Bajnokság után...

Vége lett a Magyar Wesnoth Bajnokságnak. Még mindenki nagyban ünnepli a gyõztest. Azonban érdemes elgondolkodni, hogy akarunk-e szervezett játékokat játszani a jövõben is. Itt nem csak a bajnokságokra kell gondolni, szerintem nagyon jó lenne, ha rendszeresen összefutnánk és játszanánk magyar játékokat (érdeklõdéstõl függõen 1vs1, 2vs2, ffa).
Ti mit gondoltok?
Szavazzatok is a baloldali menüben errõl! Kösz!

Anonymous
Csatl.: 2005. 09. 03.

Na jó, akkor mi lenne ha vasárnap esténként, vagy késõ délutánonként lenne? A szavazás most éppen úgy áll, hogy a legtöbben hetente szeretének játszani.

Anonymous
Csatl.: 2005. 09. 03.

Jónak jó lenne, esélye nincs sok Laughing out loud

Nem akarok rossz hírek futára lenni egyébként Smile

BlackEvil képe
BlackEvil
Csatl.: 2005. 09. 10.
Hely: Pécs

vasárnap jó! Smile

Vendég (nem ellenőrzött)

Most 2008ban lesz bajnokság?

Nermal

nermal93 képe
nermal93
Csatl.: 2007. 12. 28.
Hely: Józsai Kisserdő

Attól tartok, még a 2007-es játszmákat sem játszották le... Sad

Üdvözlettel:
Kádár-Németh Krisztián (alias Rudanar_Firmus)
Wesnoth magyar fordítócsapat vezetője (2007-2013)

Rudanar képe
Rudanar
Adminisztrátor
Csatl.: 2007. 05. 26.
Hely: Nagykovácsi

Engem érdekelne az hogy lessz-e 2008-as magyar bajnokság :?:
meg azt sem találom, hogy ki nyert. help please :!:

A próféta szavai beigazolódtak:
"Felébrednek a holtak a hívó szóra.
A dimenziók közti kapuk újra nyitva állnak.
Orkok hagyják el otthonukat a hódító vezér szavára.
A kiválasztott felfedi magát és megváltja a világot, de kérdés hogy melyiket.&quot

colee
Csatl.: 2007. 06. 11.
Hely: kisújszállás

Erős a gyanúm, hogy sajnos (még) nem nyert senki, mert szerintem a nevezett játékosok nem játszották le a meccseket.

Az oldalt régebben főleg GoldAge tartotta karban, de mostanában nem nagyon találkozni vele... és mások is elég ritkásan fordulnak meg errefelé... sajnos... Szóval akkor lesz 2008-as bajnokság, ha a még látogató játékosok, vagyis MI, megszervezzük magunknak...

Én nem zárkózom el a lehetőség/feladat elől teljesen, de főleg a fordításban veszek részt... és mivel 2-3 hónapon belül kiadják az 1.4-es stabil verziót, minél több dolgot kellen addig még lefordítani.

Üdvözlettel:
Kádár-Németh Krisztián (alias Rudanar_Firmus)
Wesnoth magyar fordítócsapat vezetője (2007-2013)

Rudanar képe
Rudanar
Adminisztrátor
Csatl.: 2007. 05. 26.
Hely: Nagykovácsi

nagyokos9 wrote:
Erős a gyanúm, hogy sajnos (még) nem nyert senki, mert szerintem a nevezett játékosok nem játszották le a meccseket.

Az oldalt régebben főleg GoldAge tartotta karban, de mostanában nem nagyon találkozni vele... és mások is elég ritkásan fordulnak meg errefelé... sajnos... Szóval akkor lesz 2008-as bajnokság, ha a még látogató játékosok, vagyis MI, megszervezzük magunknak...

Én nem zárkózom el a lehetőség/feladat elől teljesen, de főleg a fordításban veszek részt... és mivel 2-3 hónapon belül kiadják az 1.4-es stabil verziót, minél több dolgot kellen addig még lefordítani.

Én lejátszottam, amit tudtam, csak elküldeni nincs kinek a meccseket Sad
Egy esetleges 2008-as verseny engem is feldobna, és benne vagyok, hogy segítsek a lebonyolításában (vagy teljesen én csináljam, ki tudja Smile )...

Horus képe
Horus
Adminisztrátor
Magyar Bajnok 2009
Magyar Bajnok 2013
Magyar Bajnok 2015
Csatl.: 2007. 04. 24.
Hely: üres konzervdoboz

nem tudom melyik verziónnlenne a bajnokság így nem tudom hogy mit tudnák tenni de lehet engem is feldobna a bajnokság igaz nem hinném!!

Nem tudom, még gondolkodom rajta...

Enin képe
Enin
Csatl.: 2007. 08. 04.
Új hozzászólás