Bajnokságon kívüli játékok

Sziasztoook! Laughing out loud

Arra gondoltam, holnap (szombad, 30-án) meg kéne próbánunk egy - régiekhez hasonló - wesnothos estét tartani!!! Cool

"...és az a legjobb tulajdonságom, hogy mindkét lábam egyforma, különösen a bal." - Bakos Bernadett, volt osztálytársam (2013.)

SilverMage képe
SilverMage
Csatl.: 2015. 04. 04.
Hely: Büszkén ülve merkúri királyi trónomon ünneplő alattvalóim s szolgáim előtt.

Szerintem meg holnap mocskosul 31.-e van, és nem biztos, hogy sokan lennének. Viszont most egy wesnoth-os délelőttöt el tudnék fogadni.

Horus képe
Horus
Adminisztrátor
Magyar Bajnok 2009
Magyar Bajnok 2013
Magyar Bajnok 2015
Csatl.: 2007. 04. 24.
Hely: valamilyen bazárban, nem néztem meg elég alaposan

Remek ötlet. És egyébként meg tavaly rengetegen gyűltünk össze szilveszteri wesnothozni Laughing out loud

"...és az a legjobb tulajdonságom, hogy mindkét lábam egyforma, különösen a bal." - Bakos Bernadett, volt osztálytársam (2013.)

SilverMage képe
SilverMage
Hely: Büszkén ülve merkúri királyi trónomon ünneplő alattvalóim s szolgáim előtt.

Horus:
Viszont most egy wesnoth-os délelőttöt el tudnék fogadni.

Köszönöm a remek wesnoth-os délelőttöt Horusnak!! Laughing out loud Továbbra is fent vagyunk a szerveren és várunk szeretettel mindenkit!

Amúgy a fórumtéma lassan eléri az ezredik hozzászólást Laughing out loud

SilverMage képe
SilverMage

Ismételten megy a játék, ezúttal Dunival Laughing out loud

SilverMage képe
SilverMage

Valaki nem jön fel játszani mééééég egy kicsit? Laughing out loud

SilverMage képe
SilverMage

Ma ismét itt vagyok, fent vagyok.

Horus képe
Horus
Adminisztrátor
Magyar Bajnok 2009
Magyar Bajnok 2013
Magyar Bajnok 2015

Sziasztok, kicsit úgy érzem, hogy szétcsúszott a bajnokság ezen szakasza? Igazából ki miatt akadunk? Ki nem játsza a meccseit?

Solymos Réka képe
Solymos Réka
Csatl.: 2013. 07. 11.

Ma négytől játék? Naa? Naaaaa? Laughing out loud Főleg azoknak akik már jóóó ideje kipotyogtak A Bajnokságból.

SilverMage képe
SilverMage

Hát igen, magam is elfelejtettem Big smile de mostantól várok mindenkit szeretettel!!!

SilverMage képe
SilverMage

Épp Ineattel játszunk.

SilverMage képe
SilverMage

Jön valaki holnap négykor is játszani ha megígérem, hogy ezúttal nem felejtem el? Laughing out loud

SilverMage képe
SilverMage

Köszönöm a játékok(at) Ineatnak és Darázsvadásznak! Wink

SilverMage képe
SilverMage

Figyelem, rendbejött a hivatalos szerver! (Nem tudom ki mennyire vette észre, de az elmúlt napokban elszállt.)

"A lion doesn't concern himself with the opinions of the sheep." - Tywin Lannister

Krogen képe
Krogen
Magyar Bajnok 2014
Magyar Bajnok 2016
Szerkesztő
Csatl.: 2012. 08. 09.
Hely: Morogor

Jön valaki ma délutàn (mondjuk öttől) játszani? Laughing out loud

SilverMage képe
SilverMage

(vicces hogy az uccsó 6-7 hozzászólásból egy nem az enyém Laughing out loud EDIT: nem hatvanhét XD)

Az az ötletem támadt, hogy kipróbálhatnánk a friss Visual Map-Pack kiegészítőt a nap folyamán! Az Étercsapda és az Isar Keresztje van benne alaposan felturbózva (a többi is munkálatok alatt áll), és már letölthető az 1.12-es verzióra. Screenshotok itt találhatóak.
     Ennek magyar felavatására szeretnék minél több embert gyűjteni, hogy még ma kipróbálhassuk őket! Big smile (a kiegészítő letöltése minden játékosnak szükséges a játékhoz)

SilverMage képe
SilverMage

Nagyon alacsony a fórumaktivitás.

Itt szeretnék mindenkit figyelmeztetni, hogy miközben mi itt punnyadunk, az oroszok nagyban hadgyakorlatoznak. Idén az IWT-n nem szeretnének tőlünk kikapni egy fordulóban sem. Javasolnék hát a hétvégéken néhány gyakorlómeccset, mielőtt szánom-bánom-köpönyeg, de az olaszok is levernek. Evil

Továbbá májusi kezdettel lesz nemzetközi PYRA-verseny is, arra sem volna rossz, ha tömegesen tudnánk jelentkezni. Smile

Horus képe
Horus
Adminisztrátor
Magyar Bajnok 2009
Magyar Bajnok 2013
Magyar Bajnok 2015

Nemzetközi Torna, Bajnokság... Szerintem azok, akik nem olyan őrültek, mint mi, kissé már ráuntak a játékra és most ilyen pihenős időszak van. Talán ezért volt kevés magyar a mostani téli-tavaszi, egyéni nevezéses nemzetközi megmérettetésen is. (Bár igaz hogy lettünk volna, csak Matyi és SilverMage azért nem vehettek részt mert nem volt elég Ladder meccsük...) Majd csak visszajönnek a tömegek...

"A lion doesn't concern himself with the opinions of the sheep." - Tywin Lannister

Krogen képe
Krogen
Magyar Bajnok 2014
Magyar Bajnok 2016
Szerkesztő

Krogen: Hű, hogy erről a nemzetköziről még azután is derülnek ki selejtségek, hogy vége van. Hány kellett volna, ötven, száz? Biztos kizárt pár kemény legényt más országokból is. Na mindegy.

Arra meg, hogy sziesztázik a közösség, természetesen van rá lehetőség, sőt. Mindenki annyit játsszon, ameddig élvezi is, ne tovább. :)  Viszont kötelességem szólni, hogy ha viszont akar valaki játszani, akkor mindjárt itt az igen komoly lehetőség.

Horus képe
Horus
Adminisztrátor
Magyar Bajnok 2009
Magyar Bajnok 2013
Magyar Bajnok 2015

khmmm... Én jelentem, mindenhol szívesen játszanék, de most fogok majd megérni, így kicsit sűrűbbek a napjaim

Legyenek inkább becsületes ellenfeleim, mintsem becsvágyóak, és nyugodtabban fogok aludni éjszakánként.
scharon képe
scharon
Szerkesztő
Csatl.: 2015. 05. 17.

scharon: Emlékszem, 3 évvel ezelőtt az én érettségim szintén pont egy nemzetközi PYRA tornára esett. Akkor azt ki is hagytam miatta, bár később beláttam, hogy ment volna lazán a kettő együtt is. Mindenesetre kitartást hozzá!

Azt hiszem 50 ladder meccs kellett volna ahhoz, hogy részt vehessenek. Ami vicces, mert ez a szabály nem mindenkire vonatkozott, páraknak a nevezők közül bőven nem volt ez meg. Gondolom baráti alapon is be lehetett jutni. És Matyi, aki simán bejutott a legjobb 4-be a mi Bajnokságunkon, ezeket a játékosokat kivétel nélkül péppé darálta volna. Na mindegy, szerencsére úgy tűnik lesznek itt is előrelépések a szabályzatban a jövőben. Meg végül is Druid szervezte a Tornát és saját költségén ajánlott fel rá nyereményt, szóval nincs jogunk beleszólni a szabályokba. Én meg főleg nem akarok kardoskodni, hiszen napokon belül én fogom begyűjteni ezt a nyereményt. Crown

A PYRA tornáról meg majd küldök értesítő üzenetet az első nemzetközin résztvett csapattagoknak, tartalékembereknek és egyéb érintetteknek.

Krogen képe
Krogen
Magyar Bajnok 2014
Magyar Bajnok 2016
Szerkesztő

Gratulálok, láttam te nyerted!

Bajnokság mikor lesz?

Matyi
Csatl.: 2015. 09. 21.

Köszönöm.

A Bajnokságot ezúttal nem én fogom szervezni, de valószínűleg jóval hamarabb lesz, mint a legutóbbi. Egy nyár végi kezdésre tippelnék. Bár majd még úgyis lesz előtte megbeszélés, meg lesznek kiküldve üzenetek gondolom.

Krogen képe
Krogen
Magyar Bajnok 2014
Magyar Bajnok 2016
Szerkesztő

Miután jó ideig szüneteltettem a wesnothozást, javaslok ma egy szombat délutáni/esti játékot a magyar szerveren! Laughing out loud

SilverMage képe
SilverMage
Ki tudja lehet játszok kicsit én is Smile
ikomizo képe
ikomizo
Szerkesztő
Csatl.: 2011. 11. 02.
Hely: Földön vagy föld alatt

Van gyáccás a magyar szerveren. most.

Krogen képe
Krogen
Magyar Bajnok 2014
Magyar Bajnok 2016
Szerkesztő
Új hozzászólás