Back to top

[LEZÁRVA] 1.9-es széria

7 posts / 0 new
Utolsó bejegyzés
nermal93
nermal93 képe
Last seen: 1 év 1 hónap
Csatl.: 2007. 12. 28. 01:00
[LEZÁRVA] 1.9-es széria

Megjelent az 1.9.1
Most is többnyire grafikai újításokat kaptunk,
- Mostmár kétféle sekély- és mély víz található a játékban
- Új animációja van a sellő vadásznak, a sellő harcosnak és a lángszívű perzselkény hadvezetésének is.
- Új havas városi falu
- Új havas áthatolhatatlan hegység
- Mostantól kétféle hegyvidék és dombság van, egy zöldebb és egy kevésbé zöld
- 3 féle köves út

További újjítások:
- A játék már nekem nem szaggat a vízmozgás mellett, micsoda pozitívum
- A footpad 5-2 helyet mostantól 4-2vel rendelkezik, ami nem túl jó hír a törpök kedvelőinek.
- A denevéreknek mostantól 40%uk van a falukon ( eddig csak papíron volt így )

Horus
Horus képe
Last seen: 1 hónap 3 hét
Csatl.: 2007. 04. 24. 02:00
Re: 1.9-es széria

nermal93 wrote:

- A footpad 5-2 helyet mostantól 4-2vel rendelkezik, ami nem túl jó hír a törpök kedvelőinek.
- A denevéreknek mostantól 40%uk van a falukon ( eddig csak papíron volt így )

Hallottam a footpad megnyomorításának hírét hivatalos szerveren, azt hittem, csak egy rossz vicc, és hogy végül elvetették. :o Ők is hevesen tiltakoztak ellene, senki sem tudta mire vélni. Egyáltalán nem volt über egység - egy jó felderítő, nem több. Így már gagyi kategória, ráadásul tovább ront a törpe tükrön is. Kb. élőholt ellen marad értelmes, meg nagynéha ha úgy jön ki a pénz.
A denevér lebutítását szintén nem értem. A 40% faluban eddig is megvolt - de csak sík falukra volt érvényes, és ez egy fontos pályatervezési szempont volt. Ezzel most ezt is eltiporják. Ráadásul nermal nem említette, de csak 1 jelzőt kaphat mostantól! Ez azt jelenti, hogy már csak 25% az esélye, hogy gyors lesz, és ez nagyot ront a használhatóságán.
Na mindegy, hátha meggondolják magukat, az ember íjásszal is kínlódtak anno egy sort a fejlesztői verzióban, aminek az lett az eredménye, hogy egy ideig még az íjász is bivalynak számított, spammelni lehetett. Két verziószámmal később aztán megint megvariálták...

negusnyul
negusnyul képe
Last seen: 3 hét 11 óra
Csatl.: 2008. 10. 28. 17:37

Hát én egyszerűen a gyíkok új álló animációit nem tudom megszokni.
Ez a folyamatos rángatózás úgy hülyeség ahogy van. Úgy kellett volna megoldani, hogy csak néha-néha mozduljon egyet.
A footpad és a denevér is jó volt úgy ahogy eddig.
Minden más viszont nagyon tetszik, főleg a whiteboard és a víz animáció.

Horus
Horus képe
Last seen: 1 hónap 3 hét
Csatl.: 2007. 04. 24. 02:00

negusnyul wrote:

Hát én egyszerűen a gyíkok új álló animációit nem tudom megszokni.

Erre az idegesítő rángatódzásokra sok a panasz, de a fejlesztők egyszerűen eleresztik a fülük mellett...
Közben elkészült a vívó vonaglása, hamarosan elkezd billegni a törpe harcos is. -.-

nermal93
nermal93 képe
Last seen: 1 év 1 hónap
Csatl.: 2007. 12. 28. 01:00

Horus wrote:

Erre az idegesítő rángatódzásokra sok a panasz, de a fejlesztők egyszerűen eleresztik a fülük mellett...
Közben elkészült a vívó vonaglása, hamarosan elkezd billegni a törpe harcos is. -.-

Ez elkeserítő...
De legalább adnának a visszajelzésekre.

Nermal

negusnyul
negusnyul képe
Last seen: 3 hét 11 óra
Csatl.: 2008. 10. 28. 17:37

Nem tudom, hogy tudtok-e róla, de szerencsére az álló animációkat ki lehet kapcsolni a beállításokban, úgy, hogy a többi animáció megmarad.
Én most vettem ezt észre, és így már szerintem teljesen rendben van ha csinálnak álló animációkat is, úgyis kikapcsolom :)

Enin
Enin képe
Last seen: 2 nap 9 óra
Csatl.: 2007. 08. 04. 02:00

Igen ez jó hír viszont én a denevér repülését akkor hiányolnám így megint elég érdekes lesz a dolog.Igaz hogy én nem nézem a fejlesztői verziókat de az animált víz érdekel de akárhogy nézem nálam nem mozog. :(

Nem tudom, még gondolkodom rajta...

Topic locked