BlackEvil taktikai fóruma

na itt vagyok! Most mivel firkáljam tele? Wink Laughing out loud

gamedroid.hu
Somesz képe
Somesz
Csatl.: 2006. 05. 02.
Hely: Miskolc

Na itt van személyemben egy új játékos. A multin élõholtakat részesitem elõnyben, de eddig nem sok sikerrel. Taktikákat szivesen fogadnék eme fajjal kapcsolatban. Elõre is köszi - legalább ráterelem a valódi témára a dolgot.

Ternesz Loránd (nem ellenőrzött)

Á, helló! Idetévedtél? Élőholtak tulajdonképpen elég univerzális, minden ellen jó, de ha csak ütő-tűz-szentség támadással rendelkező egységeket hozunk ki, végük. Mint a tegnapi játék is bizonyítja.

Vendég (nem ellenőrzött)

http://www.wesnoth.org/wiki/PlayingUndead

Ezen a linken találsz pár taktikát élőholtakhoz.

Vendég (nem ellenőrzött)

Te jó Isten mekkora nagy off és flooder voltam! Miért nem bannoltatok?!?! Laughing out loud

gamedroid.hu
Somesz képe
Somesz

Somesz wrote:
Te jó Isten mekkora nagy off és flooder voltam! Miért nem bannoltatok?!?! Laughing out loud

Itt gyakorlatilag nem off-oltál, hanem rossz volt a topic címe Laughing out loud
De kinek van szíve átnevezni? Az történelemhamisítás lenne... :? (amúgy én is csak most olvastam végig, döbbenetes)

A zárójeles részt leszámítva természetesen a fene nagy jóindulatomból nem bannoltalak... Laughing out loud
Esetleg áthelyezhetem offba, és akkor mostantól ez lesz a hivatalos offtopic, amit amúgy sem értek, hogy miért nincs. Más se?

Horus képe
Horus
Adminisztrátor
Magyar Bajnok 2009
Magyar Bajnok 2013
Magyar Bajnok 2015
Csatl.: 2007. 04. 24.
Hely: valamilyen bazárban, nem néztem meg elég alaposan

Horus wrote:
Somesz wrote:

Esetleg áthelyezhetem offba, és akkor mostantól ez lesz a hivatalos offtopic, amit amúgy sem értek, hogy miért nincs. Más se?

Offtopic kategória van, de abban csak egy online dolgok alfórum van, ha gondolod hozzál létre egy általános alfórumot, és abba átrakhatod.

"If you don't want to be replaced by a computer, don't act like one." - Arno Penzias

Udi képe
Udi
Adminisztrátor
Csatl.: 2008. 03. 01.
Hely: Székesfehérvár

Udi wrote:

Offtopic kategória van, de abban csak egy online dolgok alfórum van, ha gondolod hozzál létre egy általános alfórumot, és abba átrakhatod.

Persze, de az a kategória az 1+1 hozzászólással mártírhalált halt. Végülis ez lehet, hogy marad, mert a végén írtak pár szót az élőholtakról, és csak a téma nevét kérem kölcsön... Amint időt tudok rá szánni, rendet teszek.
(most már a moderátorok is itt beszélik meg a dolgaikat... Smile )

Horus képe
Horus
Adminisztrátor
Magyar Bajnok 2009
Magyar Bajnok 2013
Magyar Bajnok 2015

Ne nyúljatok hozzá, ez már történelem! Laughing out loud Horus, nem is tudtál volna bannolni, mert akkor még nem is voltál itt. Legalábbis ezen a néven nem. Wink

gamedroid.hu
Somesz képe
Somesz

Sok idő eltelt azóta és jómagam már elég régóta inaktiv vagyok, de öröm látni hogy a scene él és virul és sok új játékos van Wink

BlackEvil képe
BlackEvil
Csatl.: 2005. 09. 10.
Hely: Pécs

BlackEvil wrote:
Sok idő eltelt azóta és jómagam már elég régóta inaktiv vagyok, de öröm látni hogy a scene él és virul és sok új játékos van Wink

Nem egoizmusból (azaz kicsit abból is Laughing out loud ) DE az új játékosok 90%-a egy bizonyos személynek köszönhető. Meg persze azoknak, akik hajlandók regizni. Ezúton is köszönet nekik. Laughing out loud

DigiHero voltam.

DigiHero képe
DigiHero
Csatl.: 2009. 01. 18.
Hely: Szombathely

Grat! Én is majd vissza-vissza nézek egy játék erejéig Smile

BlackEvil képe
BlackEvil

De régen is volt... Nincs valakinek kedve játszani egy nosztalgia 1v1-et ? Laughing out loud

BlackEvil képe
BlackEvil

Nekem lenne, 1v1 vagy 2v2. Nevem: Maze vagy TheMAze

TheMAze
Csatl.: 2011. 08. 11.

Így nézem hogy mi volt 2005be .. 1.1. wesnoth nem semmi Smile . Én olyan 1.6 körül játszottam először MP szerveren.

Na akkor ideje feléleszteni ezt a témát

http://forums.wesnoth.org/viewtopic.php?f=15&t=28936&hilit=tactics+strategy

ki mit gondol erről ? Könnyen nyeri a törpe? 

TheMAze
Csatl.: 2011. 08. 11.

Hümm Smile

BlackEvil képe
BlackEvil

Hümm Önnek is, rég találkoztunk. Nyolc, vagy kilenc évvel ezelőtt?

Ha kedve támad, kérem prezentálja ellenem a magyar szerveren majd valamikor ezt a taktikus hümmögést, a magyar közönség wesnothon innen és túl odáig vannak érte, ha valahol két veterán egyszerre jelenik meg. Szerintem még jegyet is szedhetnénk.

Horus képe
Horus
Adminisztrátor
Magyar Bajnok 2009
Magyar Bajnok 2013
Magyar Bajnok 2015

Letöltöttem, pár napon belül telepíteni is fogom a játékot. Magyar szervernek van ip címe? 

BlackEvil képe
BlackEvil
Főoldalon is megvan adva a cím Smile Egyébként szia: 0x64.org
ikomizo képe
ikomizo
Szerkesztő
Csatl.: 2011. 11. 02.
Hely: Földön vagy föld alatt
Klassz Smile még egy régi-új játékos Laughing out loud
Legyenek inkább becsületes ellenfeleim, mintsem becsvágyóak, és nyugodtabban fogok aludni éjszakánként.
scharon képe
scharon
Szerkesztő
Csatl.: 2015. 05. 17.
Hely: Morogor
Új hozzászólás