Bajnokságon kívüli játékok

firzen75 idézet"Életvidám lettem és visszatért a lelkesedésem is."

Amikor a Bajnokságra csak azért Jelentkeztél mert az lessz a Búcsú én kitálalok.Igaz nem jó őtlet és nem vok normális se úgyhogy ennyi pihennem kel!!

Nem tudom, még gondolkodom rajta...

Enin képe
Enin
Csatl.: 2007. 08. 04.

Ha ma, vagy jövő héten (november eleje) délutánonként vagy esténként valakinek van kedve komoly Smile mérkőzéseket játszani velem, annak állok rendelkezésére. Szívesen játszom ladder (bővebben lásd ebben a fórumtémában) mérkőzést is bárkivel. Smile A ladder profilom megtalálható itt.
A ladderre ezen a honlapon lehet regisztrálni.
Leghatékonyabb kommunikációként javaslom azirc.freenode.net #wesnoth-hu csevegőszobábát (ott lehet megtalálni, amikor ráérek).

Várom a bátor ellenfeleket!

Üdv:
Krisztián

u.i.: a csevegőszoba legegyszerűbb elérése érdekében javaslom a Chatzilla kiegészítőt a Mozilla Firefox webböngészőhöz.

Üdvözlettel:
Kádár-Németh Krisztián (alias Rudanar_Firmus)
Wesnoth magyar fordítócsapat vezetője (2007-2013)

Rudanar képe
Rudanar
Adminisztrátor
Csatl.: 2007. 05. 26.
Hely: Nagykovácsi

Üdv!

Mivel a bajnokság már csak viszonylag kevés embert érint aktívan, megfontolandó lenne, hogy ismét közös, kötetlen gyakorlásokkal fejlesszük hadvezéri képességeinket... Smile
Itt az ideje, hogy ismét legyenek vasárnap esténként, 19:00-tól (ahogy az megszokott) közös játékok!
Lehet, hogy itt az ideje, hogy a többség kedvéért a magyar kiszolgáló áthangolódjon az 1.6-os verzióra, ahol a játszani vágyó magyarok mindig megtalálhatják egymást. Mit szóltok? Napóleon meg tudná tenni s szükséges lépéseket?
A bajnokság meccseit játszhatnánk a még működő nemzetközi 1.4-es kiszolgálón.

Üdvözlettel:

Rudanar képe
Rudanar
Adminisztrátor

nagyokos9 wrote:
Üdv!

Mivel a bajnokság már csak viszonylag kevés embert érint aktívan, megfontolandó lenne, hogy ismét közös, kötetlen gyakorlásokkal fejlesszük hadvezéri képességeinket... Smile
Itt az ideje, hogy ismét legyenek vasárnap esténként, 19:00-tól (ahogy az megszokott) közös játékok!
Lehet, hogy itt az ideje, hogy a többség kedvéért a magyar kiszolgáló áthangolódjon az 1.6-os verzióra, ahol a játszani vágyó magyarok mindig megtalálhatják egymást. Mit szóltok? Napóleon meg tudná tenni s szükséges lépéseket?
A bajnokság meccseit játszhatnánk a még működő nemzetközi 1.4-es kiszolgálón.

Én ott leszek csak mondjátok meg h melyik verzióval. Laughing out loud

DigiHero voltam.

DigiHero képe
DigiHero
Csatl.: 2009. 01. 18.
Hely: Szombathely

Maradjunk még az 1.4-nél nyugodt lélekkel, szeretem, ha nem kell ebédszünetet tartanom gyorsítótárazáskor, és scrollozás közben sem tudok nassolni.
Időnként fent leszek.

Horus képe
Horus
Adminisztrátor
Magyar Bajnok 2009
Magyar Bajnok 2013
Magyar Bajnok 2015
Csatl.: 2007. 04. 24.
Hely: valamilyen bazárban, nem néztem meg elég alaposan

Augusztus 3.-án (hétfő) 13 órától és 5.-én (szerda) szintén 13 órától kifulladásig találkozó a kfki szerveren!
A találkozó eseményei:
- baráti játékok
- saját készítésű pályák megtekintése és tesztelése
- elsődlegesen a 2010-es témában meghirdetett alternatív formátum tesztelése

Aki ez utóbbin szeretne játszani, küldje el e-mailben a toborzandó egységek listáját és a csapat nevét. Részletesebb leírást a 2010 tervezeten belül az új formátum javaslat témában találni.

EDIT: egyelőre csupán a default era egységeit lehet kiválasztani.

Horus képe
Horus
Adminisztrátor
Magyar Bajnok 2009
Magyar Bajnok 2013
Magyar Bajnok 2015

Horus wrote:
Augusztus 3.-án (hétfő) 13 órától és 5.-én (szerda) szintén 13 órától kifulladásig találkozó a kfki szerveren!
A találkozó eseményei:
- baráti játékok
- saját készítésű pályák megtekintése és tesztelése
- elsődlegesen a 2010-es témában meghirdetett alternatív formátum tesztelése

Aki ez utóbbin szeretne játszani, küldje el e-mailben a toborzandó egységek listáját és a csapat nevét. Részletesebb leírást a 2010 tervezeten belül az új formátum javaslat témában találni.

Sajnos a jövő héten nem leszek abszolút, talán vasárnap vagy nagyon esetleg szombat, úgyh tuti nem leszek ott :? (ha mégis akkor vmi nagy gáz van Laughing out loud ) szval majd szervezzünk máskorra is.

DigiHero voltam.

DigiHero képe
DigiHero

Ne félj, hogy máskor ne lenne. Sokan valószínűleg nem is tudnak majd a hétfőiről, mire már jön is a kedd... nem tudom, akkor egyáltalán lesz-e valaki, őszintén szólva. :roll:
A szerdai lesz a nagyobb kaliberű, addigra már sokan olvassák...
Úgy gondoltam, olyan heti két alkalom megfelelő, hogy majd lassan újra kialakuljon az élet a szerveren. Túlzásokba megint nem kell esni, én is csinálok rengetek mindent a monitoron innen és túl; de ha valaki többre vágyna, az közzéteszi ezt az igényét.
Ez a két alkalom könnyűszerrel igazítható, tehát ha valaki ír ide, hogy a jövő héten mikor NE legyen, akkor másik napokon lesz.

Horus képe
Horus
Adminisztrátor
Magyar Bajnok 2009
Magyar Bajnok 2013
Magyar Bajnok 2015

Jövő héten ismét lesznek természetesen játékalkalmak, az érdeklődésre való tekintettel immár három alkalommal:

augusztus 10 hétfő
augusztus 13 csütörtök
augusztus 16 vasárnap
Kezdés mindig 13:00-kor.

A fő program ezúttal is az új bajnoksági javaslat tesztelése lesz. Kérek mindenkit, hogy aki játszani akar, az olvassa el alaposan az erről a formátumról szóló topicot, és a továbbiakban is kövesse figyelemmel a frissítéseket! Ott megtalálható, hogy az egységlistát hová kell küldeni, és még miket kell tartalmaznia. Emellett ott osztom meg veletek a tapasztalataimat és a visszajátszásokat.

Horus képe
Horus
Adminisztrátor
Magyar Bajnok 2009
Magyar Bajnok 2013
Magyar Bajnok 2015

Sziasztok!

Horus: Valószinűleg mind a 3 (vagy 4?) napon tudok játszani 13kor!

Kérlek elemezzétek ki a játékom! Innen le lehet tölteni: http://wesnoth.fsf.hu/node/414

Köszi

Iker képe
Iker
Csatl.: 2008. 11. 29.

Egy felejthetetlen Eldorádós menet,
Fakivaki volt velem, ő bent én kint,
a gép sokat csalt, pl. törp 30%on 3/3 stb. stb. stb.
Olyan 7 körül kezdtük és 9:50ig tartott de volt közte 10 perc szünet, 65 kör
Amikor kint már mindenkit levertünk ez várt minket bent:
http://kepfeltoltes.hu/view/090815/18-2 ... es.hu_.jpg
Remek játék volt a csalásokat leszámítva, akció, izgalom, reménytelenség, remény majd egy fényes győzelem végén egy csattanó Laughing out loud

CsatolmányMéret DownloadsLast Download
ELdorado_Fakivaki_Nermal93_vs_6db_computer.gz 121.97 KB 12 7 év 40 hét

Nermal

nermal93 képe
nermal93
Csatl.: 2007. 12. 28.
Hely: Józsai Kisserdő

Vasárnap, azaz augusztus 23.-án hiánypótló összejövetel a kfki-n, 13 órától. Várunk mindenkit szeretettel (meg 6-7 szabadon választott egységgel).
Elsősorban ismételten az új, házi készítésű érát próbálgatjuk, de az alap is szóba jöhet.

A következő héten ismét sűrűbben lesznek az összejövetelek, remélem azért nélkülem is lezajlott azóta pár csata. Smile

Horus képe
Horus
Adminisztrátor
Magyar Bajnok 2009
Magyar Bajnok 2013
Magyar Bajnok 2015

Horus wrote:
Vasárnap, azaz augusztus 23.-án hiánypótló összejövetel a kfki-n, 13 órától.

És ezen felül ismét próbáljuk rendszeressé tenni a vasárnaponként este 20:00-tól kezdődő játékokat, erre is várunk mindenkit. Én a délutánira nem tudok menni, de az estin ott leszek... legalább jobban kipróbáljuk az 1.6-os verziót.

Üdvözlettel:

Rudanar képe
Rudanar
Adminisztrátor

nagyokos9 wrote:
legalább jobban kipróbáljuk az 1.6-os verziót.

Hogy hogy??? Nem az 1.4en van a kfki:?

Iker képe
Iker
Csatl.: 2008. 11. 29.

Iker wrote:
nagyokos9 wrote:
legalább jobban kipróbáljuk az 1.6-os verziót.

Már nem. Tongue

Levente96

Levente96
Csatl.: 2009. 03. 20.
Hely: Győr

13:00kor nekem sem jó,viszont 20:00kor jó.

fakivaki képe
fakivaki
Csatl.: 2006. 08. 29.

Arra tekintettel, hogy a kfki 1.6-ra lett váltva, aki az érát szeretné tesztelni, annak először és talán utoljára is a 13-tól kezdődő játékalkalom során:

a második alternatív 1.4-es szerveren

érdemes várakoznia. A következő héttől fogva az érát áthelyezem az 1.6-os környezetbe, és újra a kfki-n lesz!

Edit: A hivatalos 1.4.7 szerver megszűnt!

Horus képe
Horus
Adminisztrátor
Magyar Bajnok 2009
Magyar Bajnok 2013
Magyar Bajnok 2015

Horus wrote:

Ez nem túl jó hír :?, most melyik szerveren játsszák le a még megmaradt a bajnokság mérkőzéseket?

"If you don't want to be replaced by a computer, don't act like one." - Arno Penzias

Udi képe
Udi
Adminisztrátor
Csatl.: 2008. 03. 01.
Hely: Székesfehérvár

Udi wrote:
Horus wrote:

Ez nem túl jó hír :?, most melyik szerveren játsszák le a még megmaradt a bajnokság mérkőzéseket?

Én valószínűleg a hivatalos kiszolgálót választanám, esetleg valami primitív jelszóval, mint pl "kfki"...

Levente96

Levente96

Most már értem, Horus a hivatalos kiszolgálóra a wesnoth.kfki.hu-t értette. A nemzetközi kiszolgáló természetesen működik Smile.

"If you don't want to be replaced by a computer, don't act like one." - Arno Penzias

Udi képe
Udi
Adminisztrátor
Csatl.: 2008. 03. 01.
Hely: Székesfehérvár

Udi wrote:
Most már értem, Horus a hivatalos kiszolgálóra a wesnoth.kfki.hu-t értette. A nemzetközi kiszolgáló természetesen működik Smile.

Nem, először értetted jól. A hivatalos szerver ma, amikor be próbáltam lépni 1.4.7 alól, közölte, hogy elavult, és a belépéshez az 1.6-os verzióra van szükség. Mások is tapasztalták ugyanezt. Estére azonban visszaállt. Ez azonban nem jelenti azt, hogy ne szedhetnék le bármelyik pillanatban végleg...

Horus képe
Horus
Adminisztrátor
Magyar Bajnok 2009
Magyar Bajnok 2013
Magyar Bajnok 2015

Bármondjuk ez a váltás csak a Yanosz-Beresz párosnak lehet akadály, Kele és az én fajomban nincs változás az 1.6-ban...

Levente96

Levente96

Levente96 wrote:
Bármondjuk ez a váltás csak a Yanosz-Beresz párosnak lehet akadály, Kele és az én fajomban nincs változás az 1.6-ban...

Viszont a pályák is változtak az 1.6-ban...

Üdvözlettel:

Rudanar képe
Rudanar
Adminisztrátor

nagyokos9 wrote:
Levente96 wrote:

Viszont a pályák is változtak az 1.6-ban...

Nem lehetne lemásolni?

Levente96

Levente96

Augusztus 29.-én, azaz a holnapi napon a szokásos 13 órás kezdettel várok mindenkit kfki-érázni! Mostantól áttérünk az 1.6-ra, amely változással jár egyes egységek árában (konkrétan: Walking Corpse). Ha valakinek emiatt 100 fölé kerülne az összköltsége, figyelmeztetni fogom a csapata újraírására.
Az 1.4-es eras.cfg fájlt ne helyezzétek át 1.6-ba! Újra fogom írni, és a szokásos helyen megtaláljátok letölthető formában.

Horus képe
Horus
Adminisztrátor
Magyar Bajnok 2009
Magyar Bajnok 2013
Magyar Bajnok 2015

Remek,végre nem fogja a helyet foglalni az 1.4.7. és nem kell ugrálnom ide-oda Laughing out loud.

berez képe
berez
Magyar Bajnok 2010
Csatl.: 2007. 07. 10.

Ha van rá igény szervezhetnénk egy tornát az aktívabb játékosoknak. (Semmire sincs hatással csak h megőrizzük az aktivitást.)

Természetesen 1v1-es tornára gondoltam, viszont annyi változtatás lenne a bajnoksághoz képest h csak egyetlenegy meccs dönt h ki jut tovább, azért h gyors és zökkenőmentes legyen a dolog.

Az időpontegyeztetés mehetne ugyanúgy ahogy eddig, és ha Udi meg tudja csinálni akkor akár a visszajátszásbeküldés is mehetne hasonlóan, mint a bajnokságnál.

Én 16 főre gondoltam, és van is ötletem h ki lehetne az a 16 fő, de akkor is megpróbálom megcsinálni a dolgot ha csak 8-an leszünk, vagy nem kettőhatvány lesz a szám.

Privát üzenetben várom a jelentkezőket.

+ Ez nem a teljes leírás csak kíváncsi vok h van-e akit érdekel a dolog. Laughing out loud

DigiHero voltam.

DigiHero képe
DigiHero

DigiHero wrote:
Ha van rá igény szervezhetnénk egy tornát az aktívabb játékosoknak. (Semmire sincs hatással csak h megőrizzük az aktivitást.)

Én 16 főre gondoltam, és van is ötletem h ki lehetne az a 16 fő, de akkor is megpróbálom megcsinálni a dolgot ha csak 8-an leszünk, vagy nem kettőhatvány lesz a szám.

Az ötlet jó, bár ahogy a minden játékosnak kiküldött aktivitásnövekedésből látom, 10 alatt lesz az érdeklődők száma. Én benne lennék. Lehetne akár az kfki PYR Standard korszakkal is játszani. Smile

Üdvözlettel:

Rudanar képe
Rudanar
Adminisztrátor

Én is szeretnék jelentkezni és támogatom Nagyokos elképzelését az új korszak bevetéséről.
Azt hozzá kell tennünk, hogy ranglistára nincs hatással, az ezen a tronán mutatott tejesítmény.

Nermal

nermal93 képe
nermal93
Csatl.: 2007. 12. 28.
Hely: Józsai Kisserdő

A jelöltjeimet csak azé nem írom le mer nem akarok sértődést, de mondom nekem végülis megvan 16 ember.

DigiHero voltam.

DigiHero képe
DigiHero
Új hozzászólás