Back to top

Bajnokságon kívüli játékok

991 posts / 0 new
Utolsó bejegyzés
Enin
Enin képe
Last seen: 1 hónap 16 óra
Csatl.: 2007. 08. 04. 02:00
Re: Bajnokságon kívüli játékok

firzen75 idézet"Életvidám lettem és visszatért a lelkesedésem is."

Amikor a Bajnokságra csak azért Jelentkeztél mert az lessz a Búcsú én kitálalok.Igaz nem jó őtlet és nem vok normális se úgyhogy ennyi pihennem kel!!

Nem tudom, még gondolkodom rajta...

Rudanar
Rudanar képe
Last seen: 1 év 10 hónap
Csatl.: 2007. 05. 26. 02:00
Szeretne valaki játszani?

Ha ma, vagy jövő héten (november eleje) délutánonként vagy esténként valakinek van kedve komoly :) mérkőzéseket játszani velem, annak állok rendelkezésére. Szívesen játszom ladder (bővebben lásd ebben a fórumtémában) mérkőzést is bárkivel. :) A ladder profilom megtalálható itt.
A ladderre ezen a honlapon lehet regisztrálni.
Leghatékonyabb kommunikációként javaslom azirc.freenode.net #wesnoth-hu csevegőszobábát (ott lehet megtalálni, amikor ráérek).

Várom a bátor ellenfeleket!

Üdv:
Krisztián

u.i.: a csevegőszoba legegyszerűbb elérése érdekében javaslom a Chatzilla kiegészítőt a Mozilla Firefox webböngészőhöz.

Üdvözlettel:
Kádár-Németh Krisztián (alias Rudanar_Firmus)
Wesnoth magyar fordítócsapat vezetője (2007-2013)

Rudanar
Rudanar képe
Bajnokságon kívüli játék VASÁRNAP 19:00

Üdv!

Mivel a bajnokság már csak viszonylag kevés embert érint aktívan, megfontolandó lenne, hogy ismét közös, kötetlen gyakorlásokkal fejlesszük hadvezéri képességeinket... :)
Itt az ideje, hogy ismét legyenek vasárnap esténként, 19:00-tól (ahogy az megszokott) közös játékok!
Lehet, hogy itt az ideje, hogy a többség kedvéért a magyar kiszolgáló áthangolódjon az 1.6-os verzióra, ahol a játszani vágyó magyarok mindig megtalálhatják egymást. Mit szóltok? Napóleon meg tudná tenni s szükséges lépéseket?
A bajnokság meccseit játszhatnánk a még működő nemzetközi 1.4-es kiszolgálón.

Üdvözlettel:

DigiHero
DigiHero képe
Last seen: 4 év 2 hónap
Csatl.: 2009. 01. 18. 16:00

nagyokos9 wrote:

Üdv!

Mivel a bajnokság már csak viszonylag kevés embert érint aktívan, megfontolandó lenne, hogy ismét közös, kötetlen gyakorlásokkal fejlesszük hadvezéri képességeinket... :)
Itt az ideje, hogy ismét legyenek vasárnap esténként, 19:00-tól (ahogy az megszokott) közös játékok!
Lehet, hogy itt az ideje, hogy a többség kedvéért a magyar kiszolgáló áthangolódjon az 1.6-os verzióra, ahol a játszani vágyó magyarok mindig megtalálhatják egymást. Mit szóltok? Napóleon meg tudná tenni s szükséges lépéseket?
A bajnokság meccseit játszhatnánk a még működő nemzetközi 1.4-es kiszolgálón.

Én ott leszek csak mondjátok meg h melyik verzióval. :D

DigiHero voltam.

Horus
Horus képe
Last seen: 8 hónap 3 hét
Csatl.: 2007. 04. 24. 02:00

Maradjunk még az 1.4-nél nyugodt lélekkel, szeretem, ha nem kell ebédszünetet tartanom gyorsítótárazáskor, és scrollozás közben sem tudok nassolni.
Időnként fent leszek.

Horus
Horus képe

Augusztus 3.-án (hétfő) 13 órától és 5.-én (szerda) szintén 13 órától kifulladásig találkozó a kfki szerveren!
A találkozó eseményei:
- baráti játékok
- saját készítésű pályák megtekintése és tesztelése
- elsődlegesen a 2010-es témában meghirdetett alternatív formátum tesztelése

Aki ez utóbbin szeretne játszani, küldje el e-mailben a toborzandó egységek listáját és a csapat nevét. Részletesebb leírást a 2010 tervezeten belül az új formátum javaslat témában találni.

EDIT: egyelőre csupán a default era egységeit lehet kiválasztani.

DigiHero
DigiHero képe

Horus wrote:

Augusztus 3.-án (hétfő) 13 órától és 5.-én (szerda) szintén 13 órától kifulladásig találkozó a kfki szerveren!
A találkozó eseményei:
- baráti játékok
- saját készítésű pályák megtekintése és tesztelése
- elsődlegesen a 2010-es témában meghirdetett alternatív formátum tesztelése

Aki ez utóbbin szeretne játszani, küldje el e-mailben a toborzandó egységek listáját és a csapat nevét. Részletesebb leírást a 2010 tervezeten belül az új formátum javaslat témában találni.

Sajnos a jövő héten nem leszek abszolút, talán vasárnap vagy nagyon esetleg szombat, úgyh tuti nem leszek ott :? (ha mégis akkor vmi nagy gáz van :D ) szval majd szervezzünk máskorra is.

DigiHero voltam.

Horus
Horus képe

Ne félj, hogy máskor ne lenne. Sokan valószínűleg nem is tudnak majd a hétfőiről, mire már jön is a kedd... nem tudom, akkor egyáltalán lesz-e valaki, őszintén szólva. :roll:
A szerdai lesz a nagyobb kaliberű, addigra már sokan olvassák...
Úgy gondoltam, olyan heti két alkalom megfelelő, hogy majd lassan újra kialakuljon az élet a szerveren. Túlzásokba megint nem kell esni, én is csinálok rengetek mindent a monitoron innen és túl; de ha valaki többre vágyna, az közzéteszi ezt az igényét.
Ez a két alkalom könnyűszerrel igazítható, tehát ha valaki ír ide, hogy a jövő héten mikor NE legyen, akkor másik napokon lesz.

Horus
Horus képe

Jövő héten ismét lesznek természetesen játékalkalmak, az érdeklődésre való tekintettel immár három alkalommal:

augusztus 10 hétfő
augusztus 13 csütörtök
augusztus 16 vasárnap
Kezdés mindig 13:00-kor.

A fő program ezúttal is az új bajnoksági javaslat tesztelése lesz. Kérek mindenkit, hogy aki játszani akar, az olvassa el alaposan az erről a formátumról szóló topicot, és a továbbiakban is kövesse figyelemmel a frissítéseket! Ott megtalálható, hogy az egységlistát hová kell küldeni, és még miket kell tartalmaznia. Emellett ott osztom meg veletek a tapasztalataimat és a visszajátszásokat.

Iker
Iker képe
Last seen: 3 év 3 hónap
Csatl.: 2008. 11. 29. 11:15

Sziasztok!

Horus: Valószinűleg mind a 3 (vagy 4?) napon tudok játszani 13kor!

Kérlek elemezzétek ki a játékom! Innen le lehet tölteni: http://wesnoth.fsf.hu/node/414

Köszi

nermal93
nermal93 képe
Last seen: 1 hónap 2 hét
Csatl.: 2007. 12. 28. 01:00

Egy felejthetetlen Eldorádós menet,
Fakivaki volt velem, ő bent én kint,
a gép sokat csalt, pl. törp 30%on 3/3 stb. stb. stb.
Olyan 7 körül kezdtük és 9:50ig tartott de volt közte 10 perc szünet, 65 kör
Amikor kint már mindenkit levertünk ez várt minket bent:
http://kepfeltoltes.hu/view/090815/18-2 ... es.hu_.jpg
Remek játék volt a csalásokat leszámítva, akció, izgalom, reménytelenség, remény majd egy fényes győzelem végén egy csattanó :D

Nermal

Horus
Horus képe

Vasárnap, azaz augusztus 23.-án hiánypótló összejövetel a kfki-n, 13 órától. Várunk mindenkit szeretettel (meg 6-7 szabadon választott egységgel).
Elsősorban ismételten az új, házi készítésű érát próbálgatjuk, de az alap is szóba jöhet.

A következő héten ismét sűrűbben lesznek az összejövetelek, remélem azért nélkülem is lezajlott azóta pár csata. :)

Rudanar
Rudanar képe
Bajnokságon kívüli játék VASÁRNAPONKÉNT 20:00

Horus wrote:

Vasárnap, azaz augusztus 23.-án hiánypótló összejövetel a kfki-n, 13 órától.

És ezen felül ismét próbáljuk rendszeressé tenni a vasárnaponként este 20:00-tól kezdődő játékokat, erre is várunk mindenkit. Én a délutánira nem tudok menni, de az estin ott leszek... legalább jobban kipróbáljuk az 1.6-os verziót.

Üdvözlettel:

Iker
Iker képe
Last seen: 3 év 3 hónap
Csatl.: 2008. 11. 29. 11:15
Re: Bajnokságon kívüli játék VASÁRNAPONKÉNT 20:00

nagyokos9 wrote:

legalább jobban kipróbáljuk az 1.6-os verziót.

Hogy hogy??? Nem az 1.4en van a kfki:?

Levente96
Last seen: 1 év 5 hónap
Csatl.: 2009. 03. 20. 14:34

Iker wrote:

nagyokos9 wrote:
legalább jobban kipróbáljuk az 1.6-os verziót.

Már nem. :P

Levente96

fakivaki
fakivaki képe
Last seen: 4 év 4 hónap
Csatl.: 2006. 08. 29. 02:00

13:00kor nekem sem jó,viszont 20:00kor jó.

Horus
Horus képe

Arra tekintettel, hogy a kfki 1.6-ra lett váltva, aki az érát szeretné tesztelni, annak először és talán utoljára is a 13-tól kezdődő játékalkalom során:

a második alternatív 1.4-es szerveren

érdemes várakoznia. A következő héttől fogva az érát áthelyezem az 1.6-os környezetbe, és újra a kfki-n lesz!

Edit: A hivatalos 1.4.7 szerver megszűnt!

Udi
Udi képe
Last seen: 7 hónap 2 hét
Csatl.: 2008. 03. 01. 01:00

Horus wrote:

Ez nem túl jó hír :?, most melyik szerveren játsszák le a még megmaradt a bajnokság mérkőzéseket?

"If you don't want to be replaced by a computer, don't act like one." - Arno Penzias

Levente96

Udi wrote:

Horus wrote:

Ez nem túl jó hír :?, most melyik szerveren játsszák le a még megmaradt a bajnokság mérkőzéseket?

Én valószínűleg a hivatalos kiszolgálót választanám, esetleg valami primitív jelszóval, mint pl "kfki"...

Levente96

Udi
Udi képe
Last seen: 7 hónap 2 hét
Csatl.: 2008. 03. 01. 01:00

Most már értem, Horus a hivatalos kiszolgálóra a wesnoth.kfki.hu-t értette. A nemzetközi kiszolgáló természetesen működik :).

"If you don't want to be replaced by a computer, don't act like one." - Arno Penzias

Horus
Horus képe

Udi wrote:

Most már értem, Horus a hivatalos kiszolgálóra a wesnoth.kfki.hu-t értette. A nemzetközi kiszolgáló természetesen működik :).

Nem, először értetted jól. A hivatalos szerver ma, amikor be próbáltam lépni 1.4.7 alól, közölte, hogy elavult, és a belépéshez az 1.6-os verzióra van szükség. Mások is tapasztalták ugyanezt. Estére azonban visszaállt. Ez azonban nem jelenti azt, hogy ne szedhetnék le bármelyik pillanatban végleg...

Levente96

Bármondjuk ez a váltás csak a Yanosz-Beresz párosnak lehet akadály, Kele és az én fajomban nincs változás az 1.6-ban...

Levente96

Rudanar
Rudanar képe

Levente96 wrote:

Bármondjuk ez a váltás csak a Yanosz-Beresz párosnak lehet akadály, Kele és az én fajomban nincs változás az 1.6-ban...

Viszont a pályák is változtak az 1.6-ban...

Üdvözlettel:

Levente96

nagyokos9 wrote:

Levente96 wrote:

Viszont a pályák is változtak az 1.6-ban...

Nem lehetne lemásolni?

Levente96

Horus
Horus képe

Augusztus 29.-én, azaz a holnapi napon a szokásos 13 órás kezdettel várok mindenkit kfki-érázni! Mostantól áttérünk az 1.6-ra, amely változással jár egyes egységek árában (konkrétan: Walking Corpse). Ha valakinek emiatt 100 fölé kerülne az összköltsége, figyelmeztetni fogom a csapata újraírására.
Az 1.4-es eras.cfg fájlt ne helyezzétek át 1.6-ba! Újra fogom írni, és a szokásos helyen megtaláljátok letölthető formában.

berez
berez képe
Last seen: 2 év 3 hét
Csatl.: 2007. 07. 10. 02:00

Remek,végre nem fogja a helyet foglalni az 1.4.7. és nem kell ugrálnom ide-oda :D.

DigiHero
DigiHero képe

Ha van rá igény szervezhetnénk egy tornát az aktívabb játékosoknak. (Semmire sincs hatással csak h megőrizzük az aktivitást.)

Természetesen 1v1-es tornára gondoltam, viszont annyi változtatás lenne a bajnoksághoz képest h csak egyetlenegy meccs dönt h ki jut tovább, azért h gyors és zökkenőmentes legyen a dolog.

Az időpontegyeztetés mehetne ugyanúgy ahogy eddig, és ha Udi meg tudja csinálni akkor akár a visszajátszásbeküldés is mehetne hasonlóan, mint a bajnokságnál.

Én 16 főre gondoltam, és van is ötletem h ki lehetne az a 16 fő, de akkor is megpróbálom megcsinálni a dolgot ha csak 8-an leszünk, vagy nem kettőhatvány lesz a szám.

Privát üzenetben várom a jelentkezőket.

+ Ez nem a teljes leírás csak kíváncsi vok h van-e akit érdekel a dolog. :D

DigiHero voltam.

Rudanar
Rudanar képe

DigiHero wrote:

Ha van rá igény szervezhetnénk egy tornát az aktívabb játékosoknak. (Semmire sincs hatással csak h megőrizzük az aktivitást.)

Én 16 főre gondoltam, és van is ötletem h ki lehetne az a 16 fő, de akkor is megpróbálom megcsinálni a dolgot ha csak 8-an leszünk, vagy nem kettőhatvány lesz a szám.

Az ötlet jó, bár ahogy a minden játékosnak kiküldött aktivitásnövekedésből látom, 10 alatt lesz az érdeklődők száma. Én benne lennék. Lehetne akár az kfki PYR Standard korszakkal is játszani. :)

Üdvözlettel:

nermal93
nermal93 képe
Last seen: 1 hónap 2 hét
Csatl.: 2007. 12. 28. 01:00

Én is szeretnék jelentkezni és támogatom Nagyokos elképzelését az új korszak bevetéséről.
Azt hozzá kell tennünk, hogy ranglistára nincs hatással, az ezen a tronán mutatott tejesítmény.

Nermal

DigiHero
DigiHero képe

A jelöltjeimet csak azé nem írom le mer nem akarok sértődést, de mondom nekem végülis megvan 16 ember.

DigiHero voltam.

Oldalak