Back to top

Klánok kipróbálása

15 posts / 0 new
Utolsó bejegyzés
Anonymous
Klánok kipróbálása

Üdv!

Segítségre lenne szükségem, mert ennél a pályánál menthetetlenül elakadtam. Megöltem két ellenséges fõvezért, és 25 klántagot, a maradék két fõvezért is likvidálnom kellene, de fogalmam sincs hogyan. Pénzem már elfogyott, és túl sok az ellenséges egység.
Pedig már nem lehet messze a vége:(.

Anonymous
Last seen: Soha
Csatl.: 2005. 09. 03. 02:00
Re: Klánok kipróbálása

Én személy szerint még nem vittem el addig a hadjáratot, úgyhogy nem tudok sokat segíteni. Talán ha elküldenéd, vagy ide becsatolnád a mentésedet.
Egyébként a hivatalos honlap végigjátszásában azt írja, hogy vagy gyorsan rohansz griffekkel és lovas egységekkel megölni Bayart, vagy törpökkel berendezkedsz a hegységekben, de akkor a délnyugati ellenséget minnél hamarabb ki kell iktatni. Azt is írja, hogy ha 25 egység megölése után ölöd meg az elsõ vezért, akkor bónuszként hamarabb befejezhetet a pályát.

lorp

Köszönöm a segítséget. Mostmár talán menni fog. Megpróbálom csatolni két mentésemet. A legutolsót, ami már teljesen reménytelen, és egy korábbit.
Ha érdekel valakit, majd leírom hogyan sikerült.

Bocs a tudatlanságomért, de nem jövök rá hogyan kell ide csatolni. Ha adsz egy emil címet, elküldöm, asszem az menni fog :roll:

Anonymous

Ha az új hozzászólás gombra nyomsz, akkor írhatsz választ, és ott van olyan opció, hogy "Csatolmány feltöltése". Lehet, hogy azért nem megy, mert nem regisztráltál még. Ajánlom, hogy regisztrálj, csak néhány kattintás az egész.
Az email címem pedig ott van a hozzászólásom alatt található elérhetõségi ikonok közt.

Vendég

Nah megfogadtam a tanácsodat.

Vendég

hol van ez?

Anonymous

micsoda?

Vendég

ez a pálya!

Anonymous

a trónörökös utolsó elõtti pályája.

Vendég

nem emléxszem hogy van ilyen,már a legnehezebbel is végigjutottam és már nem játszom vele...

Vendég

de az utolsót tudom

Vendég

honnan lehet letölteni az "all factions"-ot és mi az? :oops:

Vendég

hmm....ez idevaló :?:

Anonymous

nermál wrote:

honnan lehet letölteni az "all factions"-ot és mi az? :oops:

Miért, hol találkoztál ilyennel?

nermal93
nermal93 képe
Last seen: 5 hónap 3 hét
Csatl.: 2007. 12. 28. 01:00

Jéé, itt van még az előző felhasználóm hsz-e! :D
Bocsi hogy itt kérdeztem ezt a valamit. Nem is tudom, mi az.
NAh, akkor most van magyar wesnoth klán? vagy lesz?

Nermal