Bajnokságon kívüli játékok

Köszönöm azt az egy, rövid, ironikus végű játékot. Laughing out loud

"...és az a legjobb tulajdonságom, hogy mindkét lábam egyforma, különösen a bal." - Bakos Bernadett, volt osztálytársam (2013.)

SilverMage képe
SilverMage
Csatl.: 2015. 04. 04.
Hely: Büszkén ülve merkúri királyi trónomon ünneplő alattvalóim s szolgáim előtt.

Én is köszönöm Smile

Hétköznap ide vagy oda, ma teljesen rá érek. Mostantól este 20:00-ig várakozok a serveren, ha valakinek van kedve jöjjön! Smile

Redex képe
Redex
Csatl.: 2014. 07. 25.

Ma kilenc körül fenn leszek a szerveren aki gondolja az csatlakozhat.

mindenkori volt  Wesnoth-ügyi (korrupt) államtitkár-helyettes úr, (Knalgába száműzetettve folyó hó 32.-én)

Sahblabla képe
Sahblabla
Szerkesztő
Csatl.: 2013. 10. 26.
Hely: van hogy otthon, de van hogy nem

Halika!

Bocsi Nymmel hogy csak úgy felszívódtam, de elment a vihar miatt  a netem.
Mostantól újra fent vagyok, és várlak vissza(a játékunk mentve van). Na meg bárkit aki szeretne játszani egyet Laughing out loud

Redex képe
Redex

Most hogy újra itt a nyár esetleg a szombati összejöveteleket is vissza lehetne hozni . Én mindenesetre holnap fél9-9 táján igyekszem ott lenni a szerveren :hat: (jó smiley)

mindenkori volt  Wesnoth-ügyi (korrupt) államtitkár-helyettes úr, (Knalgába száműzetettve folyó hó 32.-én)

Sahblabla képe
Sahblabla
Szerkesztő

Ki-ilenc??? Akkor már sajna nem leszek. De négytől várok mindenkit!!! Big smile

"...és az a legjobb tulajdonságom, hogy mindkét lábam egyforma, különösen a bal." - Bakos Bernadett, volt osztálytársam (2013.)

SilverMage képe
SilverMage
Hely: Büszkén ülve merkúri királyi trónomon ünneplő alattvalóim s szolgáim előtt.

Kösz szdik-nek a játékot!!! Big smile

SilverMage képe
SilverMage

Van egy viszonylag új négyszemélyes pályám, egy hónapja nem tudom tesztelni. Kellene hozzá még három személy. Időnként megtalálható vagyok a magyar szerveren.

Horus képe
Horus
Adminisztrátor
Magyar Bajnok 2009
Magyar Bajnok 2013
Magyar Bajnok 2015
Csatl.: 2007. 04. 24.
Hely: valamilyen bazárban, nem néztem meg elég alaposan

egynek itt vagyok

szdik570
Magyar Bajnok 2011
Szerkesztő
Csatl.: 2009. 01. 12.

Egynek itt vagyok én is. Big smile Mikor játsszuk?

SilverMage képe
SilverMage

Ma 21:30 körül érek haza a munkából. Ha nem leszünk elegen, akkor kitalálok valami vasárnapi időpontot.

szerk.: A PYRA korszak Oscillator nevű 2v2 pályája az, onnan le lehet tölteni a távollétemben, és készülni rá lelkiekben. Nyilvánvalóan alapértelmezettet is lehet rajta játszani, nem csak PYRA-t, viszont letölteni így is-úgy is kötelező, különben a szalmabála, madárijesztő meg a többi félelmetes egység láthatatlan lesz.

szerk2: 21:26-ra megérkeztem az üres szerverre, később is csak sahblabla volt, és ő sem várta be, hogy visszaírjak. Holnap olyan déltől fogva fel-felnézek, hátha.

Horus képe
Horus
Adminisztrátor
Magyar Bajnok 2009
Magyar Bajnok 2013
Magyar Bajnok 2015

Sorry, mi étterembe megyünk, szóval természetesen most se jó.

SilverMage képe
SilverMage

yup, úgy ítéltem meg hogy akkor már késő van egy új teszt kezdésének. Ma olyan 1-fél2 tájékán viszont ismét felmegyek hátha nagyobb sikerrel

Sahblabla képe
Sahblabla
Szerkesztő

Jaja, akkor jövök én is. Big smile

SilverMage képe
SilverMage

Bocsi, nem láttam, hogy tegnap írtad ki Big smile

SilverMage képe
SilverMage

Ma végre végére értem a valós életbeli munkának. A magyar szerveren mókás időtöltés remélhető.

Horus képe
Horus
Adminisztrátor
Magyar Bajnok 2009
Magyar Bajnok 2013
Magyar Bajnok 2015

Fent vagyok a szerveren tessék jönni emberek! Laughing out loud
Szombat és vasárnap is rajtam lesz a játszós ruhám úgy hogy ne hagyjatok egyedül! Smile

Redex képe
Redex

Köszönöm Ijasnak és Incinek a játékot. Amit szeretnék folytatni és befejezni. Kérlek jelezzetek vissza hogy holnap vagy holnap után rá értek-e és ha igen mikor. Smile

Továbbá ha Scharonnak van kedve felbukkanhatna és lejátszhatnánk a félbemaradt meccset Smile.

Redex képe
Redex

Halihó! Laughing out loud

Arra gondoltam, hogy valamikor összeülhetnénk játszani egy royal rumble bajnokságot. Laughing out loud Ki támogatja?

SilverMage képe
SilverMage

Szombat 18-20 körül?

Mostanában a Nemzetközi miatt úgyis méltatlanul hanyagolva volt mindenki, aki nem csapattag.

"A lion doesn't concern himself with the opinions of the sheep." - Tywin Lannister

Krogen képe
Krogen
Magyar Bajnok 2014
Magyar Bajnok 2016
Szerkesztő
Csatl.: 2012. 08. 09.
Hely: Morogor
Tetszik az ötlet, sőt én beajánlok egy pénteki 6-8 órát is a szombat mellé. Kész program listával: -Először beszélgetés a játékbeli szerencséről, alias hogyan vessz össze Krogen-nel. -Aztán béna sima 1v1-ek. -Jöhetnek a túl élők és minden finomság. -Illetve mivel jó és Horus megcsinálta bárki jöhet PyrA-ni. Alig várom a lelkes jelölteket akiket a túl ösztönzött Sivatagi nyílasaim karddal 11-2 -ket sebezve lecsapkodhatnak. -Majd a végére mire kevesen leszünk jöhet a WC... nem, nem az. A World Conquest olyan sok ideje játszuk, ideje volna végig vinni. -Majd a legvégén addigra senki se marad már, jöhet az EoHS. És ez idő alatt nem akarok semmi rosszat hallani, a cél, hogy mindenki jól érezze magát! Smile

Nem tudom, még gondolkodom rajta...

Enin képe
Enin
Csatl.: 2007. 08. 04.
Bocsánat, hogy egybefolyt a telefon nem tagolta rendesen.

Enin képe
Enin

Sajnos a péntek nekem nem jó, akkor én vandallal nemzetközizem. Egyébként egyjátékos módban még nyáron kivittem a World Conquestet, visszatöltés nélkül. Itt az utolsó pályáról a replay, csak hogy legyen bizonyíték. Marha hosszú, szóval ne nézzétek meg. XD

Szerk.: Az első visszajátszás nem jó, véletlenül egy mentést töltöttem fel, itt a jó.

CsatolmányMéret DownloadsLast Download
wc_win.gz 280.17 KB soha

"A lion doesn't concern himself with the opinions of the sheep." - Tywin Lannister

Krogen képe
Krogen
Magyar Bajnok 2014
Magyar Bajnok 2016
Szerkesztő
Csatl.: 2012. 08. 09.
Hely: Morogor
Elrontod a pálya köré szőt legendát. Tongue De amint géphez kerülök megnézem.

Enin képe
Enin

Igeeeeen gyűljünk össze minél többen szombaton (péntek nekem se biztosan jó, de még meglátom) és tartsunk egy wesnoth estéééét! Laughing out loud Crown

SilverMage képe
SilverMage

Egyetértek, eléggé elhanyagolódott minden, ami nem nemzetközi. Lélekben jelen leszek, testben viszont dolgoznom kell. Legyetek többen, mint a XI. és XIV. század közötti törött magyar vázák füleinek alakulását dagerrotípiákon bemutató múzeumi tárlat megnyitóünnepségén! (Jegyár: 3000 Ft)

Horus képe
Horus
Adminisztrátor
Magyar Bajnok 2009
Magyar Bajnok 2013
Magyar Bajnok 2015

Hát ez a játék nem jött össze... Sad

SilverMage képe
SilverMage

Hoppá én erről lemaradtam xd.

NymmeL képe
NymmeL
Szerkesztő
Csatl.: 2013. 04. 14.

A szerveren találkoztam egy Spartan nevű magyar játékossal, aki remélhetőleg nemsokára regisztrál ide.

SilverMage képe
SilverMage

Sziasztoook Laughing out loud

Későn jut eszembe szólni, de nem jönne fel valaki hozzám a szervóra játszani egyet? Laughing out loud

SilverMage képe
SilverMage
Új hozzászólás