Bajnokságon kívüli játékok

Mondjuk az is jó lenne ,ha a multi bellításokba beraknák azt ,hogy kiválaszthatjuk a nemzetiségünket (pl. zászlók jelölnék ,vagy a rövidítések (HU ,GB ,US...)) ,ezzel is időt spórolva annak ,hogy saját nemzetiségű emberek után kutassunk ,mert ,hát valljuk be elég unalmas angolokkal játszani ,bár én pont így tanultam meg angolul... írásban Laughing out loud

Montezuma képe
Montezuma
Csatl.: 2014. 06. 09.
Hely: A Tardis

Akkor játékos kedvűeknek nem elfelejteni, hogy holnap szombat!

16:00-tól kezdődik, de sajnos újra programom lett, úgyhogy én csak 8-9 óra felé fogok megjelenni.

"A lion doesn't concern himself with the opinions of the sheep." - Tywin Lannister

Krogen képe
Krogen
Magyar Bajnok 2014
Magyar Bajnok 2016
Szerkesztő
Csatl.: 2012. 08. 09.
Hely: Morogor

Az jó mert azt én is úgy abban az időben tervezek felmenni ha nem hamarabb. Ha nem találok még senkit akkor a hivatalos szerveren várok társra Laughing out loud Amúgy most is mindjárt felmegyek...

ikomizo képe
ikomizo
Szerkesztő
Csatl.: 2011. 11. 02.
Hely: Földön vagy föld alatt

Most kijön játszani? Laughing out loud

Montezuma képe
Montezuma

Magyar szerveren várok Laughing out loud

Montezuma képe
Montezuma

Én biztosan de legyünk minél többen Laughing out loud

ikomizo képe
ikomizo
Szerkesztő

Itt van fenn horus meg enin Laughing out loud

Montezuma képe
Montezuma

Krogent várom 8-9 órára, addig Eninnel hadakozom egyet. Kellenének emberek 2v2 tesztelésre is.

Horus képe
Horus
Adminisztrátor
Magyar Bajnok 2009
Magyar Bajnok 2013
Magyar Bajnok 2015
Csatl.: 2007. 04. 24.
Hely: üres konzervdoboz

jelen!

Montezuma képe
Montezuma

Majd egy pillantást az én módosításaimra is vethetnél Horus.

ikomizo képe
ikomizo
Szerkesztő

nekem is van egy 2vs 2 pályám amit még sokan nem láttak Laughing out loud

mindenkori volt  Wesnoth-ügyi (korrupt) államtitkár-helyettes úr, (Knalgába száműzetettve folyó hó 32.-én)

Sahblabla képe
Sahblabla
Szerkesztő
Csatl.: 2013. 10. 26.
Hely: van hogy otthon, de van hogy nem

@ikomizo: Ugh, kiléptem a másik gépről... küldd el hivatalos fórumon csatolt fájlban! Akár még ma megnézem, ha időben teszed.

Horus képe
Horus
Adminisztrátor
Magyar Bajnok 2009
Magyar Bajnok 2013
Magyar Bajnok 2015

Amindt lesz rá időm Horus

ikomizo képe
ikomizo
Szerkesztő

No. Emberek ,állatok ,és azok akik egyiknek se érzik magukat! Egyébb okok folytán egy ideig inaktív leszek (egyéb ok=utazás).

ui.: Igen máshova nem tudtam írni Laughing out loud

Montezuma képe
Montezuma

Gyengébbek kedvéért ma péntek van, tehát holnap szombat lesz. Következésképpen játéknap.

"A lion doesn't concern himself with the opinions of the sheep." - Tywin Lannister

Krogen képe
Krogen
Magyar Bajnok 2014
Magyar Bajnok 2016
Szerkesztő

Holnap szombat, tehát holnap ott leszek.

@ikomizo nem ártana haladni a tornameccsekkel, nem végtelen az idő rá...

Horus képe
Horus
Adminisztrátor
Magyar Bajnok 2009
Magyar Bajnok 2013
Magyar Bajnok 2015

@Horus: A hétvégn megpróbálom lerendezni de a hétköznapjaimon lehetetlen még hogy egyáltalán tudjak vele foglalkozni. :S

ikomizo képe
ikomizo
Szerkesztő

Közérdekű közlemény:

Családi látogatás miatt a mai napon csak az esti órákban leszek elérhető.

Szerk.:

A családi látogatás elmaradt, úgyhogy mégis tudok jönni délután is. Laughing out loud

Krogen képe
Krogen
Magyar Bajnok 2014
Magyar Bajnok 2016
Szerkesztő

Az én megérkezésem is csak este 8-9 tájára datálható szóval aki késöbb is szeretne játszani (vagy nagyon vár engem Smile ) az ne keseredjen el mert jövök.

mindenkori volt  Wesnoth-ügyi (korrupt) államtitkár-helyettes úr, (Knalgába száműzetettve folyó hó 32.-én)

Sahblabla képe
Sahblabla
Szerkesztő
Csatl.: 2013. 10. 26.
Hely: van hogy otthon, de van hogy nem

Hát nekem "kényszer ünnepségen" kellett részt vennem így nem tudtam jönni. Ma meg az egész napos családi programot kellett végig "szenvednem" :S Tehát a hétvégém oda is lett.... Na de a következő hétvégétől már tényleg leszek. Amgy valami bajnokságféle szervezésnek neki lehetne már állni. Legalább a jelentkezést meg lehetne nyitni, mert az is vagy fél év lesz.

ikomizo képe
ikomizo
Szerkesztő

Holnap szombat van, tehát játéknap.

Javaslom, hogy ezúttal a közelgő tornára készülve ismerkedjünk meg kicsit jobban a Kalifátus nevezetű fajjal.

Krogen képe
Krogen
Magyar Bajnok 2014
Magyar Bajnok 2016
Szerkesztő

Ma van szombat ,és mivel a problémámat megoldottam ,tudnék jönni ,azonban ,azt megkérdezhetem ,hogy a kalifátus patch merre található? Laughing out loud Esetleg egy linket kérhetnék :\

Montezuma képe
Montezuma

Ehhez link nagyon ritkán kell.... Belemész a játékba, a főoldalon kiválaszod a Kiegészítők menüpontot, majd a keresőbe bele kell írni hogy default+Kalifate. Ezt a nevű erát kell keresni.

ikomizo képe
ikomizo
Szerkesztő

Ja ,hogy még nincs kész a patch... akkor már értem Laughing out loud

Montezuma képe
Montezuma

Azt hiszem ezt te nyagon nem értetted. Belemész a játékba---> kiegészítések menüpont. ----> kapsz egy listát a letölthető erákról, térképcsomagokról...stb ---> van fölötte egy kereső ---> Beleírod hogy default+khalifate és egy ehhez hasonló/ugyanolyan nevű erát találsz. Nem értem miféle patchekről beszélsz, mert ez már rég kész program, nem változott mint a PYRA.

Erről jut eszembe hogy majd hamarosan esedékes meccsem lesz (ma 3-kor). Utána pedig meg szeretném nézetni az újított pályámat mert a tesztelők szépet sumákoltak.

ikomizo képe
ikomizo
Szerkesztő

Na majd megnézem én neked azt a pályát!

Krogen képe
Krogen
Magyar Bajnok 2014
Magyar Bajnok 2016
Szerkesztő

Laughing out loud Most mentem egy khalifate-t a gép ellen (persze sikeresen) ,na de kinek van kedve most feljönni? Laughing out loud

Montezuma képe
Montezuma

Családi okok miatt nem tudtam visszamenni. A többiektől szeretnék ezért bocsánatot kérni.

ikomizo képe
ikomizo
Szerkesztő

Megint bújócskázni kellett? Laughing out loud

Montezuma képe
Montezuma

Azért szólhattál volna... Ott vártunk rád egy csomót...

Krogen képe
Krogen
Magyar Bajnok 2014
Magyar Bajnok 2016
Szerkesztő
Új hozzászólás