Back to top

Bajnokságon kívüli játékok

991 posts / 0 new
Utolsó bejegyzés
ikomizo
ikomizo képe
Last seen: 6 hónap 3 hét
Csatl.: 2011. 11. 02. 11:20
Re: Bajnokságon kívüli játékok

Na nálam a szervert nem akarja kapcsolni... Kár érte.

Sahblabla
Sahblabla képe
Last seen: 2 hét 6 nap
Csatl.: 2013. 10. 26. 22:06

Nem sokról maradtál le. Nem nagyon volt játék. Legalábbis amikor én ott voltam (6 k.) akkor nem.

mindenkori volt  Wesnoth-ügyi (korrupt) államtitkár-helyettes úr, (Knalgába száműzetettve folyó hó 32.-én)

Krogen
Krogen képe
Last seen: 2 hónap 2 nap
Csatl.: 2012. 08. 09. 14:53

Ejnye, egyszer nem érek rá és máris nincs játék?

Egyébként én beléptem 8 körül, de amikor legközelebb odanéztem, már az volt kiírva, hogy a "kliens lekapcsolódott" és visszalépni sem tudtam.

"A lion doesn't concern himself with the opinions of the sheep." - Tywin Lannister

Enin
Enin képe
Last seen: 1 hónap 1 nap
Csatl.: 2007. 08. 04. 02:00

Nem hagyom annyiban, csak azért sem én 16:00-tól 19:00-ig vártam negusnyul nevével sajnos nem tudtam többet kihúzni belőle, aztán 20:30-kor szintén felmentem fennt volt Krogen neve vele is küzdöttem egy háromnegyed órát hogy életre keltsem és ekkor a kiszolgáló eltűnt.

Nem tudom, még gondolkodom rajta...

ikomizo
ikomizo képe

Akkor jön a "B" terv? server3? Már csak a főoldal közleménye miatt is kérdem. :)

Enin
Enin képe

Igen váltsunk a "B" tervre szerintem is!

ikomizo
ikomizo képe

Amúgy ami még a kiírást illeti lehetne az idő csupán 16 órától várunk mindenkit :D

negusnyul
negusnyul képe
Last seen: 1 hónap 4 hét
Csatl.: 2008. 10. 28. 17:37

Tegnap éjjel leállt a szerver, javítottam a problémát.

ikomizo
ikomizo képe

Köszönjük!

Krogen
Krogen képe

Na amióta érettségi miatt eltűntem, gondolom a szombati játékok is abbamaradtak.

Mindenesetre ha valaki érez magában kedvet, feljöhetne holnap a magyar szerverre vagy a hivatalosra, nekem mindegy. Én megpróbálkozok újra ezen alkalmak felélesztésével, mostantól úgyis lesz azért valamennyi szabadidőm. :)

Más: Úgy látszik van egy kis gebasz, mert ezt az üzenetet 22 óra körül írtam, mégis az oldal azt jelzi, hogy éjfél után...

"A lion doesn't concern himself with the opinions of the sheep." - Tywin Lannister

Sahblabla
Sahblabla képe

igen én is csodálkoztam hogy áttoltad vasárnapra játék időpontját :) .Ha tudok 7-8 körül én ott leszek.

mindenkori volt  Wesnoth-ügyi (korrupt) államtitkár-helyettes úr, (Knalgába száműzetettve folyó hó 32.-én)

Krogen
Krogen képe

Na, ma is volt játék, újra lehet jönni szombatonként! :)

Más: Az oldal órája, már megint siet, 11 körül írtam ezt...

MontezumaX

Üdvözlet! ELéggé új játékos lennék (még mindig az aktiválást várom és azt ,hogy a gépem letöltse a játékot) és arra kérnék valakit ,hogy multiban segítene-e engem eligazítani eme érdekes játékban? :D 

ui.:Régen játszottam (kb. 2 éve) azóta nagyjából mindent elfelejtettem :D

Ja és a captcha lehetne egy 'kicsit' egyszerűbb ,mert 1 óra volt ,míg egy érthetőt dobott ki ,és most megint ez van itt ˇˇ

Krogen
Krogen képe

Sajnos ezen a szombaton nem tudtam jönni, de majd jövő héten bepótolom. Azért remélem volt játék így is...

ikomizo
ikomizo képe

Na azt én nem tudom mert fél 10 körül toppantam még be... Egyébként a magyar szerver már megint hetek óta bedöglött úgyhogy ahogy elnézem a hivatalos szerverrel jobban járunk egyelőre.

negusnyul
negusnyul képe
Last seen: 1 hónap 4 hét
Csatl.: 2008. 10. 28. 17:37

És tényleg, úgy néz ki elfelejtettem elindítani a wesnoth játékszervert amikor legutóbb újraindítottam a szerveremet. Most már megy, de ilyenkor tessék szólni (pl. itt a fórumon) hogy tudjak intézkedni...

Krogen
Krogen képe

Na akkor újra csak jelezném, hogy holnap szombat van, tehát aki akar játszani, az legyen szíves fáradjon fel a magyar vagy a hivatalos kiszolgálóra!

Sahblabla
Sahblabla képe

nálunk holnap rokonok jönnek mennek szóval csak 7-8 tájékától érek rá kb. Jó lenne ha addigra is maradna valaki.

Montezuma
Montezuma képe
Last seen: 7 hónap 2 hét
Csatl.: 2014. 06. 09. 11:11

Én ráérnék holnap (nagy esélyel)

Valakikkel szívesen lenyomnék egy Colosseum-ot (Új kedvenc :D)

Montezuma
Montezuma képe

Valaki óhajtana csatlakozni nemes és unalmas egyedüli játékomhoz ,melyet már négy órája végzek a szerveren kedves lipk-kel aki természetesen inaktív?...

Krogen
Krogen képe

Hivatalosan elméletileg csak 16:00-tól kezdődik a játék, de meglátom mit tehetek. ;)

Montezuma
Montezuma képe

Valakinek lenne kedve egy kis játékra a hivatalos szerveren most? :D

ikomizo
ikomizo képe

Én is meg a gépem is lábazodott, így nem nagyon... Még ma este letöltöm az új vinyóra a Wesnothot aztán kb. annyi... Amúgy El lett állítva a honlap időzónája vagy maga az idő egy óra plusszal.

Enin
Enin képe

Itt a nyár!
Ilyenkor talán egy kicsivel több ideje van mindenkinek, lehetne 1 vagy 2 napot még kijelölni játékra, ha nem is 4 órától kezdödne ezeken a napokon a játék, hanem később 7 vagy 8 órakor az is rendben lenne.
Érdekelne ha lenne még nap kijelölve a játékra ti melyiket választanátok? Én szerintem a vasárnap hétvége és a hét közepe a szerda lenne megfelelő nem kellene mindig várni egy hetet hogy 1 vagy esetleg 2 magyarnál többel találkozzak.

(Ami azt illeti a kiírás a szombati játékról szerintem nyugodtan kilehet venni hogy: (este 22:00-ig várunk) nincs meghatározva, hogy meddig szoktunk fent lenni.)  :)

Montezuma
Montezuma képe

Ajánlom a hétfőkeddszerdacsütörtökpéntek ,szombat és vasárnap napokat :D

Krogen
Krogen képe

Azért nem mindenki akar ám egész nap gépezni. ;)

Enin
Enin képe

Pontosan ahogy Krogen mondja, ezért is írtam hogy ne délután négytől hanem egy kicsivel később kezdödjön.

TSYXY
TSYXY képe
Last seen: 3 év 2 hónap
Csatl.: 2014. 03. 02. 14:18

most ráér valaki?

TSYXY
TSYXY képe
Last seen: 3 év 2 hónap
Csatl.: 2014. 03. 02. 14:18

am szerintem épphogy korábban is lehetne, mondjuk kettőtől, ugyanis én max hatig érek rá

ikomizo
ikomizo képe

Szerintem meg egy meghatározot rendszer szerint kellene nézni ezt a módot. A jelenleg aktívan játszókat kapásból fel kellene mindeninek kapnia a barátlistájára amit valaki bevállal és felsorol. A másik teendő hogy lejebb visszük a fellépési időt, (ha úgy van én még vasárnap koradélután szívesen játszok. 1-2 óra körül) aztán abaan kellene mozogni, hogy: felmész a magyar szerverre, de ha nincs ott senki akkor a hivatalosra átmehet rövidebb dolgokat játszani (pl. Isar) majd vár az eképpen cselekvő többi magyarra. Ha két vagy 3 fő már van átmennek a magyar szerverre és meg is lenne oldva :)

Oldalak