[LEZÁRVA] Wesnoth mérkőzések

14 válasz [Utolsó beküldés]

Ma, habár késve érkeztem meg a #wesnoth-hu-ra, még ott volt Gabor5, és játszottunk egy jó mérkőzést (bár nem tudtuk befejezni, de elég erősen kikaptam volna:). Felvetődött bennem viszont a kérdés, hogy lehet, jobb lenne mondjuk egy szombati időpont... Bár nekem elvileg jó a vas. 7, gyakorlatilag úgy látszik nem annyira, ezenkívül már BlackEvil is azt mondta, hogy nem jó neki a vasárnap.

Anonymous

Nekem mind2 időpont megfelel.Talán mind2kor lehetne egy jó kis játszma.
(A Gabor5-öt kisbetűvel írtad :!: Smile )

Vendég (nem ellenőrzött)

Ezer bocs! Javítva... lassan az ékezetes betűket meg a shift használatát is meg kéne szoknom:)
Más fontos dolog még a verzió egyeztetés (1.0 vagy devel verziók?). Mostmár nekem megvan mindkettő, így nekem tökmind1, csak ne a játék előt kelljen letölteni annak, aki csatlakozni akar, főleg, ha forrásból rakja fel.

Vendég (nem ellenőrzött)

Szerintem az 1.1x-es verziókat érdemes használni, mert sok tekintetben szebbek. Azt nem tudom, hogy mennyire lettek egyenlõbbek vagy egyenlõtlenebbek a fajok, talán nagyobb spielerek ebbõl a szempontbó is meg tudnák ítélni a dolgot...

Anonymous
Csatl.: 2005. 09. 03.

Szevasztok! Nagy bamba vagyok, nem tudtam, hogy van ilyen magyar oldal is! Gabor5 - el már én is játszottam, ha erre jársz, akkor HELLO!!!!!! Amúgy utoljára Karácsony elõtt csapattam, miközben éjszaka kötögettem a szaloncukrokat!! JÓ KIS GAME EZ, EL LEHET VELE JÁTSZOGATNI!!!! Wink

Somesz (nem ellenőrzött)

NA! Regisztráltam magam!!!! Shock

gamedroid.hu
Somesz képe
Somesz
Csatl.: 2006. 05. 02.
Hely: Miskolc

tök jó, hogy jöttél, bár nem túl pezsgõ errefelé az élet. talán majd a nyáron többet nyomjuk multiban. meg egyébként is Smile

Anonymous
Csatl.: 2005. 09. 03.

Megnéztem a trailertl megcsináltaák. Rendesen belémjött a feeling, mikor ősszel éjjel háromig csapattam. Lehet ma is az lesz. Cool

gamedroid.hu
Somesz képe
Somesz

Szeva! te is itt vagy! Smile
mit keresel itt :?: :mrgreen:

Vendég (nem ellenőrzött)

Gabor5 wrote:
Szeva! te is itt vagy! Smile
mit keresel itt :?: :mrgreen:

Tök véletlen. Meló közben rákerestem a Wesnothra és idekeveredtem. Nagyon örülök annak, hogy van egy magyar wesnoth közösségi portál. Ez a játék nagyon jópofa, életben kell tartani. Csak már nem játszottam fél éve, úgyhogy lassan újra kell tanulnom. Az a baj, hogy csak éjszaka van időm csapatni! Na jók legyetek!!!! Smile

gamedroid.hu
Somesz képe
Somesz

Szerbusz, üdv. az oldalon. A trailert én is láttam, nekem nagyon tetszik:).
Van egy nagyon érdekes multis pálya, nem tudom, ismeritek-e, DOM (Defense of the Marshall). Ebben csak egy hőssel vagy, és ellenfelek kinyírásáért pénzt kapssz, abból vehetsz magadnak új fegyvert, növelheted a sebzést, stb. Egyszer ki kéne próbálni:)

Vendég (nem ellenőrzött)

Udv. mindenkinek. Szoval 1.1.2-ben nem jó a multi mindig out of sync szoval az kilove. Egyebkent en is szivesen beszallok multiba, ha talalkozok ott valakivel.

Bodri (nem ellenőrzött)

Tegnap sikerült levernem egy polák arcot. Sárkányok - Sárkonyok ellen. 46 kör alatt. Jó meccs volt. Smile De az elfek ellen még sosem nyertem csatát sárkányokkal. Ez idegesítő. Nem értem mért sebeznek az elfek olyan rohadt nagyot.... Evil

gamedroid.hu
Somesz képe
Somesz

Mikor jösztök multiba? A nyelvet nem ismerő franciákkal már cseppet tele a hócipőm. :!:
Kinek van skype - ja? :?: :roll:

gamedroid.hu
Somesz képe
Somesz

Van valami magyar kiszolgáló, mert ha igen tudni AKAROM!

firzen95 képe
firzen95
Csatl.: 2007. 07. 03.
Hely: Borsod megye(B-A-Z megye)
Új hozzászólás