Mi kell még/ mi nem kell?

Ahoi!

Hogy mi kell még?
Magyar Printscreenek! Laughing out loud
Nekem van egy rakat, majd beszélünk, Tomi, aztán rakhatunk fel Smile

Bye

Anonymous

Teljesen igazad van. Mindig is zavart, amikor lengyel képernyõmentéseket nézegettem a wesnoth.org-on Laughing out loud
Csináljunk egy külön gyûjteményt itt a honlapon, vegy csak egy-kettõ legyen kint?

Anonymous
Csatl.: 2005. 09. 03.

ez nagyon jó ötlet Smile ,de én még nézegettem a szörnyeket is és nekem innen még hilyányzik :!:

Vendég (nem ellenőrzött)

ha küldtök nekem képeket, akkor szívesen csinálok egy galériát, csak küldjetek tényleg minõségi pillanatokat Smile

Anonymous
Csatl.: 2005. 09. 03.

az jó lesz Smile

Vendég (nem ellenőrzött)

és mivan a rangokkal?
szerintem több kellene oda

Vendég (nem ellenőrzött)

Egy ötlet: amikor egy topicot megnyitok, ne az első oldala jöjjön be, hanem az utolsó... vagy ezt a profile-omban lehetne beállítani?

Vendég (nem ellenőrzött)

Nem lehetne csinálni ranglistát? pl hogy kihányszor győzött. esetleg lehetne több is, mint például a legrosszabb játékos Smile és egyebek

Vendég (nem ellenőrzött)

Ezzel azt érnénk el, hogy a közösség szinte megszünne. A legrosszab szavára szinte nem is halgatnának, míg a legjobb szavát mindenki szentesíteni. Mellesleg, nincsenek meg a szükség adatok.

,,Találkozunk valahol, valamikor!"
GoldAge képe
GoldAge
Csatl.: 2006. 12. 04.
Hely: Mezőkeresztes

Sziasztok! Csak úgy összedobtam egy DVD tok borítót! Tudom, nem sok értelme, de mégiscsak! Akit érdekel innen elérheti:
http://i161.photobucket.com/albums/t222 ... hDVD-2.jpg

Egyébként több mint 20 réteget használtam és olyan másfél óra alatt lett kész. Még nem nyomtattam ki, majd egyszer... Laughing out loud

gamedroid.hu
Somesz képe
Somesz
Csatl.: 2006. 05. 02.
Hely: Miskolc

Somesz wrote:
Sziasztok! Csak úgy összedobtam egy DVD tok borítót! Tudom, nem sok értelme, de mégiscsak! Akit érdekel innen elérheti:
http://i161.photobucket.com/albums/t222 ... hDVD-2.jpg

Egyébként több mint 20 réteget használtam és olyan másfél óra alatt lett kész. Még nem nyomtattam ki, majd egyszer... Laughing out loud
Komolyan saját munka??? Nagyon jó lett Wink Ha még a szöveget átírnád magyarra, felkerülne az oldalra! Végüles, ez csak egy Magyar portál Smile

GoldAge képe
GoldAge

Köszi GoldAge! Ami azt illeti elkészítettem a magyar változatot. Lehet, hogy a szöveg túl nyers. Smile

http://i161.photobucket.com/albums/t222 ... othhun.jpg

:idea: Ja és tervbe van véve egy nyomtatható kéziköny is. (help)
Az az igazság, hogy államvizsga előtt másfél hónappal baromira ráérek. Smile

gamedroid.hu
Somesz képe
Somesz
Csatl.: 2006. 05. 02.
Hely: Miskolc

Somesz wrote:
Köszi GoldAge! Ami azt illeti elkészítettem a magyar változatot. Lehet, hogy a szöveg túl nyers. Smile

http://i161.photobucket.com/albums/t222 ... othhun.jpg

:idea: Ja és tervbe van véve egy nyomtatható kéziköny is. (help)
Az az igazság, hogy államvizsga előtt másfél hónappal baromira ráérek. Smile
Nem nyers a szöveg! Nagyon tetszik. Ma már nem (mert nincs időm Sad) de holnap este felteszem az oldalra Wink

GoldAge képe
GoldAge

Megtörtént!
Ha valami más tartalom is van, akkor azt szívesen fogadom Wink

GoldAge képe
GoldAge

Jó lenne ha mondanátok egy magyar kiszolgálót!Ha nincs csinálnotok kéne és kiírni nagyon nagy betűkkel!

firzen95 képe
firzen95
Csatl.: 2007. 07. 03.
Hely: Borsod megye(B-A-Z megye)

na rangokat be kéne már álítani, ez a 6 csillag nem tetszik nekem Laughing out loud
meg előnye az lenne, hogy lényegesen nagyobb lesz az aktivitás.
baj meg mi lenne belőle? Tongue a bajnokságon hányan indultak? 8-an? a 122-ből? hát ez szomorú. kb 10-12-en néznek fel néha ide, a többiek meg csak vannak, sztem nem is olvassák ezeket a sorokat XD na szval ilyen is kéne, goldage:P

Vendég (nem ellenőrzött)

Hopp, ja még vmi. Kellenek jó avatárok a galériába! Sőt, csak ilyen wesnothos figurák szerepeljenek benne, hogy egy kicsivel jobb legyen az oldal Laughing out loud

Vendég (nem ellenőrzött)

Haha én még Avatárt se tudok változtatni és egyszer má kb száz mappát megnyitotam és egyik se az ! ez má naon idegesítő!!

Nem tudom, még gondolkodom rajta...

Enin képe
Enin
Csatl.: 2007. 08. 04.

Nagyon le van amortizálódva ez az oldal, már nem sértésként mondom mert az adminok enm nagyon tehetnek róla, valahogy nem ismeri a magyar ezt a játékot. Sajnos! Kondolom, hogy csoportosulások sincsenek, pl klánok, vagy valami. Sad

Nermal

nermal93 képe
nermal93
Csatl.: 2007. 12. 28.
Hely: Józsai Kisserdő

nermal93 wrote:
Nagyon le van amortizálódva ez az oldal, már nem sértésként mondom mert az adminok enm nagyon tehetnek róla, valahogy nem ismeri a magyar ezt a játékot. Sajnos! Kondolom, hogy csoportosulások sincsenek, pl klánok, vagy valami. Sad

Nem szívesen mondom, de az átlag magyar ember jobb ha nem is ismeri... bár előnye az épp lenne, behozna sok hülyét is, akik eddig tök jól elvoltak a Gétéjávaa, meg a Cóólofgyutivaaa...
A Wesnoth underground játék, és legyünk büszkék rá, hogy mi viszont ismerjük Wink Azért némi klán tényleg hiányzik Sad

Horus képe
Horus
Adminisztrátor
Magyar Bajnok 2009
Magyar Bajnok 2013
Magyar Bajnok 2015
Csatl.: 2007. 04. 24.
Hely: üres konzervdoboz

Hát jah DE Akkor is Én még a képeekt is letiltotam minden tiszta fehér (majdnem De az irásotokat még láttom!

Enin képe
Enin

Józsi!Józsi!
Hát a wesnothot szerintem nem tudjuk mi felvillanyozni!
A falumban játszottunk vagy 4-5-en vele, de meguntuk és inkább Gétéjáztunk meg Ageofempireöztünk, meg én Fijesztázok!
Mostanság megint nem sokat nézek wesnothra!

firzen95 képe
firzen95
Csatl.: 2007. 07. 03.
Hely: Borsod megye(B-A-Z megye)

Ezt mind ismeritek én mineggyiket uncsinak találtam a fiestát meg nem ismerem (Az oldaladra irj inkáb)

Enin képe
Enin

Üdv mindenkinek!
TomJoad megtett adminnak, mostantól nekem írhattok észrevételeket, hibákat, ötleteket a portállal kapcsolatban az emailemre, vagy felkereshettek msn-en...

Email: gabi.nuku@gmail.com
MSN: gabi.nuku@gmail.com

Vendég (nem ellenőrzött)

Kicsit megkésve, de rájöttem, hogy engem is Smile

Ha engem akarnátok zaklatni: desocone@hotmail.com

Horus képe
Horus
Adminisztrátor
Magyar Bajnok 2009
Magyar Bajnok 2013
Magyar Bajnok 2015
Csatl.: 2007. 04. 24.
Hely: üres konzervdoboz

TomJoad wrote:
Teljesen igazad van. Mindig is zavart, amikor lengyel képernyőmentéseket nézegettem a wesnoth.org-on Laughing out loud
Csináljunk egy külön gyűjteményt itt a honlapon, vegy csak egy-kettő legyen kint?

Hát lehet hogy én rosszul tudom, de pl. az Extended Erának vagy a Wesnoth Civilizationnak, esetleg az UNO for Wesnothnak (még) nincsen magyar változata...

Vendég (nem ellenőrzött)

Mi kéne még?
Hát szerintem ...
... printscreenek (gondolom senki sem tölt fel Sad )
... visszajátszások (lehet, h ez csak az én perverzióm, de én nagyon szeretek visszajátszásokat nézni)
... nem web alapú irc szoba

Jah, és vmelyik admin vagy az oldal üzemeltetője miért nem küld egy figyelemfelhívó körlevelet az összes regisztrált tagnak a bajnokságról?

Az is eszembe jutott, hogy amikor fellép valamelyikünk a wesnoth szerverre, esetleg beírhatna vmi ilyesmit a chat-be az ott játszó ismeretlen magyar játékosoknak: Magyar Wesnoth Bajnokság 2008 - wesnoth.fw.hu

Esetleg...

De ezek csak ötletek.

Vendég (nem ellenőrzött)

karvaly wrote:
... printscreenek (gondolom senki sem tölt fel Sad )

Régebben próbálták, de sajnos nem jött össze, de várhatóan lesz

karvaly wrote:
... visszajátszások (lehet, h ez csak az én perverzióm, de én nagyon szeretek visszajátszásokat nézni)

Visszajátszások úgytudom vannak, csak keresni kell...(vagyis határozottan emlékszem, hogy voltak.) De úgyvélem, hogy ez majd horus dolga lesz. Smile

karvaly wrote:
... nem web alapú irc szoba

Sajnos ez már nem az én hatásköröm. Smile

karvaly wrote:
Jah, és vmelyik admin vagy az oldal üzemeltetője miért nem küld egy figyelemfelhívó körlevelet az összes regisztrált tagnak a bajnokságról?

Küldök mindjárt, de szerintem úgyse látogatják már az oldalt sokan.... :S

karvaly wrote:

Az is eszembe jutott, hogy amikor fellép valamelyikünk a wesnoth szerverre, esetleg beírhatna vmi ilyesmit a chat-be az ott játszó ismeretlen magyar játékosoknak: Magyar Wesnoth Bajnokság 2008 - wesnoth.fw.hu

Sajnos nem én üzemeltetem a szervert, de majd megpróbálom értesíteni.

Köszönöm az ötleteket, amit tehettem megtettem Wink

Üdv: Generion/Gabor5

Vendég (nem ellenőrzött)

Gabor5 wrote:
karvaly wrote:
Küldök mindjárt, de szerintem úgyse látogatják már az oldalt sokan.... :S

Éppen ezért gondoltam. Figyelemfelkeltőnek.

A beírást úgy gondoltam, h amikor egyikünk fellép a hivatalos szerverre, akkor fogja magát és szépen bepötyögi a szöveget.

Vendég (nem ellenőrzött)

Az oldalt nem lehetne elköltöztetni más címre, vagy szerverre? Ez a fórum a freeweben van, a reklám csík még nem annyira idegesítő (egyébként a http://www.freeweb.hu/wesnoth/index.php címen elérve nincs reklám), de a hibaüzenet amit kiír, amiatt elég idegesítő néha. A fordítói műhely pedig az ultraweben van, ami szintén gyengélkedik mostanában. Extra.hu-val is vannak néha gondok, de mostanában nem halódik ennyit, és reklám sincsen.

Viszonylag új vagyok, nem tudom mennyire hullámzik a játék népszerűsége, érdemes-e gondolkozni domain név regisztráción és tárhely bérlésén? A cégnél ahol én szoktam ezt intézni 2 évre 10.000 Ft 500 mb RedHat szerveren, igaz, hogy Los Angelesben van a szerver, tehát elég sok utat kell megtennie; és a domain név regisztráció 2 évre 4000 Ft. Voltak vélemények, hogy kerüljük a mainstreamet, meg bajnokságon nehéz még 16 ember is összeszedni, szóval lehet, hogy nem érdemes beruházni erre, ezt ti tudjátok.

Én megrögzött opensource rajongó vagyok, és hiszem, hogy minden nyílt forráskódú programot jó marketinggel, támogatással, közösséggel el lehet terjeszteni, és akkor nincs olyan profit orientált progi, ami lenyomhatná Smile. Én ezért szeretném ha egy stabil oldalra kerülne mind ez a fórum, mind a fordítói műhely, és esetleg kapna valami portálrendszert, szép formát, meg egy wikit. Én az egyetem meg egyéb megrendelések mellet nyárig csak a fordításokkal tudok segíteni a projekten, de nagyon szivesen segítenék egy méltó honlap létrehozásában ennek a nagyszerű játéknak. Saját lapom + korábbi melók: http://udionline.hu (igen, ez a reklám helye volt Tongue), meg más is felajánlotta már segítségét itt a fórumon ezzel kapcsolatban.

"If you don't want to be replaced by a computer, don't act like one." - Arno Penzias

Udi képe
Udi
Adminisztrátor
Csatl.: 2008. 03. 01.
Hely: Székesfehérvár

Hali!
Rég jártam erre a nyelvvizsgám miatt, (ami sikerült is!! juhééé!)
de felvetődött bennem hogy mi lenne ha csinálna a magy ar wsnoth közösség egy olyan hadjáratot ami feldolgozza a magyar királyság egyes szakaszait, én nem értek a hadjárat készítéshez de tudok térképet, pályákat csinálni és egységeket megrajzolni(itt arra gondolok hogy ne csak sima Human legyen az "ERA" hanem legyen magyar, kun, török katona is).

Nermal

nermal93 képe
nermal93
Csatl.: 2007. 12. 28.
Hely: Józsai Kisserdő
Új hozzászólás