[LEZÁRVA] kfki PYR Standard és Extended fájlok

57 válasz [Utolsó beküldés]

Figyelem!

Az alább olvasható információk nem időszerűek, hiszen az első szárnypróbálgatások óta rengeteg minden megváltozott, többek között az éra neve is. A fejlődési menet szemléltetésére azonban lezárva továbbra is megmarad ez a téma - afféle múzeumként.

Mi az a kfki PYR Standard és Extended?

A kfki PYR egy kezdeményezés azoknak a tapasztaltabb játékosok számára, akik már alaposan kiismerték a default éra nyújtotta lehetőségeket, és most új kihívásra vágynak, vagy egyszerűen csak valami összetettebbre.
A kfki PYR Standard és Extended egy jómagam és Zaton által írt saját éra, ahol a játékosok maguk döntik el, milyen egységekből álljon össze a népük. Voltaképpen ez a hivatalos kiegészítők közül letölthető Pick Your Recruits éra továbbgondolása. Itt nem a játék elején, egyetlen mérkőzésre választod meg a csapatodat, hanem hosszabb távra; éppen ezért olyan csapatot kell összeállítani, amely minden helyzetben képes megállni a helyét.
A csapatok vagy népek alkotásának szabadságát két tényező limitálja:
- Legfeljebb 7 különféle egység választható meg toborozhatónak
- Ezen egységek árának összege nem haladhatja meg a 100 aranyat
A Standard és az Extended éra közötti egyedüli különbség a választható egységekben van. Standard-ban 42, Extended-ben 96 lehetséges egységből kell alkotni egy népet. Ezek teljes felsorolása alább olvasható.

Standard:

Bowman,Cavarlyman,Dark Adept,Drake Burner,Drake Clasher,Drake Fighter,Drake Glider,Dwarvish Fighter,Dwarvish Guardsman,Dwarvish Thunderer,Dwarvish Ulfserker,Elvish Archer,Elvish Fighter,Elvish Scout,Elvish Shaman,Fencer,Footpad,Ghost,Ghoul,Goblin Spearman,Gryphon Rider,Heavy Infantryman,Horseman,Mage,Merman Fighter,Merman Hunter,Naga Fighter,Orcish Archer,Orcish Assassin,Orcish Grunt,Poacher,Saurian Augur,Saurian Skirmisher,Skeleton,Skeleton Archer,Spearman,Thief,Troll Whelp,Vampire Bat,Walking Corpse,Wolf Rider,Wose

Extended:

Apprentice Mage,Blood Bat,Crab Man,Crawling Horror,Dawarf,Desert Archer,Desert Fighter,Desert Hunter,Desert Scout,Desert Shaman,Dwarvish Miner,Dwarvish Scout,Dwarvish Witness,Dust Devil,Fighter,Fighteress,Fire Guardian,Giant Ant,Giant Mudcrawler,Giant Rat,Giant Scorpion,Goblin Impaler,Goblin Rouser,Junior Commander,Mermaid Initiate,Mounted Fighter,Mudcrawler,Naga Guardian,Naga Hunter,Noble Fighter,Noble Youth,Novice Orcish Shaman,Old Orcish Shaman,Orcish Leader,Orcish Shaman,Peasant,Pirate Galleon,Pulsing Spire,Quintain,Rogue Mage,Ruffian,Sea Orc,Sergeant,Skeleton Rider,Soulless,Tentacle of the Deep,Thug,Transport Galleon,Watch Tower,Wesfolk Outcast,Wolf,Woodsman,Wose Sapling,Young Ogre
valamint az összes Standardban is használható egység.

Standard Vezér:

Bone Shooter,Dark Sorcerer,Deathblade,Drake Flare,Drake Gladiator,Drake Slasher,Drake Warrior,Dwarvish Stalwart,Dwarvish Steelclad,Dwarvish Thunderguard,Elder Wose,Elvish Captain,Elvish Druid,Elvish Hero,Elvish Marksman,Elvish Ranger,Elvish Sorceress,Fire Drake,Javelineer,Lieutenant,Longbowman,Necrophage,Orcish Crossbowman,Orcish Slayer,Orcish Warrior,Pikeman,Red Mage,Revenant,Rogue,Saurian Oracle,Saurian Soothsayer,Shock Trooper,Swordsman,Trapper,Troll,Troll Rocklobber,White Mage

Extended vezér:
Bandit,Commander,Desert Captain,Desert Druid,Desert Hero,Desert Marksman,Desert Ranger,Desert Sentinel,Dwarvish Berserker,Dwarvish Pathfinder,Dwarvish Runesmith,Elvish Lord,Flesh Golem,Infantry Lieutenant,Ixthala Demon,Noble Commander,Ogre,Orcish Ruler,Princess,Shadow Mage,Spider Lich,Troll Shaman
valamint az összes Standardban is használható vezér.

Az egységeken és a vezéren kívül a listának még tartalmaznia kell egy csapatnevet, ami lehet a játékos neve vagy valami fantázianév; ezen felül egy egységképet, amely a csapatot reprezentálja (mint például a Rebels-nek az Elvish Captain). Ha nem tartalmaz extended-es egységet, akkor az egyértelműség végett azt is le kell szögezni, melyik érához íródott.
Ha elkészült a lista, akkor ezt Horus-nak el kell küldeni privát üzenet formájában, majd a következő hétre a csapat bekerül a játékba, mint játszható nép, amennyiben a szabályoknak megfelel.
Már létező csapat természetesen át lehet szerkeszteni.

Egy játékosnak lehet több csapata is, de csak a józan ész határain belül. Ha úgy ítélem meg, hogy a csapatot már nem használják vagy a játékos sok csapatot készít egyszerre, figyelmeztetem, és ha ennek ellenére az illető ezen nem változtat, törölhetek csapatokat.

Mivel ez egy jobbára teszteletlen éra, akadhatnak benne erőegyensúlyi eltérések; éppen emiatt előfordulhat, hogy az egységek árai időnként változtatásra kerülnek. Ha valakinek a csapata emiatt átlépné a 100 arany korlátot, az értesítést fog kapni erről. Az aktuális árak a megfelelő témában megtekinthetőek.

Ez a letölthető .zip tartalmazza az összes szükséges fájlt a Standard és az Extended érához.
Kicsomagolása a játék userdata\ könyvtárába történik, vagy ha a telepítéskor a mentések útvonalának a dokumentumok mappa lett megadva, akkor oda.
Az éra tartalmazza az eddig elküldött csapatokat. Ez a későbbiekben folyamatosan frissülni fog.

Az userdata\ mappába bekerül egy bizonyos encountered units.txt szövegfájl is. Ha ezt a szöveget beilleszted az ugyanitt található preferences fájlba az idézőjelek közé, akkor láthatóvá teszed a Help-ben az összes, az éra során használható egységet az esetlegesen megváltozott értékeikkel együtt (az eredeti idézőjel közötti részt ki kell törölni, hogy ne duplán látszódjanak az egységek).

Minden vállalkozó szellemű játékosnak jó szórakozást kívánok!

Horus képe
Horus
Adminisztrátor
Magyar Bajnok 2009
Magyar Bajnok 2013
Magyar Bajnok 2015
Csatl.: 2007. 04. 24.
Hely: valamilyen bazárban, nem néztem meg elég alaposan

Az első érámmal való kísérletezgetés óta sok idő telt el. Meghajolva a neten is megtalálható, zookeeper-féle egységválasztós verzió rugalmassága előtt Zatonnal közösen, a nyilvánosságtól elzárva elkészítettük mi is a magunkét. Még távol van attól, hogy feltöltsem az add-on szerverre, de mostanra ki lett javítva az összes probléma, ami cikinek számíthatna, ezért felraktam ide. A közeljövő fontosabb célkitűzései között szerepel a nyelvi kompatibilitás, plusz extended gyorscsapatok írása, illetve új egységleíró szövegek.

CsatolmányMéret DownloadsLast Download
kfki_PYR_20101009.zip 1.29 MB 142 6 év 49 hét
Horus képe
Horus
Adminisztrátor
Magyar Bajnok 2009
Magyar Bajnok 2013
Magyar Bajnok 2015

Íme a legfrissebb verzió; amíg a fordítást nem tudom megoldani, angolul.
Az előzőt, szintén addig, amíg ez nem sikerül, fent marad, bár talán el lehet igazodni azon a pár sor szövegen.

kfki_PYR_eng.zip 1.29 MB 12 6 év 47 hét
Horus képe
Horus
Adminisztrátor
Magyar Bajnok 2009
Magyar Bajnok 2013
Magyar Bajnok 2015

Egy észrevétel és egy javaslat:
A vezérek közül hiányzik az ork törzsfőnök, kimaradt vagy kitettétek? (A bevezető felsorolásban szerepel Ork Ruler néven)

A vezérek áttekintését megkönnyíthetné, ha ott is csoportokba osztanátok; három csoportra gondolok:
1. Hadjáratok hősei - névvel: Konrad, Li'sar, Kapou'e,...
2. Alapértelmezett - alap kettes szintű egységek, amik a fentiben nincsenek
3. Kiterjesztett - a hadjáratokban pluszban szereplő kettes szintű egységek

A teljesség kedvéért sellők is Laughing out loud
A fordítás elvben megoldható, kint vannak az aláhúzás jelek:), közkinccsé tehetitek a hivataloson, s akkor megnézem.

kele

kele képe
kele
Csatl.: 2008. 08. 28.

kele wrote:
Egy észrevétel és egy javaslat:
A vezérek közül hiányzik az ork törzsfőnök, kimaradt vagy kitettétek? (A bevezető felsorolásban szerepel Ork Ruler néven)

A vezérek áttekintését megkönnyíthetné, ha ott is csoportokba osztanátok; három csoportra gondolok:
1. Hadjáratok hősei - névvel: Konrad, Li'sar, Kapou'e,...
2. Alapértelmezett - alap kettes szintű egységek, amik a fentiben nincsenek
3. Kiterjesztett - a hadjáratokban pluszban szereplő kettes szintű egységek

A teljesség kedvéért sellők is Laughing out loud
A fordítás elvben megoldható, kint vannak az aláhúzás jelek:), közkinccsé tehetitek a hivataloson, s akkor megnézem.

I. A bevezető felsorolást nem érdemes nézni, az már régi álláspont. Igazából azért nem töröltem még el azt a korábbi monológot, mert hamarosan úgyis kiforr egy még nagyobb közönségnek prezentálható verzió, és akkor majd felrobbantom pár hozzászólásomat. ami konkrétan az ork vezért illeti, azért lett kiszedve, mert a Lieutenanthoz képest mindenben csak erősebb. Ez még nem lenne baj, mert voltak eddig is jobb vezérek meg rosszabb vezérek. A hadnagy azonban már eddig is a legjobbak közt volt számon tartva...
II. A vezérek két csoportban vannak:
1. Koppra ugyanaz a lista, mint eddig, faj szerint
2. Az új vezérek, ábécésorrendben
Ennél rendszerezettebb akkor lehetne, ha ábécésíteném az egészet, egy magyarul játszó viszont attól a pillanattól fogva fog megbolondulni, hogy ezt megteszem. Ettől függetlenül, ha valakinek a jelenlegi nem tetszik, szintén felszólalhat, lecserélhetem. Viszont a választható vezérek közül összesen 2 a nevesített hős, erre rendszabály épp ezért nem épülhet.
III. Sellők, valamint gyíkok még egy viccesebb pillanatomban bekerülhetnek a bővített vezérlistára... de akkor a randomvezérből ki kell szedjem a feleslegeseket. Az is lehet, hogy a randomban csak a top10-et hagyom benn.
valamint
IV. a fordítást még megbeszéljük, köszönöm a segítséged, a credits-be bekerülésed várható. Smile

Horus képe
Horus
Adminisztrátor
Magyar Bajnok 2009
Magyar Bajnok 2013
Magyar Bajnok 2015

Nagyjából publikálható mostanra az éra, de van egy apró, bosszantó probléma, amihez a ti véleményeteket is kikérném.
A módosított PYR-beli egységnevek megegyeznek a módosítatlannal, így a súgóban duplán jelennek meg. Időnként problematikus lehet kiválogatni, melyik melyik. A lehetőségek:

1. Minden egységnév végére odabiggyeszteni azt, hogy "PYR". Ez elég kézenfekvő.
2. Az egység nevének elég az utolsó betűjét nagybetűvel szedni. Némileg esztétikusabb, mint az első.
3. A nevek elé tenni egy szóközt. Ettől tagolt lesz, de kevésbé látszik az eltérés.
4. A PYR-egységek nem jelennek meg a súgóban. Így meg nem lehet megnézni a statisztikákat, így ez elég szerencsétlen ötlet.
5. Nem is zavaró, nem kell módosítgatni, csak időkidobás szegény Horusnak.
6. Egyéb javaslat.

Ki melyikre voksolna?

Horus képe
Horus
Adminisztrátor
Magyar Bajnok 2009
Magyar Bajnok 2013
Magyar Bajnok 2015

Az én javaslatom az lenne,hogy Horus csinálna egy PYR fajt és oda beraknánk az egységeket.Megbeszéltem vele MSN-en és úgy néz ki hogy így neki is kevesebb munka.Akinek ellenvetése van szóljon most vagy hallgasson örökké Laughing out loud.

berez képe
berez
Magyar Bajnok 2010
Csatl.: 2007. 07. 10.

A nevesített vezérekkel arra céloztam, hogy a listát lehetne bővíteni Smile ezzel is lehetne kapcsolódni a játékhoz. Ki-ki választhatná kedvenc hadjárata hősét. Ha már úgyis módosítgatod a leírásokat, akár gyengítheted is az ork törzsfőnököt, azt mondjuk nem értem, miért kéne a hadnagynak a legerősebbnek lennie...
Az, hogy a fajokat külön PYR érába szervezed, nem oldja meg a probémát, mivel a súgóban továbbra is duplán fog megjelenni a leírás, ha jól értem a problémát, én inkább a PYR kiegészítést javasolnám a névben, de inkább az elején. PYR Orcish Ruler - hasonló megoldást láttam már, s szerintem nem zavaró. Horus meg hadd dolgozzon Evil
Cool

kele

kele képe
kele
Csatl.: 2008. 08. 28.

kele wrote:
A nevesített vezérekkel arra céloztam, hogy a listát lehetne bővíteni Smile ezzel is lehetne kapcsolódni a játékhoz. Ki-ki választhatná kedvenc hadjárata hősét. Ha már úgyis módosítgatod a leírásokat, akár gyengítheted is az ork törzsfőnököt, azt mondjuk nem értem, miért kéne a hadnagynak a legerősebbnek lennie...

Nem annak kell a legerősebbnek lennie; a hadnagy az EGYIK legerősebb, és itt a lényeg.
A Defaultban a választható vezérek külön nívót képviselnek. Vannak köztük, akik vállalt hendikepet jelentenének (pl. Trapper, Saurian Soothsayer, Orcish Slayer, Ghoul) és vannak a legkeményebbek (Lieutenant, Elvish Marksman, Drake Warrior - talán ez a 3 legnagyobb ász). Ha beteszek egy vezért, ami erősebb, mint a 10 legjobb, akkor már a 10 legjobbat sem éri meg megválasztani, és épphogy egysíkúbb lenne a játék.
A kettesek különböző erejűek, ahogy az egyesek között is vannak erősebbek és gyengébbek. Csak ugye míg toborzáskor az árban kifejeződik az erő, vezérválasztáskor ingyen kapod meg a durva dolgokat. Minden kettest meg nem fogok egyforma erejűre csiszolni, egyrészt mert úgy színes a játék, ha nem egyformák, másrészt akkor ötszörannyi módosításra lenne szükség, amit ott kerülök, ahogy tudok, mert nem akarom az egységeket ismerő játékosok alól kirántani a szőnyeget azzal, hogy önkényesen feldúlom a statokat.

kele wrote:
Az, hogy a fajokat külön PYR érába szervezed, nem oldja meg a probémát, mivel a súgóban továbbra is duplán fog megjelenni a leírás, ha jól értem a problémát, én inkább a PYR kiegészítést javasolnám a névben, de inkább az elején. PYR Orcish Ruler - hasonló megoldást láttam már, s szerintem nem zavaró. Horus meg hadd dolgozzon Evil
Cool

Rosszul érted, nem külön érába szervezem a fajokat, hanem minden egység PYR fajú lesz. Laughing out loud

Horus képe
Horus
Adminisztrátor
Magyar Bajnok 2009
Magyar Bajnok 2013
Magyar Bajnok 2015

Baj van, Berez megoldása nem is olyan esztétikus, mint gondoltam.
Elfelejtettem, hogy a jobboldali panelen is látszik a faj, nem csak a súgóban... így már semmivel nem ízlésesebb megoldás, mintha a neve végére írnám bele, hogy "PYR". Plusz kapunk egy 300 tételes listát, ha megnyitjuk a pyr faj mappáját.

Szóval marad az 1., 2., 3. megoldás.

Kele gondolom azért akarja az elejére tenni a pyr-t, hogy egy tömbben legyenek a listán, de szerintem a megkülönböztető jelzést nem esztétikus a szavak elejére tenni, mert a szem oda fókuszál először... meg mert az összes PYR ember felsorolása a Princess és a Ranger között történne.

Kompromisszumos, kombinált megoldásom: szóköz az egységnév elején, és PYR a végén.
Mit gondoltok?

Horus képe
Horus
Adminisztrátor
Magyar Bajnok 2009
Magyar Bajnok 2013
Magyar Bajnok 2015

Letöltöttem, jól fut csak én vagyok béna. Kérdésem a következő: hogyan csinálhatom meg a saját toborzási listám?
Elindítom, kővezérem van, jobb klikk, Recuitment Settings. Akkor ott vannak a fajok. Ok, de hogyan választhatok? Ha duplakikkelek akkor kidob abből a menüből. (Sőt bármire duplaklikkentek, kidob...) Mit kell csinálnom?

Levente96

Levente96
Csatl.: 2009. 03. 20.
Hely: Győr

1. körben, toborzás menüpont alatt választhatsz ki új egységeket. Ilyenkor nem kapsz egységet, viszont a toborzott egységek felkerülnek a listádra, és az arra feltett egységeket toborozhatod később, a második körtől .A toborzási beállítások menüje csupán szűkítik az 1. körben (amolyan választó kör) toborozható egységek listáját. Akár a t.b. menü nélkül is toborozhatsz, csupán kényelmi szolgáltatás, azoknak akiknek kis RAM-a/gyenge procija van, vagy egyszerűen kényelmetlennek találják a majd 100 egységes felsorolást.

Zaton képe
Zaton
Csatl.: 2008. 12. 22.

Köszi szépen, így már megy, (sőt, még érem is a "Recuitment Settings"-et).
Még egy kérdés: normális, hogy pár egységnek nincs képe? Úgy értem, a térképen csak egy piros karika van, mellette egy ÉP/HP jelző csíkkal.

Levente96

Levente96

Melyek ezek az egységek? Ha összeírjátok, könnyebben rájövök, mi a baj.

Nálam minden látszik a legújabb verzióval, semmi ilyet nem tapasztaltam. Egy kérdőjel van, a mesterségesen kreált nagy farkas, na az lehetséges, hogy láthatatlan. Utána fogok járni most már, ha lesz egy szusszanás időm.

Horus képe
Horus
Adminisztrátor
Magyar Bajnok 2009
Magyar Bajnok 2013
Magyar Bajnok 2015

Horus wrote:
Melyek ezek az egységek? Ha összeírjátok, könnyebben rájövök, mi a baj.

Nincs térképen megjelenő képe:
Flesh Golem
Child king -> Young king -> Solider king -> Warrior king
Merman Citizen -> Merman Bravler
Mounted Fighter -> Mounted Warrior -> (3. szintje mért nincs?)
Skeleton rider -> Bone Knight
Fighterness (a többi szintjének már van)
Nincs fegyverképe:
Merman Citizen -> Merman Bravler

Most vettem észre:
Akiknek nincs térképképe, azoknak harc közben lesz. Akkor is lehetnek képkockák amik nincsenek megrajzolva, de min 2-3 bevillan.

Levente96

Levente96

Frissen telepített 1.8.5, csak a kfki PYR van feltéve.
Az extended vezérei közül a Halálapródnak és a Húsgólemnek nincs egységképe.
Az extended kezdéskor választható egységei közül ezeknek nincs képe:
child king, fighteress, merman brawler, merman citizen, lovas verekedő, csontlovas, young king

negusnyul képe
negusnyul
Adminisztrátor
Csatl.: 2008. 10. 28.

negusnyul wrote:
Frissen telepített 1.8.5, csak a kfki PYR van feltéve.
Az extended vezérei közül a Halálapródnak és a Húsgólemnek nincs egységképe.
Az extended kezdéskor választható egységei közül ezeknek nincs képe:
child king, fighteress, merman brawler, merman citizen, lovas verekedő, csontlovas, young king

Nekem is ezekkel van gond.

Levente96

Levente96

Csak tipp de sztem a verzió lesz a hibás... nekem 1.8.1-en simán joo minden és asszem az 1.8.3-on is minden jó még szval sztem a ahhoz a verzióhoz már nem joo, de gondolom Zaton vagy Horus biztosabbat tud mondani. Smile

DigiHero voltam.

DigiHero képe
DigiHero
Csatl.: 2009. 01. 18.
Hely: Szombathely

DigiHero wrote:
Csak tipp de sztem a verzió lesz a hibás... nekem 1.8.1-en simán joo minden és asszem az 1.8.3-on is minden jó még szval sztem a ahhoz a verzióhoz már nem joo, de gondolom Zaton vagy Horus biztosabbat tud mondani. Smile

Nem hinném, mert az 1.8.x verziókban csak hibajavítások vannak az 1.8.0-hoz képest, ilyen hibát okozó változások elvileg nincsenek. Én inkább arra tippelek, hogy akinél látszik, ott fel vannak téve más addonok is és talán azokban vannak a hiányzó képek (?).

negusnyul képe
negusnyul
Adminisztrátor

DigiHero wrote:

Nekem 1.8.2-m van, és elég hihetetlen lenne, ha a fentiekben működik, a köztük lévőben pedig nem.

negusnyul wrote:
Én inkább arra tippelek, hogy akinél látszik, ott fel vannak téve más addonok is és talán azokban vannak a hiányzó képek (?).

A Young King-nál még elképzelhető, de pl a Lovas verekedő bent van az egyik alaphajáratban, a Húsgólem pedig 1 másikban, és még sorolhatnám.

Levente96

Levente96

Ezek azok az egységek, amiknek az érán belül adtam képet, általánosságban azért, mert a fejlesztői verzióból importáltam őket. A kfki_PYR/images/ könyvtárban van mindez, meg kellene, hogy legyen. Hmmm...
Kénytelen vagyok feltenni a slágerkérdésemet: akiknek nem látszanak ezek a képek, azoknak hol vannak a mentéseik/userdatájuk? Bár annak nem volna szabad ilyet okoznia...

Horus képe
Horus
Adminisztrátor
Magyar Bajnok 2009
Magyar Bajnok 2013
Magyar Bajnok 2015

Horus wrote:
Ezek azok az egységek, amiknek az érán belül adtam képet, általánosságban azért, mert a fejlesztői verzióból importáltam őket. A kfki_PYR/images/ könyvtárban van mindez, meg kellene, hogy legyen. Hmmm...
Kénytelen vagyok feltenni a slágerkérdésemet: akiknek nem látszanak ezek a képek, azoknak hol vannak a mentéseik/userdatájuk? Bár annak nem volna szabad ilyet okoznia...

Igen ott van jópár kép, sőt, az összes. De egyik sem jön be.
Az userdata melyik? Amiben az alap wesnoth egyseégk/hadjáratok/képek stb. vannak? Azt én nem tudom elérni. Ubuntu linuxom van és bepakolta a gép valami fő-fő bigyóba, amihez nekem nincs hozzáférésem.

Levente96

Levente96

Na úgy néz ki megvan a hiba:
a _main.cfg-ben ezt a sort:
{BIN_PATH userdata/data/add-ons/kfki_PYR}
írjátok át erre:
{BIN_PATH data/add-ons/kfki_PYR}
így nekem már megjelennek a képek.
(Egyébként nálam a /home/negusnyul/.wesnoth1.8/data/add-ons mappában vannak az addonok)

negusnyul képe
negusnyul
Adminisztrátor

Átírtam és nem megy. Sad Pedig logikusnak tűnik...

Levente96

Levente96

Levente96 wrote:
Átírtam és nem megy. Sad Pedig logikusnak tűnik...

Mégis megy, én voltam a béna. Ugyanis úgy tettem fel, hogy a régi még fönt volt, de a régit közvetlen a kibontás után leszedtem. De így kfki_PRY helyett kfki_PYR (2) lett a neve.
Átírtam, ahogyan negusnyul mondta + átneveztem, és műxik. Köszi szépen!

Levente96

Levente96

Nagy köszönet negusnyulnak, igen, ez megoldotta a problémát.
A Great Wolf nálam szintén látszódik.
Mindez azért volt különösen hasznos és jól időzített javítás, mivel épp ma jelent meg az 1.9.2, amiből természetesen nem átallom átemelni az új portrékat, de főleg az új sprite-okat (Dwarvish Miner, Dwarvish Runesmith vonal, Rogue Mage). Senkinek nem hiányzott volna még több láthatatlan jószág. Smile

Horus képe
Horus
Adminisztrátor
Magyar Bajnok 2009
Magyar Bajnok 2013
Magyar Bajnok 2015

Horus wrote:

Szívesen Laughing out loud
Csak tegyétek fel az addon serverre mert nem túl kellemes így letöltögetni, ráadásul mivel ez az egyik legjobb addon amit valaha láttam, úgy talán többen is használnák.

negusnyul képe
negusnyul
Adminisztrátor

negusnyul wrote:
Horus wrote:

Szívesen Laughing out loud
Csak tegyétek fel az addon serverre mert nem túl kellemes így letöltögetni, ráadásul mivel ez az egyik legjobb addon amit valaha láttam, úgy talán többen is használnák.

Támogatom. Akár külön kiegészítőként, akár a Hungarian Competition újabb kiadásaként is publikálható. Ha ez utóbbit szeretnéd, Horus, írj levelet, és kapsz hozzáférést.

Üdvözlettel:
Kádár-Németh Krisztián (alias Rudanar_Firmus)
Wesnoth magyar fordítócsapat vezetője (2007-2013)

Rudanar képe
Rudanar
Adminisztrátor
Csatl.: 2007. 05. 26.
Hely: Nagykovácsi

Ez mind igen hízelgő, de még munka van vele. Félmunkát pedig nem akarok mutogatni a nagyvilágnak.

A jelenlegi megoldandó, rövidtávú célok:

1. Az 1.9.2-as képek betevése
2. Dilemmázok az Apprentice Mage és Rogue Mage árán
3. A Dwarvish Miner a Battle for Meridia mintájára teleport képességet fog kapni, mert túlságosan hasonlít a Giant Ant-re és a Dawarf-ra... iszonyú nehéz lesz megbecsülni ennek a képességnek az árát, tesztelésre szorul
4. A Watch Tower messzire fog tudni lőni, mert jelenlegi formájában szinte hasznavehetetlen
5. Pulsing Spire betevése úgy, hogy ne húzza szét a listát nagy méreténél fogva, az lesz a 100. egység
6. Írni kell egy readme-t az éráról
7. Az eddigi választások törlése után szerencsés lenne, ha újra betöltené a teljes listát, mert jelenleg hiányoznának a beválasztott egységek, és manuálisan kell újrakérni
8. Ismeretes egy bug, hogy ha valaki megnyitja a Credits-et, akkor utána nem tudja visszacsinálni az előző lépését
+1 Konzultálni zookeeper-rel

Ha valakinek pedig egyéb ötlete vagy meglátása van, ossza meg velünk.

Mondjuk ha 1. 2. 4. 6. és a +1 megvan, akkor szerintem feltölthető lesz. Wink

Horus képe
Horus
Adminisztrátor
Magyar Bajnok 2009
Magyar Bajnok 2013
Magyar Bajnok 2015

Apránként, de halad a cél felé a projekt.
PYR-esített egységnevek, új sprite-ok, portrék, két pici bugfix... és a Child King hp-ja eggyel csökkent, ha esetleg valaki sokallta volna. A Rogue Mage megúszta a drágulást.

A hármas pontot ugrom, hamarosan következik a két torony és az összes velük járó bíbelődés.

kfki_PYR_eng.zip 1.55 MB 13 6 év 45 hét
Horus képe
Horus
Adminisztrátor
Magyar Bajnok 2009
Magyar Bajnok 2013
Magyar Bajnok 2015

Legutolsó (talán) innen letölthető verzió.
A Pulsing Spire már csak 3-as távolságra lő, a Watch Tower 4-re. Az Apprentice Mage és Rogue Mage ára eggyel nőtt, néhány "poénegységé" csökkent.

kfki_PYR_eng.zip 1.58 MB 13 6 év 44 hét
Horus képe
Horus
Adminisztrátor
Magyar Bajnok 2009
Magyar Bajnok 2013
Magyar Bajnok 2015
Új hozzászólás