Bajnokságon kívüli játékok

Érdewkesek ezek a hibák, elomdanátok részletesen a pályaindítási körülményeket, hogy én is tesztelhessem őket ?

a dupla vezér nagyon fura...

írta Jf. Tasz, Wesnoth-i Üdvözlettel Wink A Nagy-Óceán Járójának kapitánya Star
a 2013-as és a 2015-ös MWB bírója-szervezője és a Facebook kezelője

Jf. Tasz képe
Jf. Tasz
Adminisztrátor
Szerkesztő
Csatl.: 2010. 05. 15.
Hely: Nagy-Óceán, hajófedélzet, kapitányi lakosztály

Persze.

Én akartam gyakorolni a bot ellen ígyhát indítottam egy random pályát alapértelmezett fajjal semmiféle kiegészítővel .

Ezután kiválasztottam a fajomat a vezéremet és a színemet majd az ellenséget számítógépre állítottam (és mindegy melyikre mindegyiken van hiba) .

Elindítottam a játékot , 1kőrben a gép elkezdett toborozni szerencsére láttam mindent Laughing out loud(1.hiba) és a 4. helyen engem hívott vissza a saját csapatába.

Kipróbáltam mindkét vezérrel tudok toborozni Laughing out loud (ez nem érdekes) 

Aztán a timert a játék készítőjénél mutatja csak nálam egyáltalán nem látszódik.

Aztán a színek nem ugyanazok (nem fontos)

A végére meg hogy néha látni mit lép az ellen a legelején. Smile kb ennyi

És még a végére minden résztvevőnek szólok hogy tessék nézni a jelentkezők listáját mert napról napra többen leszünk Smile (Naponta frissűl)

NymmeL képe
NymmeL
Szerkesztő
Csatl.: 2013. 04. 14.
Nálunk a faj vezetője és a faj nem stimmelt. Uh kb a pálya sorsolására jó a kieg.
ikomizo képe
ikomizo
Szerkesztő
Csatl.: 2011. 11. 02.
Hely: Földön vagy föld alatt
Kell még 1-2 teszt hogy kiderítsük hogy cssak gép ellen vagy ember ellen is rosszalkodik

mindenkori volt  Wesnoth-ügyi (korrupt) államtitkár-helyettes úr, (Knalgába száműzetettve folyó hó 32.-én)

Sahblabla képe
Sahblabla
Szerkesztő
Csatl.: 2013. 10. 26.
Hely: van hogy otthon, de van hogy nem

bocsi jftasz h nem válaszoltam, mostmár nézem

van h felmegyek, majd nem találok senkit és otthagyom. ha jön valaki akkor az általában azt szokta látni h nem válaszolok majd lelép

"...és az a legjobb tulajdonságom, hogy mindkét lábam egyforma, különösen a bal." - Bakos Bernadett, volt osztálytársam (2013.)

SilverMage képe
SilverMage
Csatl.: 2015. 04. 04.
Hely: Büszkén ülve merkúri királyi trónomon ünneplő alattvalóim s szolgáim előtt.

Hát ez a probléma kör nálam úgy műxik, hogy:

1. Ha én vagyok sorban az első (felül) és a gép a második (alul) (a csapatkiválasztásnál), akkor a gépet is én irányítom.
  2. Ha a gépet rakom az első sorba, akkor a gépet látom, elkezd toborozni, majd én jövök, majd ezután a gép jön, de én irányítom.

Javaslat a megoldásra:

1. a játék addon mappájából mindent átt kell helyezni a Rushed by Yetis kivételével
  2. legrosszabb esetben újratelepítés, majd csak Rushed by Yetis addon

További megjegyzések:

1. a módok nem befolyásolták (az a kettő, amit a szabályzat megenged)
  2. régebbi tapasztalatom szerint a sok kieg ütheti egymást és a korszakok is bonyodalmat okozhatnak

Jf. Tasz képe
Jf. Tasz
Adminisztrátor
Szerkesztő

Akkor most a kieg programozásával van gond ugye?

ikomizo képe
ikomizo
Szerkesztő

Vagy azzal vagy a többi kieggel való kapcsolattal Laughing out loud

NymmeL képe
NymmeL
Szerkesztő

nekem ezek vannak fent. vmeliyk zavarhatja? Laughing out loud xD

Miroku képe
Miroku
Csatl.: 2015. 01. 17.
Hely: Dwarven Doors
Belementem egy ladder meccsbe is. Ott is mondták h a felsorolt problémák lépnek fel. Uh valszeg a kieggel lesz baj.
ikomizo képe
ikomizo
Szerkesztő

Vki jöhet ha szeretne, mostantól fenn vagyok. Smile

Legyenek inkább becsületes ellenfeleim, mintsem becsvágyóak, és nyugodtabban fogok aludni éjszakánként.
scharon képe
scharon
Szerkesztő
Csatl.: 2015. 05. 17.
Hely: Morogor

Ebben az esetben nem az add-on sokaság okozza a problémát, hanem valami más.

A tünet az, hogy ha gép ellen játszok RBY-t, akkor nem a gép irányít és a színek sem változtathatóak.

De emberi játékosoknál ezek a hibák nem ismertek, így mindenki megnyugodhat, működni fog a RBY-térképcsomag a bajnokság alatt.

Sajna a hibák  fennállnak, így az időzítő se működik, tehát iko javaslatát kell elfogadnunk minden bizonnyal: RBY sorsol, majd új játékot nyitva az alap-wesnoth pályát kell betölteni.

szerk: 2015-09-09 07:45

Jf. Tasz képe
Jf. Tasz
Adminisztrátor
Szerkesztő

Egy hiba ismert PLAYER VS PLAYER formátumban az pedig az idő jelzés . Mert igen a játékot nyitó játékosnak van az ellenfélnek nincs jelzése Smile

NymmeL képe
NymmeL
Szerkesztő

A probléma oka, hogy csak ígérgettek visszmenőleges kompatibilitást, aztán 1.2.0-ban összeomlott minden add-on, mint ahogy a nagykönyvben meg vagyon írva.

EDIT: Igen, 1.12.0 akart lenni, csak kihagyott a klavikord.

Horus képe
Horus
Adminisztrátor
Magyar Bajnok 2009
Magyar Bajnok 2013
Magyar Bajnok 2015
Csatl.: 2007. 04. 24.
Hely: valamilyen bazárban, nem néztem meg elég alaposan

Ez várható volt, mert sok változás történt az 1.10 és az 1.12 között, amennyire a változásokat figyelemmel kísértem.

Gondolom Hurus 1.2.0 alatt az 1.12.0-át érted.

Reméljük a hibákat minél hamarabb orvosolják, de tuti sok idő lesz...

Jf. Tasz képe
Jf. Tasz
Adminisztrátor
Szerkesztő

Szombatig bezárólag majdnem folyamatosan látható leszek a magyar szerveren; aki el akar érni, az el is fog érni.

Horus képe
Horus
Adminisztrátor
Magyar Bajnok 2009
Magyar Bajnok 2013
Magyar Bajnok 2015

Szeretnék majd egy kis segítséget kérni: Van egy meccsem amit kb a 9. kör után rávágtak hogy kikaptam és azzal a lendülettel ki is lépett. Lenne vki oly kedves nekem megmutatni hogy mért lett volna olyan nyilvánvaló vesztésem abban a meccsben? Más szóval valaki akar időt szakítani rám egy kis elemzésre?

ikomizo képe
ikomizo
Szerkesztő
Ha felteszed, az jelentősen megkönnyíti ezt a folyamatot. Laughing out loud Am kösz Horusnak a meccset Smile
Legyenek inkább becsületes ellenfeleim, mintsem becsvágyóak, és nyugodtabban fogok aludni éjszakánként.
scharon képe
scharon
Szerkesztő

Ha vannak jelen a fórumon olyan éjszakai baglyok és lappantyúk, akik hajlandóak játékra, na azok most ismét elérhetnek, szabadidőm rengeteg.

Horus képe
Horus
Adminisztrátor
Magyar Bajnok 2009
Magyar Bajnok 2013
Magyar Bajnok 2015

No köszi a játékot minden kedves fennvoltnak Smile (SilverMage, duni78, Kinizsi)

A gigász 2v2 :DD

scharon képe
scharon
Szerkesztő

XD elérte a kommentek száma a 800-at :DD

Amúgy köszönöm a játékot Blackevil-nek

scharon képe
scharon
Szerkesztő

Itt ülök fokozott monitorhasználat mellett.

Horus képe
Horus
Adminisztrátor
Magyar Bajnok 2009
Magyar Bajnok 2013
Magyar Bajnok 2015

Készítettem egy kikötős pályát, melyhez páraknak már volt szerencséjük az elmúlt napokban. Ma este 20 óra körül folytatódik a tesztelés a magyar (esetleg a hivatalos) szerveren, várok minden szellemileg fejlődni vágyót.

Horus képe
Horus
Adminisztrátor
Magyar Bajnok 2009
Magyar Bajnok 2013
Magyar Bajnok 2015

Ma este jelen vagyok a magyar szerveren, csakúgy, mint az elmúlt estékben - épp csak játékban nem volt részem sosem. Nagyra értékelném, ha valaki lóhalálában idejönne.

Horus képe
Horus
Adminisztrátor
Magyar Bajnok 2009
Magyar Bajnok 2013
Magyar Bajnok 2015

Üdv!

Mivel ma csak lopom a napot. A szerveren elérhető vagyok mostantól egészen 24:00-ig.
Aki szeretne játszani egyet várom. Továbbá Sahblabla-t mindenképpen várom, hogy befejezzük a játékot Laughing out loud.

Tiranus
Csatl.: 2015. 11. 21.

Valaki nem akar feljönni szeróra? Smile

scharon képe
scharon
Szerkesztő

Vki jöjjön föl a szervre léééégyszíííííí!!!!!!!!!!!!!!!!

"...és az a legjobb tulajdonságom, hogy mindkét lábam egyforma, különösen a bal." - Bakos Bernadett, volt osztálytársam (2013.)

SilverMage képe
SilverMage
Csatl.: 2015. 04. 04.
Hely: Büszkén ülve merkúri királyi trónomon ünneplő alattvalóim s szolgáim előtt.

Valaki feljöhetne a serverre Én itt várok 22:00-ig egy esetleges játékra

Tiranus
Csatl.: 2015. 11. 21.

Szilveszter este várok minden olyan személyt akinek nincs kedve buliba menni, vagy nincs lehetősége a magyar szerveren . Kezdjük Wesnothtal az újévet Laughing out loud .

NymmeL képe
NymmeL
Szerkesztő

Ma negyed kilenctől kb fenn leszek a szerón, aki szeretne jöjjön.

mindenkori volt  Wesnoth-ügyi (korrupt) államtitkár-helyettes úr, (Knalgába száműzetettve folyó hó 32.-én)

Sahblabla képe
Sahblabla
Szerkesztő
Csatl.: 2013. 10. 26.
Hely: van hogy otthon, de van hogy nem
Új hozzászólás