Bajnokságon kívüli játékok

Valamikor még játszottam is veled, de semmire sem emlékszem :_D

"...és az a legjobb tulajdonságom, hogy mindkét lábam egyforma, különösen a bal." - Bakos Bernadett, volt osztálytársam (2013.)

SilverMage képe
SilverMage
Csatl.: 2015. 04. 04.
Hely: Büszkén ülve merkúri királyi trónomon ünneplő alattvalóim s szolgáim előtt.

Én is emlékszem rád,kemény meccs volt,de ha jól emlékszem nevető harmadikként valami inci nyert Smile

A Napóleoni dubla-sajtos taktika mindig beválik...Másnem az ellenfélnek.

Ijas0 képe
Ijas0
Csatl.: 2016. 08. 18.
Hely: tartózkodom :)

Igen, az lesz az Laughing out loud

"...és az a legjobb tulajdonságom, hogy mindkét lábam egyforma, különösen a bal." - Bakos Bernadett, volt osztálytársam (2013.)

SilverMage képe
SilverMage
Hely: Büszkén ülve merkúri királyi trónomon ünneplő alattvalóim s szolgáim előtt.

Nem tudom emlékeztek-e a pizzás csapatra valamelyik szerveren (ott volt a tejföl, liszt, só, és épp olajat akartak venni Jf. Tasz Kapitánytól), ma hasonlóval találkoztam:

SilverMage képe
SilverMage

Ki ennyire pihentagyú? XD

Legyenek inkább becsületes ellenfeleim, mintsem becsvágyóak, és nyugodtabban fogok aludni éjszakánként.
scharon képe
scharon
Szerkesztő
Csatl.: 2015. 05. 17.
Hely: Morogor

Én emlékszem a pizzás csapatra, eszméletlen volt ! Big smile

Úgy látom ismét nickname-animáliák léptek fel, most a számok terén !

írta Jf. Tasz, Wesnoth-i Üdvözlettel Wink A Nagy-Óceán Járójának kapitánya Star
a 2013-as és a 2015-ös MWB bírója-szervezője és a Facebook kezelője

Jf. Tasz képe
Jf. Tasz
Adminisztrátor
Szerkesztő
Csatl.: 2010. 05. 15.
Hely: Nagy-Óceán, hajófedélzet, kapitányi lakosztály
Új hozzászólás