Back to top

Bajnokságon kívüli játékok

991 posts / 0 new
Utolsó bejegyzés
Rudanar
Rudanar képe
Last seen: 1 év 10 hónap
Csatl.: 2007. 05. 26. 02:00
Bajnokságon kívüli játék MA 15:00-tól

Sziasztok! Ma (szombat) délután 15:00-tól várom a játszani vágyókat a wesnoth.kfki.hu kiszolgálón.

Üdvözlettel:
Kádár-Németh Krisztián (alias Rudanar_Firmus)
Wesnoth magyar fordítócsapat vezetője (2007-2013)

Horus
Horus képe
Last seen: 8 hónap 3 hét
Csatl.: 2007. 04. 24. 02:00
Re: Bajnokságon kívüli játék MA 15:00-tól

nagyokos9 wrote:

Sziasztok! Ma (szombat) délután 15:00-tól várom a játszani vágyókat a wesnoth.kfki.hu kiszolgálón.

Én leszek jóval hamarabb is, mivel fél négykor nekem távoznom kell majd.

Horus
Horus képe
Re: Bajnokságon kívüli játékok

Tekintettel arra, hogy órákor belül lehet nevezni a 2010-es tornára, várok mindenkit a kfki-re ma 14:15-től fogva egy végeláthatatlan kfki_PYR_Standard dínomdánomra.
Jelszavaink a csapatfinomhangolás és az egységötletgyűjtés!

Most mindenkinek instant alkotok csapatot! Ha valakinek van valami ideája, az most próbálja ki, minthogy a versenyen derüljön ki, hogy nem jó!

Horus
Horus képe

Íme egy gyors frissítés az új standard csapatokkal.

Horus
Horus képe

Egy utolsó soron kívüli frissítés a torna kezdete előtt.

Gábor99
Last seen: 7 év 8 hónap
Csatl.: 2009. 12. 23. 23:32

Nekem nem jön be a http://www.wesnoth.kfki.hu oldal. :(

!

kele
kele képe
Last seen: 6 év 10 hónap
Csatl.: 2008. 08. 28. 02:00

nem böngészőbe kell beírni, hanem a játékban a többjátékos módra kattintva csatlakozás szerverhez (nem a hivatalos). Ott felkínál egyet, oda kell beírni, értelemszerűen a :15000 is kell a végére (port). a www előtag viszont nem kell

kele

Gábor99

kele wrote:

nem böngészőbe kell beírni, hanem a játékban a többjátékos módra kattintva csatlakozás szerverhez (nem a hivatalos). Ott felkínál egyet, oda kell beírni, értelemszerűen a :15000 is kell a végére (port). a www előtag viszont nem kell

Kösz,be is írtam,de az 1.5.5 verzíót használom,és azt írja ki:A kiszolgáló a(z) '1.6*' verzió használatát igényli,de te a(z) '1.5.5' verziót hasznűlod. Ezt valahogy helyrecsinálhatom az 1.5.5 verzióval,vagy le kell töltenem az 1.6-os verziót?

!

DigiHero
DigiHero képe
Last seen: 4 év 2 hónap
Csatl.: 2009. 01. 18. 16:00

Gábor99 wrote:

kele wrote:

Kösz,be is írtam,de az 1.5.5 verzíót használom,és azt írja ki:A kiszolgáló a(z) '1.6*' verzió használatát igényli,de te a(z) '1.5.5' verziót hasznűlod. Ezt valahogy helyrecsinálhatom az 1.5.5 verzióval,vagy le kell töltenem az 1.6-os verziót?

Igen le kell töltened, én azt ajánlom h az 1.6.5-öt töltsd le.

DigiHero voltam.

Gábor99

Rendben,a probléma megoldódott! Fent van az 1.6.5-ös verzió! :D

!

Rudanar
Rudanar képe
Edzés vasárnap 16:00-tól

Holnap (március 7., vasárnap) 16:00-tól várom mindazokat a magyar szerveren (wesnoth.kfki.hu), akik szeretnének egy kicsit játszani. Gyakorolhatunk a II. tornára, de ha többen leszünk, páros viadalokat is játszhatunk.

Üdvözlettel:

DigiHero
DigiHero képe
Re: Edzés vasárnap 16:00-tól

nagyokos9 wrote:

Holnap (március 7., vasárnap) 16:00-tól várom mindazokat a magyar szerveren (wesnoth.kfki.hu), akik szeretnének egy kicsit játszani. Gyakorolhatunk a II. tornára, de ha többen leszünk, páros viadalokat is játszhatunk.

Én tuti ott leszek. :D

DigiHero voltam.

Horus
Horus képe

Ma délután 16 órakor felbukkan a nevem az 1.8.1-es és a magyar szerveren is, bár inkább az 1.8-asat fogom figyelni. Rég volt már kötetlen játékalkalom, úgyhogy aki kedvet érez rá, az most jöjjön csoportosulni!

colee
Last seen: 7 év 6 hónap
Csatl.: 2007. 06. 11. 02:00

Hali!

Hú de régen játszottam már a játékkal...Ne kövezzetek meg kérlek titeket érte :D
Nemrég újra elkezdtem játszani, de a bajnokság már akkor elindult. Vagyis a jelentkezési időszak lejárt, ami sajnálatos módon a győztes kiszórását jelentette XD
De ha már játszunk, akkor ki lenne hajlandó egy újrakezdő játékossal játszani?
Szívesen várok minden jelentkezőt. Még akár olyat is aki a régi szépségeknél van megragadva(0.8-as verzió például vagy bármelyik ;)) Majd felnézek ide holnaptól vagyis mától rendszeresen. Szeretnék újra a kedves játékos társak közé csatlakozni ;D

A próféta szavai beigazolódtak:
"Felébrednek a holtak a hívó szóra.
A dimenziók közti kapuk újra nyitva állnak.
Orkok hagyják el otthonukat a hódító vezér szavára.
A kiválasztott felfedi magát és megváltja a világot, de kérdés hogy melyiket.&quot

DigiHero
DigiHero képe

colee wrote:

Hali!

Hú de régen játszottam már a játékkal...Ne kövezzetek meg kérlek titeket érte :D
Nemrég újra elkezdtem játszani, de a bajnokság már akkor elindult. Vagyis a jelentkezési időszak lejárt, ami sajnálatos módon a győztes kiszórását jelentette XD
De ha már játszunk, akkor ki lenne hajlandó egy újrakezdő játékossal játszani?
Szívesen várok minden jelentkezőt. Még akár olyat is aki a régi szépségeknél van megragadva(0.8-as verzió például vagy bármelyik ;)) Majd felnézek ide holnaptól vagyis mától rendszeresen. Szeretnék újra a kedves játékos társak közé csatlakozni ;D

Hy én szívesen játszom veled, msn-re vegyél fel (sipipeti15@hotmail.com) és akkor onnantól fogva amikor fenn vok nyugodtan írj rám. :D

DigiHero voltam.

colee
Last seen: 7 év 6 hónap
Csatl.: 2007. 06. 11. 02:00

hali!

Oksa felveszlek MSN-re és majd írok is a napokban(lehet minden nap amikor nem Diablo II-zök XD).
Majd megdumáljuk még ott ;)
Ha más is szeretne játtszani nyugodtan keressen engem (colee5@freemail.hu az MSN címem) MSN-en vagy akár az e-mail címemen (r.zoltan@gmail.com) vagy csak itt körmöljön egy levelet az oldalon ;D

A próféta szavai beigazolódtak:
"Felébrednek a holtak a hívó szóra.
A dimenziók közti kapuk újra nyitva állnak.
Orkok hagyják el otthonukat a hódító vezér szavára.
A kiválasztott felfedi magát és megváltja a világot, de kérdés hogy melyiket.&quot

Rudanar
Rudanar képe
Játék ma 17:30-tól

Üdvözlet!

Ma 17:30-tól várom a wesnoth-kfki.hu kiszolgálón a játszani kíváó magyar játékosokat!
1v1, 2v2, speciális beállítások lehetségesek.

Üdvözlettel:

Levente96
Last seen: 1 év 5 hónap
Csatl.: 2009. 03. 20. 14:34
Bajnokságon kívül - Útonállők ellen

Egyszer hallottam valakiről, aki csak Tünde harcossal megverte a törpöket. Ma találkoztam egy hasonló fickóval, aki ezt Útonállókkal csinálta. Láttam, hogy ver el egy Hűségest, taktikájának lényege a faluk elfoglalása, és nem az ellenséges katonák megölése volt. Elkezdtem beszélgetni/vitatkozni vele, és egy egész szép meccs lett belőle.
Jöttek az útonállók seregei, és hát mi történt? Bedaráltam őket... 8) Elég sok katonám szintet lépet, a végén szerintem már végtelen útonálló jöhetett volna (persze csak 2-3asával), bírom tartani. (Persze NothingLeftToLose ezt tagadta, de mind1.)
Végül megvert, de fel kellett adni az elvét - előrejött a vezérrel, és az én váramat telenyomta törpékkel. De még így is bírtam 6 körig. :D
Szerintem érdemes megnézni, a vége elég nevetséges.

UI: Szerintetek hol szúrtam el?

Levente96

DigiHero
DigiHero képe

Levente96 wrote:

Egyszer hallottam valakiről, aki csak Tünde harcossal megverte a törpöket. Ma találkoztam egy hasonló fickóval, aki ezt Útonállókkal csinálta. Láttam, hogy ver el egy Hűségest, taktikájának lényege a faluk elfoglalása, és nem az ellenséges katonák megölése volt. Elkezdtem beszélgetni/vitatkozni vele, és egy egész szép meccs lett belőle.
Jöttek az útonállók seregei, és hát mi történt? Bedaráltam őket... 8) Elég sok katonám szintet lépet, a végén szerintem már végtelen útonálló jöhetett volna (persze csak 2-3asával), bírom tartani. (Persze NothingLeftToLose ezt tagadta, de mind1.)
Végül megvert, de fel kellett adni az elvét - előrejött a vezérrel, és az én váramat telenyomta törpékkel. De még így is bírtam 6 körig. :D
Szerintem érdemes megnézni, a vége elég nevetséges.

UI: Szerintetek hol szúrtam el?

Ez egyszerűen wow.
Köszi h feltöltötted.
Sok minden eszembejutott közbe először is az, h mennyire király egység az útonálló. Aztán h ezt nekem is ki kell próbálnom :DDD. Aztán sztem azon nagyon sok elment részedről h gyakran az egységeire mentél, amikor sztem inkább a faluk visszaszerzésére kellett volna menni, persze így utólag könnyű mondani. Aztán nemtom mennyire volt megbeszélve h ő csak olyanokat használ e mertha mondjuk "szavát adta" h ő csak footpadokat használ, akkor lehet h lett volna értelme 1 erősebb pillanatban vmi akciót összehozni támadásban, persze ebben megin nem vok joo ami a támadásokat illeti :DD. Sztem am erre mondják azt h megdöbbentő... meg azt h a gyereknek van stratégiája és pyrben készüljetek :P xDDD mert most nekiállok. Jah am sztem ez a fajta taktika nem biztos h bejön minden faj ellen. Mert ha ezzel 1 joo perzsit megver akkor megeszem a kalapom (ugye hatalmas %-ok a perzsiknek ütés ellen) bár az megin benne van h nagyon el fog fogyni az ellenfél manija... :/. Törp ellen nemtom mi lenne ott azért elég komoly esély van rá h ezt bebukja. Ha látom akkor tuti h kihívom a gyereket annyit tok mondani, köszi mégegyszer h feltöltötted :DD

DigiHero voltam.

Levente96
Last seen: 1 év 5 hónap
Csatl.: 2009. 03. 20. 14:34

Ő azt állította, hogy bármilyen fajt meg tud verni. Gondolom perzsiből/törpől nem valami erőseket.
Ami a támadást illeti, a 21-23. kör környékén gondoltam arra, hogy az 5 egységem találkozik, és egészen a vezérig meg sem áll. De akkor megjelent a vezére középen, megpróbáltam odamenni hozzá, ez sem volt a legjobb ötlet, hiszen az a két csoport a törpéket is visszaverhette volna.
Ha meg nem vadászom le a katonáit, hanem a falukra megyek, akkor elszaporodtam volna, és akkor végem van. Így is szépen bírtam, jól jött volna 1-2 új egység, de nem voltak feltétlen szükségesek. Ezért a végére 47 katona halt meg tőle, és 14 tőlem.

Levente96

berez
berez képe
Last seen: 2 év 3 hét
Csatl.: 2007. 07. 10. 02:00

Hát a törp az még elmegy de egy normálisan játszó perzsi ellen nem hiszem hogy sokra menne(kivétel ha olyan jó randomot kap ki).Levente meccséhez a következő hozzáfűznivalóm van:

1. 4.körben a bevédhetted volna az összes falvad,ha a vezért kimozdítod a középső faluba toborzás után a feldert meg elviszed a legszélső faluba+ a fapásztornak feláldozod a rejtőzködését.Később emiatt szaladt be a legszélsőbb falvaidba.
2. 5 .körben előnyösebb lett volna kevesebbet leölni és többet közrefogni,habár a 8. kör tájékán szerintem mindent összevetve jobban álltál,akkor azért nem ártott volna meg egy mágus,hogy könnyebben kiűzd őt jobbról,miközben baloldalt akár ellentámadásba is lendülhettél volna 5 egységgel,ezzel is védve tulajdonképpen az ottani falvaidat.
3. 11. kör tájékán +1 egység nem ártott volna,illetve a vezér hasznosabb lett volna ha marad a tornyában,ezáltal távoltartva a hátsó falutól az utonállót+esetlegesen a köv. körben is toborozva(középen úgyis tied volt a falu,tehát szerintem nem érte meg az ottani utonállókat csépelni).Ehhez hasonló volt amikor néha egy-egy utonálló leöléséért feladtál egy falut.

Tovább inkább nem sorolom mert lényegében ugyanezek voltak a hibáid,annyit hozzátennék hogy azért elég sok útonállója még gyors is lett,ami nagyban segítette a taktikát amit alkalmazott.
Ha esetleg valami hülyeséget mondtam volna fentebb ami meg se történt akkor azt a wesnothnak tudjátok be,a végefelé már néha a visszajátszásban az utonállók egymást verték a deszinkronizálódás miatt :lol:

Mellesleg van még néhány ilyen egységfajta,akik önmagukban is leverhetnek 1-1 ellenfelet,és nem feltétlenül a gyorsaságuk,olcsóságuk (és jó védelmi %-uk)miatt,mint a fenti útonállók.

Horus
Horus képe

Vasárnap délután (alias július harmadika) négy órakor mindazok, akik ezt az üzenetet olvassák, kérem jöjjenek fel a hivatalos szerverre. Egyfelől azért, mert tesztelnem kell a PYR Armageddont, másfelől mert kíváncsi vagyok, hányan vesznek még levegőt a fórumozóink közül.

Elégséges létszám esetén a program "vidulás és mészárlás éjközépig"-re módosul. Gyertek!

negusnyul
negusnyul képe
Last seen: 1 hónap 4 hét
Csatl.: 2008. 10. 28. 17:37

Horus wrote:

Vasárnap délután (alias július harmadika) négy órakor mindazok, akik ezt az üzenetet olvassák, kérem jöjjenek fel a hivatalos szerverre. Egyfelől azért, mert tesztelnem kell a PYR Armageddont, másfelől mert kíváncsi vagyok, hányan vesznek még levegőt a fórumozóink közül.

Elégséges létszám esetén a program "vidulás és mészárlás éjközépig"-re módosul. Gyertek!

Ott leszek! (legalábbis remélem...)

DigiHero
DigiHero képe

Hi! Valszeg nem leszek itthon vasárnap szval jó szórakozást mindenkinek, de am mindennap szoktam nézni a fórumot, de annyit mondhatok h azon nem kéne idegeskedni meg beparázni h nincs itt senki, gondolom akadt jobb dolguk a való életben :DDD

DigiHero voltam.

Horus
Horus képe

Ma 15 órakor jöjjöl fel a hivatalos szerverre az, aki PYR Armageddonnal akar szórakozni.

DigiHero
DigiHero képe

Személy szerint nekem nem pyrezni vagy azon gyakorolni van kedvem fél nappal a bajnokság előtt :DDD

DigiHero voltam.

Horus
Horus képe

DigiHero wrote:

Személy szerint nekem nem pyrezni vagy azon gyakorolni van kedvem fél nappal a bajnokság előtt :DDD

Nem tehetek róla, hogy a magyar bajnokság útjában van az éra fejlődésének. :P
Mindenesetre aki akar, és elég magabiztos defaultban, átnézhet hozzám egy vegyesgyümölcs teára. :lol:

DigiHero
DigiHero képe

Nemtom sztem ez a legmegfelelőbb téma arra h véleményt nyilvánítsak :DD

tehát a hivatalos szerveren játszó magyarok véleményem és tapasztalatom szerint átmentek "mindenen megsértődök", játékképtelen "játékosokba" Nah csak ennyi :DDD további szép napot mindenkinek :DDD

DigiHero voltam.

Jf. Tasz
Jf. Tasz képe
Last seen: 4 hónap 4 nap
Csatl.: 2010. 05. 15. 15:42

Nos, tegnap (2012. szeptember 21-én) a Hivatalos Wesnoth Szerveren játszottunk harmadmagammal (Krogen /piros/, FolkfanmetalHUN /kék/, jftasz/zöld/) és két megfigyelővel (Spelp, szdik570). A játék érdekesen alakult, mert a piros ellen „vérszerződést” kötött kék és zöld játékos. Aztán e eléggé fura helyzet miatt a vége lett a legérdekesebb. Szinte a kék játékos alig harcolt. A végét érdemes mindenképp megnézni. A visszajátszás itt van: http://replays.wesnoth.org/1.10/20120921/3p__Island_of_the_Horatii_Turn_14_(4512).gz

írta Jf. Tasz, Wesnoth-i Üdvözlettel ;) A Nagy-Óceán Járójának kapitánya :star:
a 2013-as és a 2015-ös MWB bírója-szervezője és a Facebook kezelője

firzen95
firzen95 képe
Last seen: 2 év 1 hónap
Csatl.: 2007. 07. 03. 02:00

Üdv mindenkinek! :)

Van valakinek kedve játszani majd valamikor? Itt, vagy skypeon, vagy akárhol meg lehetne beszélni. :)

Oldalak