Bajnokságon kívüli játékok

a hivataloson ... ugyanis 0x64.org nem műkszik

mindenkori volt  Wesnoth-ügyi (korrupt) államtitkár-helyettes úr, (Knalgába száműzetettve folyó hó 32.-én)

Sahblabla képe
Sahblabla
Szerkesztő
Csatl.: 2013. 10. 26.
Hely: van hogy otthon, de van hogy nem

Mivel itt látjátok, ide is kiírom (1.13.2 verzió):

Javasolnám, hogy ha már egyszer új a logó, akkor változtassuk meg a kedves portálunk logóját is! mindenképp mentsük el a régit, mert sohasem lehet tudni mikor jön jól, de cseréljük le újra!

Ha valaki feltölti/elküldi a bizonyos új logót, akkor megcsinálom a régi alapján!

"...és a legjobb tulajdonságom az hogy mindkét lábam egyforma, különösen a bal." - Bakos Bernadett, 2013. december

SilverMage képe
SilverMage
Csatl.: 2015. 04. 04.
Hely: Az én tartózkodási helyem nem publikus, viszont tudom hogy TE épp hol tartózkodsz, és ezt ki tudom használni ellened.

Na már azt hittem valaki játszani akar. Hát úgy néz ki csalódtam egyet... xd

ikomizo képe
ikomizo
Szerkesztő
Csatl.: 2011. 11. 02.
Hely: Földön vagy föld alatt

Már elkészült a magyar változat - nem tudom ki csinálta.

SZÖVEG

LOGO

írta Jf. Tasz, Wesnoth-i Üdvözlettel Wink A Nagy-Óceán Járójának kapitánya Star
a 2013-as és a 2015-ös MWB bírója-szervezője és a Facebook kezelője

Jf. Tasz képe
Jf. Tasz
Adminisztrátor
Szerkesztő
Csatl.: 2010. 05. 15.
Hely: Nagy-Óceán, hajófedélzet, kapitányi lakosztály

Úgy értem, a magyar színű (p-f-z) pajzsos, mint ami portálunk tetején áll. De köszönöm, mert megadtál mindent amit kellett. Laughing out loud

"...és a legjobb tulajdonságom az hogy mindkét lábam egyforma, különösen a bal." - Bakos Bernadett, 2013. december

SilverMage képe
SilverMage
Hely: Az én tartózkodási helyem nem publikus, viszont tudom hogy TE épp hol tartózkodsz, és ezt ki tudom használni ellened.

Itt mindent megtalálsz - Udi után szabadon !

https://github.com/wesnoth-hu

írta Jf. Tasz, Wesnoth-i Üdvözlettel Wink A Nagy-Óceán Járójának kapitánya Star
a 2013-as és a 2015-ös MWB bírója-szervezője és a Facebook kezelője

Jf. Tasz képe
Jf. Tasz
Adminisztrátor
Szerkesztő
Csatl.: 2010. 05. 15.
Hely: Nagy-Óceán, hajófedélzet, kapitányi lakosztály

Negusról tud valaki valamit? 

NymmeL képe
NymmeL
Szerkesztő
Csatl.: 2013. 04. 14.

Mit szeretnél tudni? Laughing out loud

negusnyul képe
negusnyul
Adminisztrátor
Csatl.: 2008. 10. 28.

A szerver nem elérhető Smile.

Az oldal amit adtál amivel újra lehet indítani sem elérhető. Azthittem már történt valami veled Laughing out loud

NymmeL képe
NymmeL
Szerkesztő

Sziasztok!

Ma 8 és 9 óra között megpróbálok beesni a szerverre, várok mindenkit akinek van kedve játszani. Laughing out loud

Nem tudom, még gondolkodom rajta...

Enin képe
Enin
Csatl.: 2007. 08. 04.

Rás sajna nem számíthatsz, de örülök, hogy újra itt vagy. Laughing out loud

SilverMage képe
SilverMage

MIkor lesz a következő bajnokság?? Smile Háló:)

Matyi
Csatl.: 2015. 09. 21.

Hali, még nem láttalak. Laughing out loud

A legközelebbi bajnokság ősszel fog kezdődni várhatóan, a tavalyi nemrég ért véget. Voltak valamikor tornák, de én még eggyel se találkoztam.

SilverMage képe
SilverMage

Igazából lehetne csináni egy tornát, valami olyasmi módon, hogy a Horus által megemlített pályasorsolót összeházasítjuk a megbeszélt bajnokságrendszerrel, és indítunk egy 2016 "Bajnokságpróbát" Laughing out loud

Legyenek inkább becsületes ellenfeleim, mintsem becsvágyóak, és nyugodtabban fogok aludni éjszakánként.
scharon képe
scharon
Szerkesztő
Csatl.: 2015. 05. 17.
Hely: Morogor

A legnagyobb probléma, hogy nincs szervező a tornákra, ha lenne ki szervezzen lehetne 4-5 Torna 1 évben, de mivel nincsenek erre vállalkozó kedvű emberek, örülhetünk, hogy bajnokságunk még van.

Enin képe
Enin

Ma is várom a játszani vágyokat 8-9 fele. Reméljük, most nem esik szét a chat, mint múltkor. 3 ember és mindenkinek máshol tartott a chat.

Enin képe
Enin

Akkor Jövök én is! Smile

NymmeL képe
NymmeL
Szerkesztő

Wc 4. pályája Laughing out loud Egész szép eredmények.

CsatolmányMéret DownloadsLast Download
wc_4._palya.png 1.85 MB soha
NymmeL képe
NymmeL
Szerkesztő
Ügyes! (És méghogy nem vagy mázlista :DD ) Szerdán várok mindenkit délután 1v1-re, akit érdekel Smile
Legyenek inkább becsületes ellenfeleim, mintsem becsvágyóak, és nyugodtabban fogok aludni éjszakánként.
scharon képe
scharon
Szerkesztő

Amint látod a statisztikát egyálltalán nem volt mázlim ... Egyszerűen sikerült végre úgy játszanom hogy oda is figyeltem Smile

NymmeL képe
NymmeL
Szerkesztő
Jó igaz Laughing out loud
scharon képe
scharon
Szerkesztő

Szombaton este ha vállalható formában leszek fent leszek a szerveren Smile . Várom főképp Enint Laughing out loud és persze az újakat és régieket is játszani Smile

NymmeL képe
NymmeL
Szerkesztő

Ha ráérek benézek, de mostanában meg lehet találni a hivataloson is.

"A lion doesn't concern himself with the opinions of the sheep." - Tywin Lannister

Krogen képe
Krogen
Magyar Bajnok 2014
Magyar Bajnok 2016
Szerkesztő
Csatl.: 2012. 08. 09.

Krogen vadászat a hivataloson, ez tetszik, felkészülök a vadászatra! Laughing out loud

Enin képe
Enin

meg lehet hogy én is megjelenek 8-9 körül.

mindenkori volt  Wesnoth-ügyi (korrupt) államtitkár-helyettes úr, (Knalgába száműzetettve folyó hó 32.-én)

Sahblabla képe
Sahblabla
Szerkesztő
Csatl.: 2013. 10. 26.
Hely: van hogy otthon, de van hogy nem

Pénteken és Szombaton 20:00-tól

várom azokat embereket,kiknek van kedve egy hagyományos 1 az 1 elleni küzdelemhez vagy bármilyen más játékhoz!

a "0x64.org"-címen

"Ineat"

Ineat képe
Ineat
Csatl.: 2015. 05. 30.

Nos, a helyzet szomorú: kihaltunk a szerverről. Ennek orvoslásaképp várok mindenkit mostantól, illetve holnap 5-6 órától is! Wink

SilverMage képe
SilverMage

Bocsika a hirtelen megszűnésért, az internetem, úgy látszik, megelégelte mára a játékot.

"A lion doesn't concern himself with the opinions of the sheep." - Tywin Lannister

Krogen képe
Krogen
Magyar Bajnok 2014
Magyar Bajnok 2016
Szerkesztő
Csatl.: 2012. 08. 09.

Esetek többségében, mikor szoktatok összegyűlni játszani? Milyen sűrűn? 

íjász vagy semmi

"Suhan az edzett nyíl, ki tudja hol áll meg, Ki tudja hol áll meg s Kit hogyan talál meg?"

nyolcvanhetes képe
nyolcvanhetes
Csatl.: 2016. 02. 11.
Hely: Viharos Sarkok Vidéke

Többnyire hétvégén, esetleg pénteken 7-9 órától. Egyébként hol hagytad a profilképed?

SilverMage képe
SilverMage
Új hozzászólás