Taktikai útmutató

Ebbe a témába jöhetnek a taktikai útmutatóval kapcsolatos észrevételek. Az útmutatóban könnyen lehetnek hibák, mivel most hajnalban fejeztem be Stare .

"If you don't want to be replaced by a computer, don't act like one." - Arno Penzias

Udi képe
Udi
Adminisztrátor
Csatl.: 2008. 03. 01.
Hely: Székesfehérvár

Például engem érdekelne, hogy a honlap mely részén található az útmutató... Smile A játék/Tudástár/Játékmenet részben található "fejlettebb stratégiák" címszó alatt? Csak ezért, mert a kis tartalomjegyzék gombjai nem működnek, csak a "Tovább" gomb vezet el az útmutatóhoz...
Köszönjük szépen a kitartó munkát!

Üdvözlettel:
Kádár-Németh Krisztián (alias Rudanar_Firmus)
Wesnoth magyar fordítócsapat vezetője (2007-2013)

Rudanar képe
Rudanar
Adminisztrátor
Csatl.: 2007. 05. 26.
Hely: Nagykovácsi

nagyokos9 wrote:
Csak ezért, mert a kis tartalomjegyzék gombjai nem működnek, csak a "Tovább" gomb vezet el az útmutatóhoz...

A tovább gomb után jelenik meg a teljes, és a tartalomjegyzék csak akkor fog működni. Megpróbálom úgy vágni, hogy a tartalomjegyzék ne látszódjon, hanem más pici szöveg legyen helyette, és akkor egyértelmű lesz, hogy először csak egy részlet látszódik és a tovább után a teljes.

"If you don't want to be replaced by a computer, don't act like one." - Arno Penzias

Udi képe
Udi
Adminisztrátor

Én általában sereget gyűjtök és úgy indulok.

robika1999
Csatl.: 2009. 11. 22.

Üdv mindenkinek !

Nos, eltelt 1,5 év és úgy játszottam a Wesnoth-tal, hogy bíztam magamban és saját stratégiámban, és most úgy határoztam, hogy nem árt megismerni más stratégiáját, úgyhogy elolvastam mind a kézikönyvet, mind pedig a honlapon található információkat.

Udi, nagyon hasznos tanácsokat írtál, remélem ezentúl jobban tudok majd játszani.

írta Jf. Tasz, Wesnoth-i Üdvözlettel Wink A Nagy-Óceán Járójának kapitánya Star
a 2013-as és a 2015-ös MWB bírója-szervezője és a Facebook kezelője

Jf. Tasz képe
Jf. Tasz
Adminisztrátor
Szerkesztő
Csatl.: 2010. 05. 15.
Hely: Nagy-Óceán, hajófedélzet, kapitányi lakosztály

Jf. Tasz wrote:
Udi, nagyon hasznos tanácsokat írtál, remélem ezentúl jobban tudok majd játszani.

Nem az én agyam szüleményei, az alapvető taktikák a játékkal érkező kézikönyv egyik fejezete, a fejlettebb taktikák írás pedig a Wesnoth Wikin található cikk fordítása. Hozzáadtam mindkettő íráshoz a forrást.

Udi képe
Udi
Adminisztrátor
Új hozzászólás