Bajnokságon kívüli játékok

Nem mintha nem akartam volna, csak már nem voltam rá képes.

ikomizo képe
ikomizo
Szerkesztő
Csatl.: 2011. 11. 02.
Hely: Földön vagy föld alatt

Ja, gondoltam hogy visszajöttél volna ha tudsz. Ezer bocs, el van felejtve.

"A lion doesn't concern himself with the opinions of the sheep." - Tywin Lannister

Krogen képe
Krogen
Magyar Bajnok 2014
Magyar Bajnok 2016
Szerkesztő
Csatl.: 2012. 08. 09.
Hely: Morogor

Mivel a kedves nevelőapám megint beleszólt a szomabit játékunkba, holnaptól szívesen várom vissza az ellenfelemet hogy befejezzük a tesztmeccsünket.

ikomizo képe
ikomizo
Szerkesztő

Csak én unatkozok ennyire hogy várom azt h valaki írjon?

ikomizo képe
ikomizo
Szerkesztő

Mit kéne valakinek írnia...?

"A lion doesn't concern himself with the opinions of the sheep." - Tywin Lannister

Krogen képe
Krogen
Magyar Bajnok 2014
Magyar Bajnok 2016
Szerkesztő

Csak azért mondom mert mintha megállt volna az élet a jelentkezés alatt: se játék se egy mukk, semmi.

ikomizo képe
ikomizo
Szerkesztő

Mukk.

Amúgy meg van már 6 jelentkező és még hol a szombat...?

Krogen képe
Krogen
Magyar Bajnok 2014
Magyar Bajnok 2016
Szerkesztő

Miek ide a szombat, mint már írtam ki kell bővíteni, ne hogy már csak szombaton legyünk hajlandóak játszani. Laughing out loud

Nem tudom, még gondolkodom rajta...

Enin képe
Enin
Csatl.: 2007. 08. 04.

Hamarosan belevágok rendjébe a PYRA utolsó 7 "gonosszal" vívott mérkőzéseibe. Első számú jelöltünk Blop Laughing out loud

Egyedüli magyar képviselőként (Krogen és Horus hiányában) igyekszem állni a sarat. Aki esetleg kíváncsi az eredményekre, az egy is angol tudással vagy google fordítóval ezen a linken követhet: http://forums.wesnoth.org/viewtopic.php?f=15&t=40303

ikomizo képe
ikomizo
Szerkesztő

Indítványozom, hogy a torna közelgő kezdetére készülve ne csak szombaton, hanem holnap is tartsunk játéknapot!

Krogen képe
Krogen
Magyar Bajnok 2014
Magyar Bajnok 2016
Szerkesztő

A javaslattal egyet értek. Aki akar szurkolni azt várom a hivatalos szerveren még az elkövetkező fél órában legalább (18:17)

ikomizo képe
ikomizo
Szerkesztő

Most lehet jönni a hiv. szerverre a térképemet kipróbálni.

mindenkori volt  Wesnoth-ügyi (korrupt) államtitkár-helyettes úr, (Knalgába száműzetettve folyó hó 32.-én)

Sahblabla képe
Sahblabla
Szerkesztő
Csatl.: 2013. 10. 26.
Hely: van hogy otthon, de van hogy nem

Pályát illetően egy tervezetem nekem is van de csak az alap része van meg. Ja és aki a pénteki kalandra jön annnak üzenem hogy a hivatalos szerveren várjuk.

ikomizo képe
ikomizo
Szerkesztő

Végre fel tudok lépni a szerverre, ha valakinek kedve szottyanna kalifázni, ide jöjjön.

Horus képe
Horus
Adminisztrátor
Magyar Bajnok 2009
Magyar Bajnok 2013
Magyar Bajnok 2015
Csatl.: 2007. 04. 24.
Hely: üres konzervdoboz

Hali!

Valaki tud tanítgatni a játékra maeste 9-tőll, a nem hivatalos server3-on? Már kezdem unni, hogy kikapok.... mindig..... mindenkitől.

Redex2 (nem ellenőrzött)

Ma este 9től pont lesz egy meccs a wartime-tbs.org szerveren annak a megnézése talán segíthet

mindenkori volt  Wesnoth-ügyi (korrupt) államtitkár-helyettes úr, (Knalgába száműzetettve folyó hó 32.-én)

Sahblabla képe
Sahblabla
Szerkesztő
Csatl.: 2013. 10. 26.
Hely: van hogy otthon, de van hogy nem

Nem elfelejteni, ma szombat van 16:00-tól mindenkit várok tornán kivüli mérkőzésekre.

Enin képe
Enin

Ismét itt a szombat, akinek lesz kedve játszani megpróbálok 4 órától fent lenni a magyar kiszolgálón!

Enin képe
Enin

A Torna hamarosan hivatalosan is véget ér, de kérem a népet, hogy aktivitását tartsa meg és holnap (szombat) jelenjen meg a magyar szerveren a megszokott játékra.

Krogen képe
Krogen
Magyar Bajnok 2014
Magyar Bajnok 2016
Szerkesztő

Jelen vagyok, bár egyedüliként...

Horus képe
Horus
Adminisztrátor
Magyar Bajnok 2009
Magyar Bajnok 2013
Magyar Bajnok 2015
Csatl.: 2007. 04. 24.
Hely: üres konzervdoboz

Sajnos közbejött pár dolog, így mégsem tudok fent lenni.

Krogen képe
Krogen
Magyar Bajnok 2014
Magyar Bajnok 2016
Szerkesztő

Szombat van, akinek lesz kedve játszani szerintem felnézek a magyar szerverre. Laughing out loud

Enin képe
Enin

Én pedig a hivatalos szerveren várakozok valakiért, mert senki sem jött fel

ikomizo képe
ikomizo
Szerkesztő

Újra csak meg kell tennem immár lassan menetrendszerűvé váló szomorú kijelentésemet, miszerint szombaton (sőt az egész hétvégén) személyes elfoglaltságok miatt nem tudok megjelenni játékra.

Krogen képe
Krogen
Magyar Bajnok 2014
Magyar Bajnok 2016
Szerkesztő

Hali!

Valaki jön ma játszani? A nem hivatalos server 3-on várakozom 10 óráig Smile!

Redex képe
Redex
Csatl.: 2014. 07. 25.

Na... akkor tudom szinte nulla az esélye hogy lesz is valaki, de 4 órától várni fogok 5 óráig, ha senki sem jön nem adom fel és 8 órától is felnézek még.Laughing out loud

Enin képe
Enin

Rám ma ne számíts mert nem leszek már.

ikomizo képe
ikomizo
Szerkesztő

Vicces lesz, de tényleg ma azthittem 16:00-ig hogy szombat van.Laughing out loud Emiatt írtam, de természetesen szombatra gondoltam, szóval a holnapi napra vonatkozik amit pár hozzászólással feljebb írtam. Laughing out loud

Enin képe
Enin
Na úgy néz ki ez is elmarad...
ikomizo képe
ikomizo
Szerkesztő

Ami azt illeti ez nem igaz.

Redex és én 16:00-tól ott voltunk majd 17:15 kor csatlakozott sahblabla. Én kegyetlen rávettem hogy EoHS-ezzen velem, amivel egészen 19:50-ig kitartottunk a játékban Redexen kivül 3 másik megfigyelőt is véltem felfedezni, ha nem is hosszú ideig. 19:55-re értem vissza a szakadásból és el kellett mennem, de akkor gondolom a többiek is követték a példám, legközelebb próbálkozz egy 19:00-ás időponttal akkor még ott találhatsz.

Enin képe
Enin
Új hozzászólás