Karbantartások

Ma este (2016. 01. 10.) 22 órától egy fél óráig nem lesz elérhető az oldal frissítés miatt.

"If you don't want to be replaced by a computer, don't act like one." - Arno Penzias

Udi képe
Udi
Adminisztrátor
Csatl.: 2008. 03. 01.
Hely: Székesfehérvár

Ma este (2016. 02. 26.) 23 órától egy fél óráig nem lesz elérhető a portál frissítés miatt. Ez lesz a Drupal 6 utolsó kiadása.

"If you don't want to be replaced by a computer, don't act like one." - Arno Penzias

Udi képe
Udi
Adminisztrátor

Ma (aug. 11.) 11 óra körül újra lesz indítva a portál alatt futó fizikai gép.

Udi képe
Udi
Adminisztrátor

Ez mit takar, mit észlelünk belőle? (Csak, hogy ne ijedjek meg Laughing out loud)

NymmeL képe
NymmeL
Szerkesztő
Csatl.: 2013. 04. 14.

A pénteki újraindítás elmaradt, át lett téve hétfő délelőttre, pontos időt nem mondott az FSF.hu. Annyit jelent, hogy egy kis időre (10-15 perc) nem lesz elérhető az oldal.

Udi képe
Udi
Adminisztrátor

Üdv Mindenki, aki itt is jár!

Azt hiszem, valami hiba van a mátrixban, vagy az oldal óráját illetően...

Legalábbis erre következtetek abból, hogy Horus ma 18:54-kor megírt hozzászólását 18:40-kor már voltam olyan szerencsés és láttam Smile

Tudom, nem nagy időeltolódás( feltételezve azt, hogy nem sokkal ezelőtt írta), csak gondoltam szólok...

Legyenek inkább becsületes ellenfeleim, mintsem becsvágyóak, és nyugodtabban fogok aludni éjszakánként.
scharon képe
scharon
Szerkesztő
Csatl.: 2015. 05. 17.
Hely: Morogor
Új hozzászólás