Bajnokságon kívüli játékok

Nekem teljesen tökéletes a dolog csak mondja hogy mikor... ikomizo@freemail.hu ITT MEGTALÁLTOK! Laughing out loud

ikomizo képe
ikomizo
Szerkesztő
Csatl.: 2011. 11. 02.
Hely: Földön vagy föld alatt

Én úgy gondolom nem email-ben kellene megbeszélni, szerintem itt is nyugodtan meglehet írni, nem mintha túl sok hozzászólás menne nap, mint nap. Itt más is tudja olvasni, és esetleg talán ő is kedvet kap, hogy felnézzen (Mint én). Kiteszek egy időpontot szerintem, lehet várni 5 percet, talán ez nem is vesz el sok időt az életéből.
A magyar szervert én nem tudtam elérni, de a fő vagy alternatív kiszolgáló szintén tökéletes hozzá.

Hogy ne csak a szám jártassam én ma 19:00 kor fent leszek a server3.wesnoth.org:15000 kiszolgálón. Minden érdeklődőt várok.
Ez az időpont elég korai szóval, hogy legyen egy kis idő is elolvasni: június 15 (szombat) 16:00 kor szintén várok miden érdeklődőt.

Illetve aki olvassa, és van pár perce írhatna ide, legalább látni lehet kik azok akik még olvassák is a fórumot!

Nem tudom, még gondolkodom rajta...

Enin képe
Enin
Csatl.: 2007. 08. 04.

Akkor a mai nap eredménye:

Csak hárman voltunk fennt, remélem szombaton többen is leszünk.Smile
yanosz, ikomizo és én.

Mérközések:
2 1v1 (habár az egyik félbemaradt)
1 túlélős

Szombaton remélhetőleg több mérközést, játékost is felírhatok. Remélem ezt látva mások is kedvet kapnak hozzá.

Enin képe
Enin

Csütörtökön (jún. 13.) 22:00-tól 1 órát fönn leszek én is a server3-as alternatív kiszolgálón.

Üdvözlettel:
Kádár-Németh Krisztián (alias Rudanar_Firmus)
Wesnoth magyar fordítócsapat vezetője (2007-2013)

Rudanar képe
Rudanar
Adminisztrátor
Csatl.: 2007. 05. 26.
Hely: Nagykovácsi

Illetve aki olvassa, és van pár perce írhatna ide, legalább látni lehet kik azok akik még olvassák is a fórumot!

Jelen Smile

Bár mostanában nem sok időm van sajnos játszani...

És amint észrevehettétek már egy jó ideje a wartime-tbs.org szerver se megy. Ha minden jól megy ez a közeljövőben változni fog, bár még nem mondhatom biztosra.

negusnyul képe
negusnyul
Adminisztrátor
Csatl.: 2008. 10. 28.

A visszajelzések és a saját tapasztalat alapján is elmondható, hogy ilyen kiírásokkal pár ember mindig megmozgatható.

Én legközelebb pénteken (jún. 21., az év legrövidebb éjszakája) 21:00-tól várom a játszani vágyókat a 3-as alternatv kiszolgálón.

Üdvözlettel:

Rudanar képe
Rudanar
Adminisztrátor

Sziasztok!

Én többnyire új játékos vagyok ,és azt szeretném kérni ,hogy valaki többjátékos módban kicsit oktasson !

Akit érdekel a dolog az vegyen fel skype-on ,ott majd megbeszéljük hol játszunk!

Skype címem: devil11172

Köszönöm a segítséget!

MagyarZED (nem ellenőrzött)

Én ott leszek!

lipk
Csatl.: 2011. 12. 31.

Na jó! Én voltam de nem találtam senkit :S

ikomizo képe
ikomizo
Szerkesztő

Jó rég nem játszottam, most a nyáron talán kicsit többet fogok. Hivataloson ha láttok szdik570 néven írjatok, szívesen játszok bárkivel.

szdik570
Magyar Bajnok 2011
Szerkesztő
Csatl.: 2009. 01. 12.

Hát, pár hónapos kihagyás után én is visszatérek a játékhoz, remélem találkozom majd valakivel/valakikkel.

"A lion doesn't concern himself with the opinions of the sheep." - Tywin Lannister

Krogen képe
Krogen
Magyar Bajnok 2014
Magyar Bajnok 2016
Szerkesztő
Csatl.: 2012. 08. 09.
Hely: Morogor

Ahoy emberek! Smile Valaki játszik még aktívan? Három magyar emberrel már találkoztam, de kíváncsi vagyok rá. Smile

firzen95 képe
firzen95
Csatl.: 2007. 07. 03.
Hely: Borsod megye(B-A-Z megye)

Mit szólnátok ahhoz, ha megegyeznénk abban, hogy minden szombaton este 19:00-tól 23:00-ig a wartime-tbs.org szerveren az 1.10-es főverziójú Wesnoth-tal játszanánk egymással?

Fix kiszolgáló, fix időkeret -- és ha ez szokássá alakul, akkor mindig lesz kivel játszani!

írta Jf. Tasz, Wesnoth-i Üdvözlettel Wink A Nagy-Óceán Járójának kapitánya Star
a 2013-as és a 2015-ös MWB bírója-szervezője és a Facebook kezelője

Jf. Tasz képe
Jf. Tasz
Adminisztrátor
Szerkesztő
Csatl.: 2010. 05. 15.
Hely: Nagy-Óceán, hajófedélzet, kapitányi lakosztály

Tegnap még nem működött a wartime kiszolgáló, de a 3. alternatív hivatalos kiszolgáló valószínűleg megfelelne a célnak...

Üdvözlettel:

Rudanar képe
Rudanar
Adminisztrátor

Részemről megfelel a dolog, de lehet hamarabb is (p. 5 órától) játék.szerintem.

ikomizo képe
ikomizo
Szerkesztő

Ha nem működik a wartime akkor dobjatok nekem egy üzenetet, elvileg mennie kellene folyamatosan.

negusnyul képe
negusnyul
Adminisztrátor
Csatl.: 2008. 10. 28.

Szia negusnyul !

Szombat este (2013-09-28), vasárnap napközben (2013-09-29) és hétfőn este is (2013-09-30) műxik a wartime-tbs.org szerver.

Jf. Tasz képe
Jf. Tasz
Adminisztrátor
Szerkesztő

A Szombat 19:00 jobban látható helyre kellene tenni, hogy mindenki lássa, és akkor talán tényleg szokássá alakul és lesz kivel játszani. Én kevésnek tartom ezt az 1 időpontot, szerintem több is kellene. Csak annyit akartam írni hogy ma én már 16:00 vagy 17:00 kor fel megyek, szóval bárkit szívesen várok fel.

Enin képe
Enin

Tájékoztatás megoldva: klikkelj a főoldalra.

2013. október 13. szerk.:
2013. október 12-én este eléggé sokan összejöttünk:

• Enin (több változatban is XD)
  • ikomizo
  • jftasz
  • Krogen
  • lipk
  • pintercsabi

Kezd szokássá válni, ezét is gyertek !

Jf. Tasz képe
Jf. Tasz
Adminisztrátor
Szerkesztő

Sziasztok!

Holnap 16:00-tól, illetve ma 17:00-tól is várok mindenkit a magyar szerverre egy kis bajnokság előtti küzdelemre!

Enin képe
Enin

Üdvözlet!

Számomra itt az őszi szünet. Időm, mint a tenger, ezért a játszani vágyokat egészhéten várom 18:00-tól várom a magyar szerveren!

Enin képe
Enin

Emberek!

Ősz körül egy rövid időre szokássá vált a játék a magyar szerveren, minden szombaton, délután öt-hat órától kezdve. Fel kéne élesztenünk ezt!

Szóval én szombaton négy órától fent leszek a magyar szerveren, aki vágyik egy kis megmérettetésre, jöjjön! 1v1, PYRA, túlélős, többjátékos hadjárat, gyakorlatilag nekem mindegy.

"A lion doesn't concern himself with the opinions of the sheep." - Tywin Lannister

Krogen képe
Krogen
Magyar Bajnok 2014
Magyar Bajnok 2016
Szerkesztő

Javallom, és megpróbálok ott lenni. Innentől fogva pyra már valószínűleg lesz. Laughing out loud

Horus képe
Horus
Adminisztrátor
Magyar Bajnok 2009
Magyar Bajnok 2013
Magyar Bajnok 2015
Csatl.: 2007. 04. 24.
Hely: üres konzervdoboz

Majd megnézem mit tudok tenni Smile

ikomizo képe
ikomizo
Szerkesztő

Jól van, szerveződjünk csak, jöjjünk minél többen szombaton!

Krogen képe
Krogen
Magyar Bajnok 2014
Magyar Bajnok 2016
Szerkesztő

Na én fenn vagyok a magyar szerón, eddig se kép, se hang, de azért nem adom fel a reményt! Smile

Krogen képe
Krogen
Magyar Bajnok 2014
Magyar Bajnok 2016
Szerkesztő

Jó hírekkel szolgálhatok, ma este összejött a találkozó és jópárat játszottunk is Enin, ikomizo, sahblabla meg jómagam részvételével! Smile

Ha legalább négyen össze tudunk jönni minden héten, az úgy nekem OK. Természetesen jó lenne többen is, de ennek is örülni kell...

Szóval én jövő héten is számítok játékra és fent leszek szombaton!

Krogen képe
Krogen
Magyar Bajnok 2014
Magyar Bajnok 2016
Szerkesztő

Nem elfelejteni, hogy szombaton megint játék! Smile

Krogen képe
Krogen
Magyar Bajnok 2014
Magyar Bajnok 2016
Szerkesztő

Ismételten volt szombati játék, ezúttal a még négy főt is meghaladó, elképzelhetetlennek tűnő hat fő is megjelent.

Ezentúl nem írom ki minden héten, hogy "ugye senki sem felejtette el", hátha anélkül is összejön. Smile

Krogen képe
Krogen
Magyar Bajnok 2014
Magyar Bajnok 2016
Szerkesztő

Engem az érdekelne, hogy valamiféle online beszélgetés lehetséges-e a szombati játékokon. Gondolok itt a TeamSpeak3 vagy a Skype nevű programokra. Ha igen, szerintem én is tudnék csatlakozni.

Üdv: Beni

benito48 (nem ellenőrzött)
Új hozzászólás