[LEZÁRVA] 1.9-es széria

6 válasz [Utolsó beküldés]

Megjelent az 1.9.1
Most is többnyire grafikai újításokat kaptunk,
- Mostmár kétféle sekély- és mély víz található a játékban
- Új animációja van a sellő vadásznak, a sellő harcosnak és a lángszívű perzselkény hadvezetésének is.
- Új havas városi falu
- Új havas áthatolhatatlan hegység
- Mostantól kétféle hegyvidék és dombság van, egy zöldebb és egy kevésbé zöld
- 3 féle köves út

További újjítások:
- A játék már nekem nem szaggat a vízmozgás mellett, micsoda pozitívum
- A footpad 5-2 helyet mostantól 4-2vel rendelkezik, ami nem túl jó hír a törpök kedvelőinek.
- A denevéreknek mostantól 40%uk van a falukon ( eddig csak papíron volt így )

Nermal

nermal93 képe
nermal93
Csatl.: 2007. 12. 28.
Hely: Józsai Kisserdő

nermal93 wrote:
- A footpad 5-2 helyet mostantól 4-2vel rendelkezik, ami nem túl jó hír a törpök kedvelőinek.
- A denevéreknek mostantól 40%uk van a falukon ( eddig csak papíron volt így )

Hallottam a footpad megnyomorításának hírét hivatalos szerveren, azt hittem, csak egy rossz vicc, és hogy végül elvetették. Shock Ők is hevesen tiltakoztak ellene, senki sem tudta mire vélni. Egyáltalán nem volt über egység - egy jó felderítő, nem több. Így már gagyi kategória, ráadásul tovább ront a törpe tükrön is. Kb. élőholt ellen marad értelmes, meg nagynéha ha úgy jön ki a pénz.
A denevér lebutítását szintén nem értem. A 40% faluban eddig is megvolt - de csak sík falukra volt érvényes, és ez egy fontos pályatervezési szempont volt. Ezzel most ezt is eltiporják. Ráadásul nermal nem említette, de csak 1 jelzőt kaphat mostantól! Ez azt jelenti, hogy már csak 25% az esélye, hogy gyors lesz, és ez nagyot ront a használhatóságán.
Na mindegy, hátha meggondolják magukat, az ember íjásszal is kínlódtak anno egy sort a fejlesztői verzióban, aminek az lett az eredménye, hogy egy ideig még az íjász is bivalynak számított, spammelni lehetett. Két verziószámmal később aztán megint megvariálták...

Horus képe
Horus
Adminisztrátor
Magyar Bajnok 2009
Magyar Bajnok 2013
Magyar Bajnok 2015
Csatl.: 2007. 04. 24.
Hely: üres konzervdoboz

Hát én egyszerűen a gyíkok új álló animációit nem tudom megszokni.
Ez a folyamatos rángatózás úgy hülyeség ahogy van. Úgy kellett volna megoldani, hogy csak néha-néha mozduljon egyet.
A footpad és a denevér is jó volt úgy ahogy eddig.
Minden más viszont nagyon tetszik, főleg a whiteboard és a víz animáció.

negusnyul képe
negusnyul
Adminisztrátor
Csatl.: 2008. 10. 28.

negusnyul wrote:
Hát én egyszerűen a gyíkok új álló animációit nem tudom megszokni.

Erre az idegesítő rángatódzásokra sok a panasz, de a fejlesztők egyszerűen eleresztik a fülük mellett...
Közben elkészült a vívó vonaglása, hamarosan elkezd billegni a törpe harcos is. -.-

Horus képe
Horus
Adminisztrátor
Magyar Bajnok 2009
Magyar Bajnok 2013
Magyar Bajnok 2015
Csatl.: 2007. 04. 24.
Hely: üres konzervdoboz

Horus wrote:

Erre az idegesítő rángatódzásokra sok a panasz, de a fejlesztők egyszerűen eleresztik a fülük mellett...
Közben elkészült a vívó vonaglása, hamarosan elkezd billegni a törpe harcos is. -.-

Ez elkeserítő...
De legalább adnának a visszajelzésekre.

Nermal

nermal93 képe
nermal93
Csatl.: 2007. 12. 28.
Hely: Józsai Kisserdő

Nem tudom, hogy tudtok-e róla, de szerencsére az álló animációkat ki lehet kapcsolni a beállításokban, úgy, hogy a többi animáció megmarad.
Én most vettem ezt észre, és így már szerintem teljesen rendben van ha csinálnak álló animációkat is, úgyis kikapcsolom Smile

negusnyul képe
negusnyul
Adminisztrátor
Csatl.: 2008. 10. 28.

Igen ez jó hír viszont én a denevér repülését akkor hiányolnám így megint elég érdekes lesz a dolog.Igaz hogy én nem nézem a fejlesztői verziókat de az animált víz érdekel de akárhogy nézem nálam nem mozog. Sad

Nem tudom, még gondolkodom rajta...

Enin képe
Enin
Csatl.: 2007. 08. 04.
Új hozzászólás