Back to top

Re: Hibák

11 posts / 0 new
Utolsó bejegyzés
Iker
Iker képe
Last seen: 3 év 10 hónap
Csatl.: 2008. 11. 29. 11:15
Re: Hibák

Sziasztok!
Nekem az a gondom, hogy az 1.6 -ban a Barag Gór ostroma című küldetés (Fekete szem fia) 2. körétől akad a játék. Annyira, hogy egyszerűen lehetetlen játszani. A többi hadjáratban nem csinálja. Mit tegyek ? :(

Zaton
Zaton képe
Last seen: 5 év 10 hónap
Csatl.: 2008. 12. 22. 20:43
Re: 1.6-os hibák

Na végre valaki ezt is megnyitotta! Na akkor: Nem éppen hiba, de megváltoztatták 1.6 alatt a tagokat, és így minden szerkesztőnek át kell alakítani a munkáját. Nem biztos hogy ezért, de sok kiegészítő le is szállt a listáról. Persze, lehet hogy tévedek és más miatt nem működnek a régi dolgok 1.6 alatt, de nem fárasztom magam, ha valaki már úgyis tudja vagy könnyen utánanéz. :)

És az egységek még mindig tudnak vízen járni.

Ici
Last seen: 10 év 1 hónap
Csatl.: 2009. 04. 09. 11:52

Nem tudom a játékot letölteni mert minig kiírja hogy: Kiibontás: Hiba a fájl írásakor...

Udi
Udi képe
Last seen: 1 év 1 hónap
Csatl.: 2008. 03. 01. 01:00

Ici wrote:

Kiibontás: Hiba a fájl írásakor...

Nézd meg, hogy a telepítő fájl 201 mb nagy-e, és hogy van-e elég helyed a merevlemezen. Vagy próbáld meg még egyszer leszedni, hátha nem jött le teljesen.

"If you don't want to be replaced by a computer, don't act like one." - Arno Penzias

DigiHero
DigiHero képe
Last seen: 4 év 9 hónap
Csatl.: 2009. 01. 18. 16:00

Na kerestem találtam (remélem olvasod Logalmier) Szval a Tűz jogara hadjáratban az uccsó előtti pályát megcsinálom, amikor ki kell törnie a vulkánnak, és miután Krawg azt mondja h "Csak én maradtam." akkor utána egy ilyen erroros üzenettel kinyomja a játékot a (csodás) windows. Tok vmit csinálni vagy veszett fejsze nyele? :?

DigiHero voltam.

Udi
Udi képe

DigiHero wrote:

Szval a Tűz jogara hadjáratban az uccsó előtti pályát megcsinálom, amikor ki kell törnie a vulkánnak, és miután Krawg azt mondja h "Csak én maradtam." akkor utána egy ilyen erroros üzenettel kinyomja a játékot a (csodás) windows. Tok vmit csinálni vagy veszett fejsze nyele? :?

Szedd le az 1.6.1-et, abban ezt a hibát javították:

Quote:

Version 1.6.1:
* Campaigns
* Sceptre of Fire
* Fixed a crash at the very end of 'Caverns of Flame'.

"If you don't want to be replaced by a computer, don't act like one." - Arno Penzias

DigiHero
DigiHero képe
Last seen: 4 év 9 hónap
Csatl.: 2009. 01. 18. 16:00

Oks majd leszedem. Thx. :D

DigiHero voltam.

hajasmanosz
Last seen: 9 év 9 hónap
Csatl.: 2009. 09. 17. 14:54

Sziasztok.Nekem működött az orkos hadjárat, de 2 helyen van hiba.:
1.A tűz jogaránál amikor mindenki meghal a lávától, a Griff ezt mondja:
-Cccccssssaaaaaaakkk éééééénnnnnn mmmmaaaarrrrraaadddtttttaaaammm
(valami ilyesmit)aztán meglyelenik egy ablak hibával.Ezután kikapcsolódik.
2.A Lerohanás Keleten hadjáratban, amikor allúl vagyunk, és 18 kör alatt egy élőholt csapatot kellett legyőzni.Legyőzöm.Utána mikor rákattintok a küldi végére, valami hibát ír ki, hogy nem lett elmentve.Csak erre lehet kattolni:rendben
Ezt nem nagyon értem, légyszi segítsetek
Köszi.

Udi
Udi képe

hajasmanosz wrote:

Sziasztok.Nekem működött az orkos hadjárat, de 2 helyen van hiba.:

Melyik verzióval játszol pontosan? Nézd meg, hogy a legfrissebb, az 1.6.5-ös van-e neked meg, ha nincs, akkor töltsd le azt. Ha az van fent, és a hibák még mindig benne vannak, akkor izgalmasabb a helyzet, mert elvileg nem lesz az 1.6-osból újabb kiadás. Elvileg :).

Zaton
Zaton képe
Last seen: 5 év 10 hónap
Csatl.: 2008. 12. 22. 20:43

Hozzátenném, könnyen lehet hiba abban a részben, egy igen bonyolult event része ez az igencsak recsegős mondat, tele mindenféle variable-marhasággal, amit még én csak mostanság mertem elkezdeni felfedezni( Jelen sorok írásakor gőzöm sincs az egészről) , tehát ha ez a jelen verzióban is fellép, hívjuk fel erre a szerkesztők figyelmét. De szólok, hogy eredeti állapotában a hibás játékban történt mentés mindig hibás marad, vagyis akkor is jelentkezik a hiba, ha már a javított, új verzióban töltjük be.

Udi
Udi képe

Zaton wrote:

De szólok, hogy eredeti állapotában a hibás játékban történt mentés mindig hibás marad, vagyis akkor is jelentkezik a hiba, ha már a javított, új verzióban töltjük be.

Komolyan? Ez elég ciki tervezési hiba :). Ha jól tudom az 1.8-ban hozzányúltak az elmentett fájlok formátumához, és csak valóban azt menti el, ami feltétlenül szükséges, reméljük ezt is javítja.