Bajnokságon kívüli játékok

Ma este ráérek és felmegyek a magyar szerverre. Pontos időt nem mondok Laughing out loud

NymmeL képe
NymmeL
Szerkesztő
Csatl.: 2013. 04. 14.

Ne haragudj, 3 an vártunk ráádd!!!Sad

Matyi
Csatl.: 2015. 09. 21.

Matyi! Jött is 20 percel azután hogy elmentél :DD. 
Én mostantól fent vagyok ha valaki játszani szeretne jöjjön.

Redex képe
Redex
Csatl.: 2014. 07. 25.

Redex, itt vagyok, köszöntél is, de nem reagálsz. Ha ezt látod, kérlek gyere vissza!

"...és az a legjobb tulajdonságom, hogy mindkét lábam egyforma, különösen a bal." - Bakos Bernadett, volt osztálytársam (2013.)

SilverMage képe
SilverMage
Csatl.: 2015. 04. 04.
Hely: Büszkén ülve merkúri királyi trónomon ünneplő alattvalóim s szolgáim előtt.

Üdv emberek!

Én itt várok a serveren 17:00-tól Laughing out loud!
Itt volt Ineat és SilverMage is nekik köszönöm még egyszer a játékot Smile.
Szívesen várok majd mindenkit  :)!

Redex képe
Redex

Voltak sokan de sajnos elment mindenki hamar, ha valaki szeretne játszani én egy jó ideig a serveren várok még Smile

Redex képe
Redex

Üdv 22.00 ig kapható vagyok 1 max 2 játékra

Redex képe
Redex
Köszi a jó meccset Redexnek, végre a perzsik is nyertek a lojalistákkal szemben Smile Gratula neki! Smile
Legyenek inkább becsületes ellenfeleim, mintsem becsvágyóak, és nyugodtabban fogok aludni éjszakánként.
scharon képe
scharon
Szerkesztő
Csatl.: 2015. 05. 17.
Hely: Morogor
Köszönöm a gratulációt Shcaron Smile bar sikerult a rosszabbik formámat hoznom attól még élveztem a meccset Smile Mostantól olyan este 22:00-23:00 óráig fent leszek serveren ha valaki szeretne játszani én szívesen várom Smile
Redex képe
Redex

Üdv!

Várom a játszani vágyókat a serverre 14:00-tól. Teljesen ráérek estig tehát nem fogok eltünögetni. Silver ha esetleg ráérsz befejezhetnénk a játékot! Smile

Redex képe
Redex

Tudom, hogy Krogen egyértelműen elmondta nemtetszését a témáról, de csakazértis kiírom:

Köszönöm a játékot scharonnak és Redexnek (márik nevén Tiranus), és bocsánat amiért ilyen szépen beszéltem scharon taktikájáról. Gratulálok mindkettőtöknek! Wink

"...és az a legjobb tulajdonságom, hogy mindkét lábam egyforma, különösen a bal." - Bakos Bernadett, volt osztálytársam (2013.)

SilverMage képe
SilverMage
Hely: Büszkén ülve merkúri királyi trónomon ünneplő alattvalóim s szolgáim előtt.

Heh... ez most valahogy nem ugrik be... milyen témáról mondtam el nemtetszésemet...?

"A lion doesn't concern himself with the opinions of the sheep." - Tywin Lannister

Krogen képe
Krogen
Magyar Bajnok 2014
Magyar Bajnok 2016
Szerkesztő
Csatl.: 2012. 08. 09.
Arról, hogy mindig megköszönjük a játékot Smile És én is köszönöm mindenkinek Smile
Legyenek inkább becsületes ellenfeleim, mintsem becsvágyóak, és nyugodtabban fogok aludni éjszakánként.
scharon képe
scharon
Szerkesztő

Jaaa, már rémlik, gondolom csak fellelkesültem amikor láttam a 4-5 új hozzászólást, hogy történik valami, aztán nem és hirtelen felindulásból követtem el. Hát... engedjétek meg, hogy visszavonjam, felőlem köszönjétek meg nyugodtan a játékot! Majd túlteszem magam rajta valahogy. Smile

"A lion doesn't concern himself with the opinions of the sheep." - Tywin Lannister

Krogen képe
Krogen
Magyar Bajnok 2014
Magyar Bajnok 2016
Szerkesztő

Ez a bizonyos bejelentésed a 20. oldalon van, így hátha eszedbe jut.

De részemről teljesen megbocsájtott a dolog.

SilverMage képe
SilverMage

Hát igen, mondhatjuk hogy ez perdöntő bizonyíték.

Krogen képe
Krogen
Magyar Bajnok 2014
Magyar Bajnok 2016
Szerkesztő

Eddig 1 szó se, most árasztom el a fórumot! Smile

Mindenki akinek kedve van ismét vagy elöször kipróbálni Horus korszakát, mai napon várom őket 8, de inkább 9 óra környékén, mivel névnapot ünneplünk, és nem tudom, hogy végzünk vele.

Nem tudom, még gondolkodom rajta...

Enin képe
Enin
Csatl.: 2007. 08. 04.

Üdv!

Ma egésznap fent leszek a serveren, ha valaki szeretne játszani szívesen várom.

Redex képe
Redex

Nos, nem fogod elhinni, de végigjátszottam a Scrollig Survvival túlélőpályát és nem csaltam, nem ám...

...hanem egy módosítót használtam: CanBeOnlyOne !

A lényeg az, hogy ha megölsz egy ellenséges egységet, sokat fejlődsz, minden szinten és még a támadásait is megtanulod.

Itt a visszajátszás csatolva (sajna a corpse mód ide nem jó, mert a mozgó pályával nem mozog együtt a hulla képe).

CsatolmányMéret DownloadsLast Download
scrolling_survival_visszajatszas.gz 77.73 KB soha

írta Jf. Tasz, Wesnoth-i Üdvözlettel Wink A Nagy-Óceán Járójának kapitánya Star
a 2013-as és a 2015-ös MWB bírója-szervezője és a Facebook kezelője

Jf. Tasz képe
Jf. Tasz
Adminisztrátor
Szerkesztő
Csatl.: 2010. 05. 15.
Hely: Nagy-Óceán, hajófedélzet, kapitányi lakosztály

Esetleg egy meccs? Valaki??

Redex képe
Redex

Nem tudom, hova írjam: van egy angol facebook oldala a Wesnothnak, szerintem érdems követni. Rengeteg jó portrét, egységet, térképet osztanak meg. Crown Big smile

SilverMage képe
SilverMage

Jah, és itt a link: https://www.facebook.com/wesnothian/. Wink

SilverMage képe
SilverMage

Valaki? Egy játék? Most? Vagy később??
Én ráérek...  Egy jó ideig fent leszek.

Redex képe
Redex

Fent vagyok, de nem reagálsz.

SilverMage képe
SilverMage

Ma olyan fél-háromnegyed 9 körül fenn leszek a szerveren ha valakinek van kedve jöjjön :) 

mindenkori volt  Wesnoth-ügyi (korrupt) államtitkár-helyettes úr, (Knalgába száműzetettve folyó hó 32.-én)

Sahblabla képe
Sahblabla
Szerkesztő
Csatl.: 2013. 10. 26.
Hely: van hogy otthon, de van hogy nem

Lesz vmikor vmilyen torna? Smile

scharon képe
scharon
Szerkesztő

Attól tartok csak tesiórán lesz egy kis nyújtózkodás.

ikomizo képe
ikomizo
Szerkesztő
Csatl.: 2011. 11. 02.
Hely: Földön vagy föld alatt
Kár... pedig az a lengyel-magyar torna vicces lett volna Smile
scharon képe
scharon
Szerkesztő

Talán majd nyáron szervezek valamit ha lesz hozzá kedvem meg társszervező Smile

negusnyul képe
negusnyul
Adminisztrátor
Csatl.: 2008. 10. 28.

Üdv mindenki! Smile
Ma fent leszek a serveren 5-6 óra körül, ésvárok bárkit aki játszana egyet. Smile

Redex képe
Redex
Új hozzászólás