Bajnokságon kívüli játékok

Sziasztok! Ma (szombat) délután 15:00-tól várom a játszani vágyókat a wesnoth.kfki.hu kiszolgálón.

Üdvözlettel:
Kádár-Németh Krisztián (alias Rudanar_Firmus)
Wesnoth magyar fordítócsapat vezetője (2007-2013)

Rudanar képe
Rudanar
Adminisztrátor
Csatl.: 2007. 05. 26.
Hely: Nagykovácsi

nagyokos9 wrote:
Sziasztok! Ma (szombat) délután 15:00-tól várom a játszani vágyókat a wesnoth.kfki.hu kiszolgálón.

Én leszek jóval hamarabb is, mivel fél négykor nekem távoznom kell majd.

Horus képe
Horus
Adminisztrátor
Magyar Bajnok 2009
Magyar Bajnok 2013
Magyar Bajnok 2015
Csatl.: 2007. 04. 24.
Hely: valamilyen bazárban, nem néztem meg elég alaposan

Tekintettel arra, hogy órákor belül lehet nevezni a 2010-es tornára, várok mindenkit a kfki-re ma 14:15-től fogva egy végeláthatatlan kfki_PYR_Standard dínomdánomra.
Jelszavaink a csapatfinomhangolás és az egységötletgyűjtés!

Most mindenkinek instant alkotok csapatot! Ha valakinek van valami ideája, az most próbálja ki, minthogy a versenyen derüljön ki, hogy nem jó!

Horus képe
Horus
Adminisztrátor
Magyar Bajnok 2009
Magyar Bajnok 2013
Magyar Bajnok 2015

Íme egy gyors frissítés az új standard csapatokkal.

CsatolmányMéret DownloadsLast Download
standard.zip 981 byte 18 7 év 21 hét
Horus képe
Horus
Adminisztrátor
Magyar Bajnok 2009
Magyar Bajnok 2013
Magyar Bajnok 2015

Egy utolsó soron kívüli frissítés a torna kezdete előtt.

standard.zip 1.16 KB 23 7 év 20 hét
Horus képe
Horus
Adminisztrátor
Magyar Bajnok 2009
Magyar Bajnok 2013
Magyar Bajnok 2015

Nekem nem jön be a http://www.wesnoth.kfki.hu oldal. Sad

!

Gábor99
Csatl.: 2009. 12. 23.

nem böngészőbe kell beírni, hanem a játékban a többjátékos módra kattintva csatlakozás szerverhez (nem a hivatalos). Ott felkínál egyet, oda kell beírni, értelemszerűen a :15000 is kell a végére (port). a www előtag viszont nem kell

kele

kele képe
kele
Csatl.: 2008. 08. 28.

kele wrote:
nem böngészőbe kell beírni, hanem a játékban a többjátékos módra kattintva csatlakozás szerverhez (nem a hivatalos). Ott felkínál egyet, oda kell beírni, értelemszerűen a :15000 is kell a végére (port). a www előtag viszont nem kell

Kösz,be is írtam,de az 1.5.5 verzíót használom,és azt írja ki:A kiszolgáló a(z) '1.6*' verzió használatát igényli,de te a(z) '1.5.5' verziót hasznűlod. Ezt valahogy helyrecsinálhatom az 1.5.5 verzióval,vagy le kell töltenem az 1.6-os verziót?

!

Gábor99

Gábor99 wrote:
kele wrote:

Kösz,be is írtam,de az 1.5.5 verzíót használom,és azt írja ki:A kiszolgáló a(z) '1.6*' verzió használatát igényli,de te a(z) '1.5.5' verziót hasznűlod. Ezt valahogy helyrecsinálhatom az 1.5.5 verzióval,vagy le kell töltenem az 1.6-os verziót?

Igen le kell töltened, én azt ajánlom h az 1.6.5-öt töltsd le.

DigiHero voltam.

DigiHero képe
DigiHero
Csatl.: 2009. 01. 18.
Hely: Szombathely

Rendben,a probléma megoldódott! Fent van az 1.6.5-ös verzió! Laughing out loud

!

Gábor99

Holnap (március 7., vasárnap) 16:00-tól várom mindazokat a magyar szerveren (wesnoth.kfki.hu), akik szeretnének egy kicsit játszani. Gyakorolhatunk a II. tornára, de ha többen leszünk, páros viadalokat is játszhatunk.

Üdvözlettel:

Rudanar képe
Rudanar
Adminisztrátor

nagyokos9 wrote:
Holnap (március 7., vasárnap) 16:00-tól várom mindazokat a magyar szerveren (wesnoth.kfki.hu), akik szeretnének egy kicsit játszani. Gyakorolhatunk a II. tornára, de ha többen leszünk, páros viadalokat is játszhatunk.

Én tuti ott leszek. Laughing out loud

DigiHero voltam.

DigiHero képe
DigiHero

Ma délután 16 órakor felbukkan a nevem az 1.8.1-es és a magyar szerveren is, bár inkább az 1.8-asat fogom figyelni. Rég volt már kötetlen játékalkalom, úgyhogy aki kedvet érez rá, az most jöjjön csoportosulni!

Horus képe
Horus
Adminisztrátor
Magyar Bajnok 2009
Magyar Bajnok 2013
Magyar Bajnok 2015

Hali!

Hú de régen játszottam már a játékkal...Ne kövezzetek meg kérlek titeket érte Laughing out loud
Nemrég újra elkezdtem játszani, de a bajnokság már akkor elindult. Vagyis a jelentkezési időszak lejárt, ami sajnálatos módon a győztes kiszórását jelentette XD
De ha már játszunk, akkor ki lenne hajlandó egy újrakezdő játékossal játszani?
Szívesen várok minden jelentkezőt. Még akár olyat is aki a régi szépségeknél van megragadva(0.8-as verzió például vagy bármelyik Wink) Majd felnézek ide holnaptól vagyis mától rendszeresen. Szeretnék újra a kedves játékos társak közé csatlakozni ;D

A próféta szavai beigazolódtak:
"Felébrednek a holtak a hívó szóra.
A dimenziók közti kapuk újra nyitva állnak.
Orkok hagyják el otthonukat a hódító vezér szavára.
A kiválasztott felfedi magát és megváltja a világot, de kérdés hogy melyiket.&quot

colee
Csatl.: 2007. 06. 11.
Hely: kisújszállás

colee wrote:
Hali!

Hú de régen játszottam már a játékkal...Ne kövezzetek meg kérlek titeket érte Laughing out loud
Nemrég újra elkezdtem játszani, de a bajnokság már akkor elindult. Vagyis a jelentkezési időszak lejárt, ami sajnálatos módon a győztes kiszórását jelentette XD
De ha már játszunk, akkor ki lenne hajlandó egy újrakezdő játékossal játszani?
Szívesen várok minden jelentkezőt. Még akár olyat is aki a régi szépségeknél van megragadva(0.8-as verzió például vagy bármelyik Wink) Majd felnézek ide holnaptól vagyis mától rendszeresen. Szeretnék újra a kedves játékos társak közé csatlakozni ;D

Hy én szívesen játszom veled, msn-re vegyél fel (sipipeti15@hotmail.com) és akkor onnantól fogva amikor fenn vok nyugodtan írj rám. Laughing out loud

DigiHero voltam.

DigiHero képe
DigiHero

hali!

Oksa felveszlek MSN-re és majd írok is a napokban(lehet minden nap amikor nem Diablo II-zök XD).
Majd megdumáljuk még ott Wink
Ha más is szeretne játtszani nyugodtan keressen engem (colee5@freemail.hu az MSN címem) MSN-en vagy akár az e-mail címemen (r.zoltan@gmail.com) vagy csak itt körmöljön egy levelet az oldalon ;D

A próféta szavai beigazolódtak:
"Felébrednek a holtak a hívó szóra.
A dimenziók közti kapuk újra nyitva állnak.
Orkok hagyják el otthonukat a hódító vezér szavára.
A kiválasztott felfedi magát és megváltja a világot, de kérdés hogy melyiket.&quot

colee
Csatl.: 2007. 06. 11.
Hely: kisújszállás

Üdvözlet!

Ma 17:30-tól várom a wesnoth-kfki.hu kiszolgálón a játszani kíváó magyar játékosokat!
1v1, 2v2, speciális beállítások lehetségesek.

Üdvözlettel:

Rudanar képe
Rudanar
Adminisztrátor

Egyszer hallottam valakiről, aki csak Tünde harcossal megverte a törpöket. Ma találkoztam egy hasonló fickóval, aki ezt Útonállókkal csinálta. Láttam, hogy ver el egy Hűségest, taktikájának lényege a faluk elfoglalása, és nem az ellenséges katonák megölése volt. Elkezdtem beszélgetni/vitatkozni vele, és egy egész szép meccs lett belőle.
Jöttek az útonállók seregei, és hát mi történt? Bedaráltam őket... Cool Elég sok katonám szintet lépet, a végén szerintem már végtelen útonálló jöhetett volna (persze csak 2-3asával), bírom tartani. (Persze NothingLeftToLose ezt tagadta, de mind1.)
Végül megvert, de fel kellett adni az elvét - előrejött a vezérrel, és az én váramat telenyomta törpékkel. De még így is bírtam 6 körig. Laughing out loud
Szerintem érdemes megnézni, a vége elég nevetséges.

UI: Szerintetek hol szúrtam el?

Levente96_vs_NothingLeftToLose_2j_-_Szabadfölde_visszajátszás.gz 34.25 KB 10 6 év 28 hét

Levente96

Levente96
Csatl.: 2009. 03. 20.
Hely: Győr

Levente96 wrote:
Egyszer hallottam valakiről, aki csak Tünde harcossal megverte a törpöket. Ma találkoztam egy hasonló fickóval, aki ezt Útonállókkal csinálta. Láttam, hogy ver el egy Hűségest, taktikájának lényege a faluk elfoglalása, és nem az ellenséges katonák megölése volt. Elkezdtem beszélgetni/vitatkozni vele, és egy egész szép meccs lett belőle.
Jöttek az útonállók seregei, és hát mi történt? Bedaráltam őket... Cool Elég sok katonám szintet lépet, a végén szerintem már végtelen útonálló jöhetett volna (persze csak 2-3asával), bírom tartani. (Persze NothingLeftToLose ezt tagadta, de mind1.)
Végül megvert, de fel kellett adni az elvét - előrejött a vezérrel, és az én váramat telenyomta törpékkel. De még így is bírtam 6 körig. Laughing out loud
Szerintem érdemes megnézni, a vége elég nevetséges.

UI: Szerintetek hol szúrtam el?

Ez egyszerűen wow.
Köszi h feltöltötted.
Sok minden eszembejutott közbe először is az, h mennyire király egység az útonálló. Aztán h ezt nekem is ki kell próbálnom :DDD. Aztán sztem azon nagyon sok elment részedről h gyakran az egységeire mentél, amikor sztem inkább a faluk visszaszerzésére kellett volna menni, persze így utólag könnyű mondani. Aztán nemtom mennyire volt megbeszélve h ő csak olyanokat használ e mertha mondjuk "szavát adta" h ő csak footpadokat használ, akkor lehet h lett volna értelme 1 erősebb pillanatban vmi akciót összehozni támadásban, persze ebben megin nem vok joo ami a támadásokat illeti :DD. Sztem am erre mondják azt h megdöbbentő... meg azt h a gyereknek van stratégiája és pyrben készüljetek Tongue xDDD mert most nekiállok. Jah am sztem ez a fajta taktika nem biztos h bejön minden faj ellen. Mert ha ezzel 1 joo perzsit megver akkor megeszem a kalapom (ugye hatalmas %-ok a perzsiknek ütés ellen) bár az megin benne van h nagyon el fog fogyni az ellenfél manija... :/. Törp ellen nemtom mi lenne ott azért elég komoly esély van rá h ezt bebukja. Ha látom akkor tuti h kihívom a gyereket annyit tok mondani, köszi mégegyszer h feltöltötted :DD

DigiHero voltam.

DigiHero képe
DigiHero

Ő azt állította, hogy bármilyen fajt meg tud verni. Gondolom perzsiből/törpől nem valami erőseket.
Ami a támadást illeti, a 21-23. kör környékén gondoltam arra, hogy az 5 egységem találkozik, és egészen a vezérig meg sem áll. De akkor megjelent a vezére középen, megpróbáltam odamenni hozzá, ez sem volt a legjobb ötlet, hiszen az a két csoport a törpéket is visszaverhette volna.
Ha meg nem vadászom le a katonáit, hanem a falukra megyek, akkor elszaporodtam volna, és akkor végem van. Így is szépen bírtam, jól jött volna 1-2 új egység, de nem voltak feltétlen szükségesek. Ezért a végére 47 katona halt meg tőle, és 14 tőlem.

Levente96

Levente96
Csatl.: 2009. 03. 20.
Hely: Győr

Hát a törp az még elmegy de egy normálisan játszó perzsi ellen nem hiszem hogy sokra menne(kivétel ha olyan jó randomot kap ki).Levente meccséhez a következő hozzáfűznivalóm van:

1. 4.körben a bevédhetted volna az összes falvad,ha a vezért kimozdítod a középső faluba toborzás után a feldert meg elviszed a legszélső faluba+ a fapásztornak feláldozod a rejtőzködését.Később emiatt szaladt be a legszélsőbb falvaidba.
2. 5 .körben előnyösebb lett volna kevesebbet leölni és többet közrefogni,habár a 8. kör tájékán szerintem mindent összevetve jobban álltál,akkor azért nem ártott volna meg egy mágus,hogy könnyebben kiűzd őt jobbról,miközben baloldalt akár ellentámadásba is lendülhettél volna 5 egységgel,ezzel is védve tulajdonképpen az ottani falvaidat.
3. 11. kör tájékán +1 egység nem ártott volna,illetve a vezér hasznosabb lett volna ha marad a tornyában,ezáltal távoltartva a hátsó falutól az utonállót+esetlegesen a köv. körben is toborozva(középen úgyis tied volt a falu,tehát szerintem nem érte meg az ottani utonállókat csépelni).Ehhez hasonló volt amikor néha egy-egy utonálló leöléséért feladtál egy falut.

Tovább inkább nem sorolom mert lényegében ugyanezek voltak a hibáid,annyit hozzátennék hogy azért elég sok útonállója még gyors is lett,ami nagyban segítette a taktikát amit alkalmazott.
Ha esetleg valami hülyeséget mondtam volna fentebb ami meg se történt akkor azt a wesnothnak tudjátok be,a végefelé már néha a visszajátszásban az utonállók egymást verték a deszinkronizálódás miatt Laughing out loud

Mellesleg van még néhány ilyen egységfajta,akik önmagukban is leverhetnek 1-1 ellenfelet,és nem feltétlenül a gyorsaságuk,olcsóságuk (és jó védelmi %-uk)miatt,mint a fenti útonállók.

berez képe
berez
Magyar Bajnok 2010
Csatl.: 2007. 07. 10.

Vasárnap délután (alias július harmadika) négy órakor mindazok, akik ezt az üzenetet olvassák, kérem jöjjenek fel a hivatalos szerverre. Egyfelől azért, mert tesztelnem kell a PYR Armageddont, másfelől mert kíváncsi vagyok, hányan vesznek még levegőt a fórumozóink közül.

Elégséges létszám esetén a program "vidulás és mészárlás éjközépig"-re módosul. Gyertek!

Horus képe
Horus
Adminisztrátor
Magyar Bajnok 2009
Magyar Bajnok 2013
Magyar Bajnok 2015

Horus wrote:
Vasárnap délután (alias július harmadika) négy órakor mindazok, akik ezt az üzenetet olvassák, kérem jöjjenek fel a hivatalos szerverre. Egyfelől azért, mert tesztelnem kell a PYR Armageddont, másfelől mert kíváncsi vagyok, hányan vesznek még levegőt a fórumozóink közül.

Elégséges létszám esetén a program "vidulás és mészárlás éjközépig"-re módosul. Gyertek!

Ott leszek! (legalábbis remélem...)

negusnyul képe
negusnyul
Adminisztrátor
Csatl.: 2008. 10. 28.

Hi! Valszeg nem leszek itthon vasárnap szval jó szórakozást mindenkinek, de am mindennap szoktam nézni a fórumot, de annyit mondhatok h azon nem kéne idegeskedni meg beparázni h nincs itt senki, gondolom akadt jobb dolguk a való életben :DDD

DigiHero voltam.

DigiHero képe
DigiHero

Ma 15 órakor jöjjöl fel a hivatalos szerverre az, aki PYR Armageddonnal akar szórakozni.

Horus képe
Horus
Adminisztrátor
Magyar Bajnok 2009
Magyar Bajnok 2013
Magyar Bajnok 2015

Személy szerint nekem nem pyrezni vagy azon gyakorolni van kedvem fél nappal a bajnokság előtt :DDD

DigiHero voltam.

DigiHero képe
DigiHero

DigiHero wrote:
Személy szerint nekem nem pyrezni vagy azon gyakorolni van kedvem fél nappal a bajnokság előtt :DDD

Nem tehetek róla, hogy a magyar bajnokság útjában van az éra fejlődésének. Tongue
Mindenesetre aki akar, és elég magabiztos defaultban, átnézhet hozzám egy vegyesgyümölcs teára. Laughing out loud

Horus képe
Horus
Adminisztrátor
Magyar Bajnok 2009
Magyar Bajnok 2013
Magyar Bajnok 2015

Nemtom sztem ez a legmegfelelőbb téma arra h véleményt nyilvánítsak :DD

tehát a hivatalos szerveren játszó magyarok véleményem és tapasztalatom szerint átmentek "mindenen megsértődök", játékképtelen "játékosokba" Nah csak ennyi :DDD további szép napot mindenkinek :DDD

DigiHero voltam.

DigiHero képe
DigiHero

Nos, tegnap (2012. szeptember 21-én) a Hivatalos Wesnoth Szerveren játszottunk harmadmagammal (Krogen /piros/, FolkfanmetalHUN /kék/, jftasz/zöld/) és két megfigyelővel (Spelp, szdik570). A játék érdekesen alakult, mert a piros ellen „vérszerződést” kötött kék és zöld játékos. Aztán e eléggé fura helyzet miatt a vége lett a legérdekesebb. Szinte a kék játékos alig harcolt. A végét érdemes mindenképp megnézni. A visszajátszás itt van: http://replays.wesnoth.org/1.10/20120921/3p__Island_of_the_Horatii_Turn_14_(4512).gz

írta Jf. Tasz, Wesnoth-i Üdvözlettel Wink A Nagy-Óceán Járójának kapitánya Star
a 2013-as és a 2015-ös MWB bírója-szervezője és a Facebook kezelője

Jf. Tasz képe
Jf. Tasz
Adminisztrátor
Szerkesztő
Csatl.: 2010. 05. 15.
Hely: Nagy-Óceán, hajófedélzet, kapitányi lakosztály

Üdv mindenkinek! Smile

Van valakinek kedve játszani majd valamikor? Itt, vagy skypeon, vagy akárhol meg lehetne beszélni. Smile

firzen95 képe
firzen95
Csatl.: 2007. 07. 03.
Hely: Borsod megye(B-A-Z megye)
Új hozzászólás