntöm a párosítást. Az inaktív fél büntetésképpen felkerül a nehezebb csoportba, mintha nyert volna. Ez azt jelenti, hogy te yanosz ellen fogsz játszani a bányászpályán; ő lesz az 1-es, te a 2-es számú játékos.

Ha még fogsz játszani Lets_Go ellen a rizsteraszon, de előbb sikerült yanosszal, akkor arra vigyázz, hogy ne válaszd azt a vezért, amit yanosz ellen, különben törést okozhatsz a tér-időben, ha meghal.  Wink

Csütörtökön a hivatalos fórumon még nyilatkozom erről, amikor a döntésem jogerős lesz.

(lábjegyzet: Én mai nap, azaz harmincegyedikén itt látom a szerveren yanoszt, ha esetleg ezt olvasod, gyere fel és hátha lesz játék!)

Horus képe
Horus
Adminisztrátor
Magyar Bajnok 2009
Magyar Bajnok 2013
Magyar Bajnok 2015

Egy kicsit csúszok az új PYRAMID forduló kihirdetésével magánjellegű okok miatt, de ma este már lehet rá számítani, úgyhogy ne menjetek messzire.

Horus képe
Horus
Adminisztrátor
Magyar Bajnok 2009
Magyar Bajnok 2013
Magyar Bajnok 2015

ikomizo: esténként fent vagyok a hivatalos szerveren, ha feljössz, kb, 7-8 között megtalálsz

Más időpontban is szabaddá tudom tenni magam

Azért ide írtam, mert talán ezt nézik a leggyakrabban

yanosz
Szerkesztő
bajnokság szervező
Csatl.: 2009. 02. 17.
Hely: itt

Horus:
Egy kicsit csúszok az új PYRAMID forduló kihirdetésével...

pyramid? Laughing out loud

Ha beírom ide azt az aláírást amit szeretnék, megbolondul a fórum, úgyhogy ezt megúsztátok XD                     

SilverMage képe
SilverMage
Csatl.: 2015. 04. 04.
Hely: Az én tartózkodási helyem nem publikus, viszont tudom hogy TE épp hol tartózkodsz, és ezt ki tudom használni ellened.

Krogen képe
Krogen
Magyar Bajnok 2014
Magyar Bajnok 2016
Szerkesztő

Hű, hát ezt nem tudtam Laughing out loud

Ha beírom ide azt az aláírást amit szeretnék, megbolondul a fórum, úgyhogy ezt megúsztátok XD                     

SilverMage képe
SilverMage
Csatl.: 2015. 04. 04.
Hely: Az én tartózkodási helyem nem publikus, viszont tudom hogy TE épp hol tartózkodsz, és ezt ki tudom használni ellened.

Solymos visszalépett, ikomizo pedig érezhetően felszívódott; neki holnap éjfélkor fogja egy vezére bánni, ha kedd éjfélig nem játssza le a forduló meccsét.

@yanosz: Az Ammazzalepri elleni meccs idejét illetően van-e már valami fejlemény?

Horus képe
Horus
Adminisztrátor
Magyar Bajnok 2009
Magyar Bajnok 2013
Magyar Bajnok 2015

Kérem alássan yanosszal mára beszéltünk egy meccset uh lesz játék ma ha jön yanosz is.

ikomizo képe
ikomizo
Szerkesztő

Kérem alássan yanosszal mára beszéltünk egy meccset uh lesz játék ma ha jön yanosz is.

Oké, csak aggódtam, mert időpont a fórumtémában meg nem volt feltüntetve.

Horus képe
Horus
Adminisztrátor
Magyar Bajnok 2009
Magyar Bajnok 2013
Magyar Bajnok 2015

yanosz és ikomizo kedvéért még egyszer, külön hangsúlyozom itt is, hogy nem, nem estetek még ki, van még egy vezéretek.

Sőt ha kiestetek volna, még akkor is lehetnétek szellemek csak úgy teljesen váratlanul, de az már egy más tészta.

Horus képe
Horus
Adminisztrátor
Magyar Bajnok 2009
Magyar Bajnok 2013
Magyar Bajnok 2015
Új hozzászólás