Bajnokságon kívüli játékok

Valamikor még játszottam is veled, de semmire sem emlékszem :_D

Ha beírom ide azt az aláírást amit szeretnék, megbolondul a fórum, úgyhogy ezt megúsztátok XD                     

SilverMage képe
SilverMage
Csatl.: 2015. 04. 04.
Hely: Az én tartózkodási helyem nem publikus, viszont tudom hogy TE épp hol tartózkodsz, és ezt ki tudom használni ellened.

Én is emlékszem rád,kemény meccs volt,de ha jól emlékszem nevető harmadikként valami inci nyert Smile

A Napóleoni dubla-sajtos taktika mindig beválik...Másnem az ellenfélnek.

Ijas0 képe
Ijas0
Csatl.: 2016. 08. 18.
Hely: tartózkodom :)

Igen, az lesz az Laughing out loud

Ha beírom ide azt az aláírást amit szeretnék, megbolondul a fórum, úgyhogy ezt megúsztátok XD                     

SilverMage képe
SilverMage
Hely: Az én tartózkodási helyem nem publikus, viszont tudom hogy TE épp hol tartózkodsz, és ezt ki tudom használni ellened.

Nem tudom emlékeztek-e a pizzás csapatra valamelyik szerveren (ott volt a tejföl, liszt, só, és épp olajat akartak venni Jf. Tasz Kapitánytól), ma hasonlóval találkoztam:

SilverMage képe
SilverMage

Ki ennyire pihentagyú? XD

Legyenek inkább becsületes ellenfeleim, mintsem becsvágyóak, és nyugodtabban fogok aludni éjszakánként.
scharon képe
scharon
Szerkesztő
Csatl.: 2015. 05. 17.
Hely: Morogor

Én emlékszem a pizzás csapatra, eszméletlen volt ! Big smile

Úgy látom ismét nickname-animáliák léptek fel, most a számok terén !

írta Jf. Tasz, Wesnoth-i Üdvözlettel Wink A Nagy-Óceán Járójának kapitánya Star
a 2013-as és a 2015-ös MWB bírója-szervezője és a Facebook kezelője

Jf. Tasz képe
Jf. Tasz
Adminisztrátor
Szerkesztő
Csatl.: 2010. 05. 15.
Hely: Nagy-Óceán, hajófedélzet, kapitányi lakosztály

Szombat van, jöttök négykor játszani? Laughing out loud

SilverMage képe
SilverMage

Elsősorban SilverMage kedvéért közlöm, hogy most szombaton annyit játszhat, amennyi beléfér, mert az oroszok szervezkednek.

(A többieknek is szól, mert egy új fórumos hozzászólást valószínűbb, hogy időben észrevesztek, mint egy semmiből jött főoldali hírt.)

Szóval van itt egy kétnapos verseny. Aki akar, regisztrál.  Smile

Horus képe
Horus
Adminisztrátor
Magyar Bajnok 2009
Magyar Bajnok 2013
Magyar Bajnok 2015
Csatl.: 2007. 04. 24.
Hely: valamilyen bazárban, nem néztem meg elég alaposan

Francba, lekéstem XD

(amúgy megint késnek egy órát a fórumon kiírt idők)

SilverMage képe
SilverMage

Javítottam az időt !

írta Jf. Tasz, Wesnoth-i Üdvözlettel Wink A Nagy-Óceán Járójának kapitánya Star
a 2013-as és a 2015-ös MWB bírója-szervezője és a Facebook kezelője

Jf. Tasz képe
Jf. Tasz
Adminisztrátor
Szerkesztő
Csatl.: 2010. 05. 15.
Hely: Nagy-Óceán, hajófedélzet, kapitányi lakosztály
Új hozzászólás