[LEZÁRVA] 1.4-magyar szerver

42 válasz [Utolsó beküldés]

Igen, használjuk a szervert, a bajnokságot is ezen a szerveren játszuk majd. Vasárnap 19:00-kor van rajta a legtöbb ember, hétköznaponként csak megbeszélés után megyünk fel rá. A Csevegés menüpontban tudsz csatlakozni a csevegő szobához, és a fent lévő személyeket megkérdezheted, hogy akarnak-e játszani.

"If you don't want to be replaced by a computer, don't act like one." - Arno Penzias

Udi képe
Udi
Adminisztrátor
Csatl.: 2008. 03. 01.
Hely: Székesfehérvár

Úgy tűnik így, a bajnokság végéhez érkezve (ideiglenesen?) megszűnt az 1.4-es magyar szerver, talán néhányan már tapasztalták is, hogy nem tudnak fellépni. Udi sem vehette kezébe a kiszolgáló sorsát, hogy 1.6-ra állítsa át, hiszen hátravan még 2 vagy 3 bajnoki mérkőzés. Mindenesetre megkérdezem, hogy mit tud erről. Ha valaki tud valami pontosabbat, kérem ossza meg velünk.

Horus képe
Horus
Adminisztrátor
Magyar Bajnok 2009
Magyar Bajnok 2013
Magyar Bajnok 2015
Csatl.: 2007. 04. 24.
Hely: valamilyen bazárban, nem néztem meg elég alaposan

Nem én voltam, a kfki szerverhez nincsen hozzáférésem. De nekem most jó volt a szerver, legalábbis fel tudtam lépni.

"If you don't want to be replaced by a computer, don't act like one." - Arno Penzias

Udi képe
Udi
Adminisztrátor

Valóban, addigra már helyreállt. Azért köszönöm hogy ránéztél, kissé aggódtam miatta.

Horus képe
Horus
Adminisztrátor
Magyar Bajnok 2009
Magyar Bajnok 2013
Magyar Bajnok 2015

A kfki szerveren az 1.4 leváltásra került, mostantól 1.6-tal lehet belépni!

Horus képe
Horus
Adminisztrátor
Magyar Bajnok 2009
Magyar Bajnok 2013
Magyar Bajnok 2015

Horus wrote:

:?: Akkor hol bonyolítsuk le majd az utolsó meccsünket Kelével? A hivatalos kiszolgálón, jelszóval? :?:

Levente96

Levente96
Csatl.: 2009. 03. 20.
Hely: Győr

Levente96 wrote:
:?: Akkor hol bonyolítsuk le majd az utolsó meccsünket Kelével? A hivatalos kiszolgálón, jelszóval? :?:

Bár a szabályzat nem szól erről, de a hivatalos szerver épp úgy megteszi e célra. Az 1.4-es, elavult szerverhez még nem kell jelszó.

Horus képe
Horus
Adminisztrátor
Magyar Bajnok 2009
Magyar Bajnok 2013
Magyar Bajnok 2015

Horus wrote:
Levente96 wrote:

Bár a szabályzat nem szól erről, de a hivatalos szerver épp úgy megteszi e célra. Az 1.4-es, elavult szerverhez még nem kell jelszó.

A szabályzat írja h lehet a hivatalos kiszolgálón is, és sztem nem kell jelszót sem használnotok mer akkor mi nem tudjuk nézni, de egyébként sincsenek túl sokan azon a szerveren.

DigiHero voltam.

DigiHero képe
DigiHero
Csatl.: 2009. 01. 18.
Hely: Szombathely

Nekem éppen beleszóltak a mostani játékomba, de leginkább egyszavasakat, köszönéseket, illemből... általában ha meglátják, milyen szörnyű nyelven beszélünk, elrohannak. Laughing out loud
Valami görögember mondott olyat, hogy "do fast", az sem biztos, hogy angolul volt. De ha gond mindez, akkor egy olyan jelszót, mint a kfki, be lehet iktatni az időpontok fórumba, és akkor mindenkinek jó. A külföldinek is, mert így biztosan élve hagyjátok.

Horus képe
Horus
Adminisztrátor
Magyar Bajnok 2009
Magyar Bajnok 2013
Magyar Bajnok 2015

Horus wrote:

Köszönjük szépen Horus Laughing out loud! Hogyan sikerült elérni a frissítést?

Udi képe
Udi
Adminisztrátor

Igen, Horus, Neked is van ehhez hozzáférésed? Vagy feltörted valami tünde varázslattal? Laughing out loud

Üdvözlettel:
Kádár-Németh Krisztián (alias Rudanar_Firmus)
Wesnoth magyar fordítócsapat vezetője (2007-2013)

Rudanar képe
Rudanar
Adminisztrátor
Csatl.: 2007. 05. 26.
Hely: Nagykovácsi

Ne köszönjetek semmit, én is azt hittem, hogy ti értetek célt napoleonnál. :oops: Gondolom tőle pedig azóta sincs semmi válasz...

Horus képe
Horus
Adminisztrátor
Magyar Bajnok 2009
Magyar Bajnok 2013
Magyar Bajnok 2015
Új hozzászólás