BlackEvil taktikai fóruma

Ezt a fórumot kifejezetten multiplayer játékra hoztam létre és azon belül a magasabb szinvonalú játékstílus számára Smile. Persze ettől függetlenül, aki szeretne elmélyülni az 1v1 játékok rejtelmeibe, felteheti kérdéseit, amikre jobb esetben, megfelelő választ tudok adni. Nem titkolt célom, hogy ezzel megalapozzam a magyar wesnoth, úgymond pro szintjét és olyan playerek tehetségét szeretném kamatoztatni, akik késöbb hazánkat méltón képviselhetik nemzetközi megmérettetéseken is. A mótto legyen tehát: "A Wesnoth játék kapcsán, az egész világon gondoljanak a Magyarországra úgy, mint sok élvonalbeli játékos hazája. Mivel a Wesnoth scene nem sok főt foglal magában, ezért ez egy realis cél lehet. Ezzel indítom útjára ezt a "témát" és a közeljövöben, amennyiben igény lesz rá, sorra fogjuk átbeszélni az összes matchup fajtát, és pályacentrikusan folyhatnak a stratégia elemzések.

BlackEvil képe
BlackEvil
Csatl.: 2005. 09. 10.
Hely: Pécs

Tomjoad ezúton is szeretném kérni, ha lehetséges, akkor létre kéne hozni a honlapon belül egy replay tárat, ahová a megbeszélni és elemezni kívánt replayek felkerülnek.

BlackEvil képe
BlackEvil

Előszöris nem kéen nagyobb körben elterjeszteni a wesnoth közösségi portált?:)hogy mondjuk legközelebb ne 6an versenyezzünk:)

Beer

maybe...

Anonymous
Csatl.: 2005. 09. 03.

Új játékosokat nem nagyon tudok szerezni, ez van Laughing out loud

BlackEvil képe
BlackEvil

legközelebb én is jövök... Smile

Vendég (nem ellenőrzött)

gyere játszani vasárnaponként Smile

Anonymous

mikor :?: hol :?:

Vendég (nem ellenőrzött)

Gabor5 wrote:
mikor :?: hol :?:

az itten található hírben írtam, hogy jó lenne, ha mondjuk vasárnap estnként szerveznénk játékokat (eddig még egyszer nem ött össze), de ha lenne kedved hozzá, akkor gyere fel chat-be most vasárnap Wink

Anonymous

amikor feljöttem nem volt ott senki Sad

Vendég (nem ellenőrzött)

velem is ez volt a megelõzõ héten, azért próbálkazzunk majd újra most vasárnap Smile

Anonymous

jó,én is megpróbálok itt lenni! Smile

Vendég (nem ellenőrzött)

Csáó! Én is indulnék versenyen, de húzós a vasárnap este... Elég jól játszom a Wesnoth-al (a 4 hadjáratból 3-at megcsinálltam, egyedül Prestimet nem tudom megvédeni) tapasztalltnak érzem magam egy versenyhez....

killer white (nem ellenőrzött)

legyen júniusban verseny? sokakat érdekelne?

Anonymous

Engem érdekelne, de jobb lenne, ha mondjuk június végén lenne (érettségik miatt).

Vendég (nem ellenőrzött)

jzombi wrote:
Engem érdekelne, de jobb lenne, ha mondjuk június végén lenne (érettségik miatt).

Június végén már Németországban leszek. Crying

gamedroid.hu
Somesz képe
Somesz
Csatl.: 2006. 05. 02.
Hely: Miskolc

Ti letöltöttétek az új fejlesztői verziót :?:

gamedroid.hu
Somesz képe
Somesz

nekem mind1 mikor lesz,csak ne akkor amikor nem vagyok itthon!

Vendég (nem ellenőrzött)

Somesz: már letöltöttem az 1.1.3-at, mivel főleg a grafikát fejlesztették, látványosabb újdonságok is vannak.
Amúgy lehet felőlem akár június közepén is, magyarból meg töriből úgyis elég a 2-es:)

Vendég (nem ellenőrzött)

jzombi wrote:
Somesz: már letöltöttem az 1.1.3-at, mivel főleg a grafikát fejlesztették, látványosabb újdonságok is vannak.
Amúgy lehet felőlem akár június közepén is, magyarból meg töriből úgyis elég a 2-es:)

Most töltöttem le és jól beszoptam vele mert nem megy. Hiányzik egy .dll fájl. Hol ronthattam el? Ezt az 1.1.2a - ra kellet volna rátelepítenem, vagy mi? Evil

gamedroid.hu
Somesz képe
Somesz

Somesz wrote:
jzombi wrote:

Most töltöttem le és jól beszoptam vele mert nem megy. Hiányzik egy .dll fájl. Hol ronthattam el? Ezt az 1.1.2a - ra kellet volna rátelepítenem, vagy mi? Evil

Hát ez nem megy sehogyse. Ha felülírom a 1.1.2a-t, akkor "loading title screen" után kidob, kilép... ezt jól elcseszték. 1.1.2a verzióval pedig nem enged multiplayerezni, mer a server 1.1.3-ra van upgradelve. Ez tiszta kib...ás! Evil

gamedroid.hu
Somesz képe
Somesz

Somesz wrote:
jzombi wrote:

Na megvan a hiányzó dll... fent van a hivatalos fórumon! :?

gamedroid.hu
Somesz képe
Somesz

Somesz wrote:
Somesz wrote:
jzombi wrote:

Na megvan a hiányzó dll... fent van a hivatalos fórumon! :?

Hogy rohajdanak le ez így sem megy, kidob az asztalra. Ezt igen elszarták... de felidegesítettek a francba Oups Oups most cseszhetem a multiplayert... Evil Evil Evil

gamedroid.hu
Somesz képe
Somesz

Ne én nyugodtan kijelentem, hogy az 1.1.3 - as verzi Windows alatt nem működik. Most önmagában telepítettem fel, nem az 1.1.2a -ra rá. Betettem a helyére a hiányzó dll -t, amit aa wesnoth.org - ról töltöttem le, erre most egy másik dll - t keres. Ez egy nagy szar. Akartam játszani egy jót, erre másfél órát elszarakodtam azzal, hogy életre keltsem a játékot ez alatt a kurva Windows alatt. Én többet nem töltök le fejlesztői változatot, megvárom az 1.2 - es fullt. Csak azt nem értem, hogy a hivatalos szervert mi a f.nak upgradelték 1.1.3 - ra!? Na mind1, a jelen állás szerint én nem nevezek be a bajnokságra. Majd pöcsölök az AI - kkal.

gamedroid.hu
Somesz képe
Somesz

Ha játszunk, szervert akár tudok indítani 1.1.2-est is, de talán, ha van elég sávszélességed, megpróbálhatod az 1.1.4-et (most jött ki, csak bugfix).

Vendég (nem ellenőrzött)

Letöltöttem az 1.1.4 - est. Megy, de csalódtam benne. A küzdelmek mutatása nagyno el lett szúrva azzal, hogy a sebződő egységek elkezdenek villogni (hol van harc, Csernobilban?), plussz, a távolralövő egyégeknek semmi nem látszik, hogy mivel sebeznek, legyen az egy gyík sámán fagylövete, egy perzsekény tüze, egy íjlövész vagy tündeharcos nyílvesszője. Egyszerűen követhetetlen a harcmenet... Biztos hozzá lehet szokni, de ahogy most van, ez rendkívül idegesítő. Ráadásul igancsak megnőtt a játék memóriaigénye, csak azt nem értem mireföl...? Na mind1, bocsesz, hogy mérgemben teleírtam ezzel egy olyan topicot, aminek az eredeti témája nagyon nem erről szól. De ez az új verzió ez nyomába sincs az 1.1.2a - nak.

gamedroid.hu
Somesz képe
Somesz

Laughing out loud ezt telifirkáltad Laughing out loud :lol: Laughing out loud

Vendég (nem ellenőrzött)

Somesz, nem lehet, hogy megnövelt sebességgel játszol és ez az oka?

Vendég (nem ellenőrzött)

Somesz wrote:

Ismert hiba volt az 1.1.3-al kapcsolatban, hogy a windowsos verzió nem ment. Két megoldás van, ha jól értem a fórumokat, az egyik, hogy átnevezed a python23.dll-t python24.dll-re. A másik, hogy felteszed inkább a gyorsan kiadott 1.1.4-et: http://prdownloads.sourceforge.net/wesn ... e?download
Eddig mindenhol azt olvastam, hogy le kell törölni az elõzõ verziót az új feltelepítése elõtt. Gondolom, ha mindenféle régi szemétre telepíti fel az ember, akkor az tuti dll-hibát okoz.

Anonymous

LOL

TOPIC = BLACKEVIL TAKTIKAI FORUMA
...
Laughing out loud

BlackEvil (nem ellenőrzött)

jaja

Vendég (nem ellenőrzött)
Új hozzászólás