Back to top

Bajnokságon kívüli játékok

997 posts / 0 new
Utolsó bejegyzés
Enin
Enin képe
Last seen: 3 hónap 2 hét
Csatl.: 2007. 08. 04. 02:00
Re: Bajnokságon kívüli játékok

Szombat van, akinek lesz ideje és kedve játszani várom a magyar szerverre.

Nem tudom, még gondolkodom rajta...

NymmeL
NymmeL képe
Last seen: 9 hónap 3 hét
Csatl.: 2013. 04. 14. 21:21

Szeretnék egy rövid, érthető ,(szőkenős) eligazítást erről a ladderről. Beregeltem de továbra se értem mit tegyek :D ,jah igen a freemailemre nem jött még semmi :D 

Szerkesztek eggyet:

Na találtam és olvastam itt forumban pár dolgot :D és meg is értettem.
Egy valami még nem tiszta azpedig az hogy mit kell csináljak hogy ladder játékosnak számítsak a játékon belül is.

Úgyértem honlapon regeltem majd visszaigazolom ha megjön a levél .

Játékban mit kell tegyek hogy fehérebb legyek egy átlagos playernél? :D 

Sahblabla
Sahblabla képe
Last seen: 3 hónap 3 hét
Csatl.: 2013. 10. 26. 22:06

E hét 2. felében ill. következő héten őszi szünet lesz (legalábbis nekem, nem tudom kinek mikor hány nap), kiváló alkalom egy kis bajnokságon kívűli játékra. Esetleg a rendszeres szombati "party" mellett most összejöhetnénk 1-2 másik alkalommal is a héten...

mindenkori volt  Wesnoth-ügyi (korrupt) államtitkár-helyettes úr, (Knalgába száműzetettve folyó hó 32.-én)

ikomizo
ikomizo képe
Last seen: 1 hónap 1 hét
Csatl.: 2011. 11. 02. 11:20
A saját felhasználóról

Az a wesnoth.org honlapon való regelésedkor fog megvalósulni NymmeL. Onnantól kezdve a neved védett lesz amit a regeléskor megadott jelszóval erősíthetsz meg h valóban te vagy az adott account. De ez csak hivatalos szerveekre fog igaz lenni.

NymmeL
NymmeL képe

köhi :D

Enin
Enin képe

Újra itt a szombat! 16:00 vagy 16:30 körül fellépek és várom azokat kik szeretnének játszani

ikomizo
ikomizo képe

Ki jön az eheti szombatra játszani?

Krogen
Krogen képe
Csatl.: 2012. 08. 09. 14:53

Ha nem csúszik be semmi váratlan...

"A lion doesn't concern himself with the opinions of the sheep." - Tywin Lannister

Enin
Enin képe

Meglátjuk még mi lesz.

Horus
Horus képe
Last seen: 1 év 3 hónap
Csatl.: 2007. 04. 24. 02:00

Próbálok előkerülni, de aznap is sötétedésig dolgozni fogok. Pedig tesztelni kellene a olcsó törpetanúkat.

NymmeL
NymmeL képe

Kijött az 1.12 És marha jó siessetek :D 

ikomizo
ikomizo képe

Jelentkezek a tesztre Horus.

Enin
Enin képe

Szombat 4 órától várom a játszani várokat a magyar szerveren 1.10.x -es verzión, sajnos az 1.12 nem a legmegfelelőbb erre. Előzetes kérdezés során a játékosoknak pyrezni lenne kedve, szóval akinek lesz ideje és kedve egy kis pyrre azt négy órától várom a magyar szerverre. :)

NymmeL
NymmeL képe

Már rájöttem :D   (szerk)

Horus
Horus képe
Last seen: 1 év 3 hónap
Csatl.: 2007. 04. 24. 02:00

Ma szombat van. Hogy különlegesebbé tegyem a normálszombathoz képest, olyan 16 és 17 óra között elkészülök a feljavított default éra első publikus verziójával. Mindenki hozzon magával holttesteket, mert sokáig maradunk és nagyon meg fogunk éhezni.

Krogen
Krogen képe
Csatl.: 2012. 08. 09. 14:53

Jelentem, hogy a vonatom 17-kor indul és fél hétre van bent, onnan meg még haza is kell érni, meg is kell látogatni mindenkit a környéken, úgyhogy rám bőven csak az esti órákban számítsatok!

"A lion doesn't concern himself with the opinions of the sheep." - Tywin Lannister

NymmeL
NymmeL képe

Boldog Karácsonyt! (^^,)

ikomizo
ikomizo képe

Ha minden igaz akkor a bajnoki meccsek mellett van szabad játék is. Legalább is remélem.

NymmeL
NymmeL képe

Hogyne :D én Enin És Solymos is egyfeszt játszik valamivel 

Prilukio
Last seen: 1 év 11 hónap
Csatl.: 2008. 12. 29. 18:08

Üdv mindenkinek!

Valakinek lenne kedve egy meccshez most?

Ha igen PM

szdik570
Last seen: 5 hónap 20 óra
Csatl.: 2009. 01. 12. 14:29

Szeretnék indítani egy tornát(igazából kettőt is), mégpedig pénzjutalommal, hátha ez jelent egy icipici motivációt. Igazi pénzzel, noha nem sokkal, de én fizetném. Cserébe viszont a saját kis erámmal menne a dolog, azaz a defaulttól kicsit eltérő outlaws+khalifate korszakkal, és a mindenki mindenki ellen rendszer szerint, de kéne egy társszervező is. 10$-t(kb. 2700 forint) tudnék felajánlani a győztesnek, illetve elég induló esetén akár a második és harmadik helyezettnek is kész lennék fizetni összesen további 10$-t.

Ugyanilyet szeretnék pályakészítő pályázatban, azaz 20-24 falus, közepes nagyságú pályákat lehetne készíteni, a legjobbnak pedig szintén 10$-t lennék kész fizetni, sőt, összevonva a kettőt, a torna mehetne a saját pályáinkkal. Bajnokság utánra, akár már februárra gondoltam.

Továbbá egy no luck erás tornát is terveztünk Krogennel.

Mi a véleményetek? A felajánlásom elég motivációt jelentene egy izgalmas tornához elegendő résztvevővel? Nagyon örülnék, ha lenne eziránt érdeklődés.

Solymos Réka
Solymos Réka képe
Last seen: 1 év 6 hónap
Csatl.: 2013. 07. 11. 20:51

Engem érdekel, és támagotatom azokat a dolgokat, amik felpezsditik a wesnothéletet!!!

Én azt javaslom, hogy a bajnokság heti egy meccsből álljon és mindenki mindenkivel játszon!!!

szdik570

Heti egy meccs elég kevés lenne. Én arra gondoltam, hogy kijelölünk heti két alkalmat, mondjuk pénteken és szombaton késő délutántól, amikor aki tud feljön a szerverre, és mindenki játszik akivel akar ill. akivel még nem játszott. Legalább 12 résztvevő kéne, ezesetben mindenkinek lenne 11 meccse, heti 2-4-et lejátszva ezeken az időpontokon egy hónap alatt lezajlana a torna. A saját készítésű pályáink egyrészt új színt vinnének a játékba, másrészt a szerencse szerepe csökkenne, mivel 20-24 falu lenne rajtuk, azaz legalább 10db játékosonként. Továbbá mindenki kötelezően random fajjal lenne. Az O+K erában 8 nép van, szerintem nagyon színes és izgalmas torna lehetne, és motivált, hiszen valóban pénzt küldök a nyertes(ek)nek.

Sahblabla
Sahblabla képe
Last seen: 3 hónap 3 hét
Csatl.: 2013. 10. 26. 22:06

Hát nem biztos, hogy jó 5let pénzt keverni a dologba... kisebb ajándéktárgy (pl wesnothos bögre) jó ötlet, meg aranyos de ami pénzmentes az maradjon is pénzmentes én úgy gondolom. Ráadásul nem is valószínű hogy motivációt jelent, hiszen aki szeret wesnothozni és aktív tag az eljön aki meg nem az nem...

Mindenestre annak örülök, hogy valaki veszi a fáradságot és tornát szervez, mindenképpen pozitív fejlemény

mindenkori volt  Wesnoth-ügyi (korrupt) államtitkár-helyettes úr, (Knalgába száműzetettve folyó hó 32.-én)

szdik570

Úgy tudom volt már egy pénzdíjas wesnoth bajnokság, no nem magyar. Engem csak a wesnoth népszerűbbé tételeérdekelne, és az ingyen zsebpénz szerintem igenis motiváló az újoncok fiatalabbikainak, tárgyakat pedig nem tudok és nem is akarok küldeni. Meg kicsit eltökéltebben küzdenének így a második-harmadik helyért is az emberek.

szdik570

Ha pedig valóban van némi hatása a pénznek, hajlandó lennék akár többször is, később pedig talán kicsit többet is adakozni a cél érdekében - hogy megduzzadjon a közösség.

ikomizo
ikomizo képe

A tornának én is örülök, a pénzt majdnem túlzásnak tartom, de ha azt nézzük, hogy ezt akarod mindenképp ajánlani akkor felőlem legyen. A probléma ott van hogy ha pénz is játszik a dologban, attól nem hiszem hogy hirtelen feltéved egy rakás magyar a honlapon.
A másik:
Az érád egy jó alkotás ugyan, csak a baj azzal van hogy még inkább kiegyensúlyozatlanabb (a törpök javára leginkább szerintem) mint a sima Alapértelmezett játék.

szdik570

Egy tornán belefér, nameg legalább a tesztelés után lesz fogalmam arról, mit kell benne átalakítani. A kötelezően random nép szerintem igazságosabbá teszi. 3 szokatlan nép is van köztük, így a veteránoknak is lesz újdonság és nehézség. Ezt a 30$-t örömmel feláldozom, ha ettől kicsit izgalmasabb és motiváltabb lesz a torna. Amúgy mindig vannak újoncok, akik csak egy tornán vagy bajnokságon vesznek részt, de szinte azonnal kiesnek és el is megy a kedvük, vagy nem veszik elég komolyan és el sem indulnak. Esélyünk sincs megszeretni a játékot és a párbajokat. Talán éppen csak ez a kis motiváció hiányzik pár új állandó taghoz.

Enin
Enin képe

Na akkor én is leteszem a véleményem, egy torna a korszakoddal legyen miért is ne, szerintem jó ötlet! Ami azt illeti a pénzzel lehet lesznek új tagok, de szerintem aki a játékot megismerte úgy, hogy ingyenesen játszott túlzásnak tartja, sahblabla és ikomizo is leírta habár finoman én leszek az aki azt mondja, hogy aki a pénzért jön az nem fog itt maradni, szerintem ha tornát rendezel nyugodtan pénz nélkül, lehet az újaknak ez csábító, de a régiek szerintem nem tudnak ezzel azonosulni. A korszak érdekelne szívesen részt vennék a tornán, de engem zavar, hogy van az a kis nyeremény amennyiben tényleg pénz nyereménnyel indítod el, én nem fogok részt venni a tornán. A játékot meg lehet szeretni a nyeremény nélkül is, én megszerettem úgy hogy maradjon ez így.

szdik570

Miért nem indulnál el? Simán csak figyelmen kívül hagyhatnád. Persze csak egy ötlet volt részemről, ha ennyire rossznak tartjátok, felejtős. Így is szívesen megrendezném, ha lenne aki segít és megcsinálja a pályafeltöltést és az állandó ranglistát, amit a főoldalra majd a torna idejére jó lenne kirakni.

A pénzdíjas pályakészítő pályázatot is hülyeségnek tartjátok? Kéne pár valóban jó 20-24 falus pálya a szerencse szerepének csökkentésére, és szerintem sokan szívesen élnék ki a kreativitásukat egy kis jutalomért, amit így akár meg is duplázhatok.

Oldalak