[LEZÁRVA] A 08/09-es bajnokság győzteseivel készült interjúk

4 válasz [Utolsó beküldés]

Interjú Berez-el:

- Mennyit készültél a döntőre?
Konkrétan a döntőre semennyit. Vasárnap haveromnak mutattam meg a játékot és akkor játszottam egy mérkőzést ellene.

- Mire számítottál? Könnyű lesz? Esélyek szempontjából?
Bizakodó voltam, mivel a csoportkörben már legyőztem Horus-t 2-1-re. Igaz tavaly még belétört a fogam, de azért kicsit tartottam attól, hogy például, beveszi magát az erdőkbe.

- Mit csináltál volna másképp?
Nos nem is tudom...Ha a döntőre gondolok, akkor a 2. játszma végén nem támadtam volna ki olyan korán, hanem elkezdtem volna szépen lassan elfoglalni a faluit és túlerőben felőrölni a seregét. De ez mostmár lényegtelen, mivel így is sikerült megnyernem azt a mérkőzést, ha nehézkésen is.

Interjú Horus-al:

A döntőre semennyit. Csupán annyit készültem, hogy tegnapi nap játszottam le az elődöntőt, azelőtt meg egy hónapja nem láttam egy magányos kis elfet sem.

- Mire számítottál? Nehéz lesz? Könnyű lesz? Esélyek szempontjából?
Számba vettem, hogy ő emberekkel van, nála a faj jelentette előny. Továbbá hogy a csoportban kikaptam már akkor láttam, hogy ebből küzdelem lesz, de nem gondoltam hogy ilyen rövid

Bereznek teljesen igaza volt, agresszívan támadtam, egyrészről mert elszállt velem a ló az előző mérkőzések miatt. Másrészt féltem, hogy az embereknek mindegy, hogy állítok fel védelmet, mert a lovasok betörnek és a vívók is beszivárognak, kipöcköl egy-két egységet és ugyanaz a vége, hát inkább támadtam.

Interjú a nézővel:

- Be kell vallanom, hogy semmit sem készültem.

- Mire számítottál? Nehéz lesz? Könnyű lesz? Esélyek szempontjából?
- Tulajdonképpen azt sem tudtam, hogy most lesz a döntő, csak a szerencsén múlott, hogy részese lehettem.

- Hát, ami azt illeti, kevesebb szóltam volna hozzá, mivel elég sokat írogattam a döntő alatt. Alig bírtam visszafogni magam, de legközelebb, majd másképp…

- Szerinted milyen volt a döntő?
- Szerintem egy minden szempontból kitűnő döntő szemtanúja lehettem. Hatalmas taktikai játék zajlott, de a szerencse is közrejátszott éppúgy, mint a játékosok tapasztalata.

- Köszönöm magamnak az interjút
-Szíven vállaltam.

Készítette:
A 2008-as bajnokság döntőjének egyetlen nézője,
Nermal93

Nermal

nermal93 képe
nermal93
Csatl.: 2007. 12. 28.
Hely: Józsai Kisserdő

Tök jó lett Laughing out loud .

DigiHero voltam.

DigiHero képe
DigiHero
Csatl.: 2009. 01. 18.
Hely: Szombathely

Kiváló, köszönjük! Smile
A 2009-es döntősökkel is lesz interjú? Wink

Üdvözlettel:
Kádár-Németh Krisztián (alias Rudanar_Firmus)
Wesnoth magyar fordítócsapat vezetője (2007-2013)

Rudanar képe
Rudanar
Adminisztrátor
Csatl.: 2007. 05. 26.
Hely: Nagykovácsi

_

Nermal

nermal93 képe
nermal93
Csatl.: 2007. 12. 28.
Hely: Józsai Kisserdő

Emlékszem erre az interjúra,de arra hogy miket válaszoltam,egyáltalán nem Laughing out loud.Köszi,hogy fölraktad.

berez képe
berez
Magyar Bajnok 2010
Csatl.: 2007. 07. 10.
Új hozzászólás