Várak ostroma

Sziasztok! Én még nagyon új vagyok, de azért okoskodok egy picit:) Nálam is a mágusok jöttek be eddig a legjobban vezérek ellen. Persze elõször legyengítem õket vmi gyengébb egységgel.
16 ezüstmágus?? o-ó Nekem hadjáratok során eddig egy volt, azt is kincsként becsülöm:)

Más: Hogy lehet legkönyebben mágust fejleszteni úgy, hogy ne haljon bele?Smile

Anonymous

Vendég: mágust (bármilyet) kétféleképpen lehet használni: kivégzőként, illetve gyengítőként. Mindkettő feltételezi, hogy van körülötte más egységed! Amely védi, és fedezi őt. Kivégzőként használva meg azért elég gyorsan fejlődik - csak oda kell figyelni rá, hogy tényleg ki is végezze a célpontját!

Én tündékkel szoktam játszami. A vezérem vagy egy kapitány, de akkor vért izzadsz, mire akár egyetlen ezüst mágusod lesz (alapértelmezett kor), vagy egy varázslónőm, a Hősök korában játszva. És nem lehet olyan nehéz kiszúrni, ha valaki ezüst mágusokkal tervez sunnyogni! Smile Na meg, két-három tünde lovas egész jó kis ellenőrző zónát képes létrehozni egy vár körül. (És utánpótlás is rendszerint akad a vérban.)
Jut eszembe, használtad már ezt a trükköt bármikor is?

Vendég (nem ellenőrzött)

Még kezdõ vagyok, de köszi a segítséget! Smile

Radagast (nem ellenőrzött)

GoldAge wrote:
Gabor5 wrote:
jó, de mire ezüst lesz(még mindig itt), és mire 16 is lesz(itt is Smile ),és mire elfoglalsz egy falut az ellenség közelében, akkor már mindig ott vagy, hogy minek? Laughing out loud akkor már vége Tongue

Honnan tudod?
Lehet, hogy anyira kiegyenlített a csata, hogy nem tud senki nyerni Smile
Akkor kell ezt használni Wink

Jó de te azt montad, hogy:

GoldAge wrote:

Csinálsz egy rakat ezüstmágust. Elfoglalod az ellenfél várához legközelbb lévő házát. És megtámadod. 10 ezüstmágus bármilyen ellenfelet megöl Laughing out loud

lol, sztem nincs aza hülye, aki nem venné észre, hogy ott van az orra előtt 40 ezüst. amúgy törpdühöngő! boom! és annyi a te ezüst mágusaidnak! Ezüst érmévé lapítják őket! Laughing out loud és még keresnek is vmit! Tongue természetesen ha nem törpék ellen akkor sima rohamozó lovasokkal is meg lehet gyilkolni őket! És még mindig ott tartunk, hogy nem olyan egyszerű készíteni . És hameg olyan sokáig tart az egész, akkor már biztos olyan vastagra növelt falak lesznek, hogy képtelen leszel elfoglalni egyetlen falut is elfoglalni, de ha kiegyenlített, akkor vagy az lesz a baj, hogy az ezüst márgusok nincsenek a fronton, és az ellenfél áttöri, vagy pedig ha az ezüstök nélkül egyenlített, akkor meg miért ne küldenéd oda őket, hogy had verje szét az egész tömeget...De mind1 majd meglátjuk, hogy ellenem mit csinálsz Tongue :P Tongue :P Tongue

Vendég (nem ellenőrzött)

De te viszont észreveszed a törp dühöngőt, és nem tudja megölni őket. És én köddel szoktam játszani, tehát nálem nem veszi észre Smile

,,Találkozunk valahol, valamikor!"
GoldAge képe
GoldAge
Csatl.: 2006. 12. 04.
Hely: Mezőkeresztes

mellé áll egy griff és már nincs mit nemlátni Smile

Vendég (nem ellenőrzött)

Volna egy kérdésem.
Nem nagyon értek a törpékhez, de velük hogy ostromolnátok várat?
A törpéknek nincs mágusa, és mivel a várak jellemzően nem hegyek tövében vannak, igen könnyen kapnak visszakézből pofonokat...

Horus képe
Horus
Adminisztrátor
Magyar Bajnok 2009
Magyar Bajnok 2013
Magyar Bajnok 2015
Csatl.: 2007. 04. 24.
Hely: valamilyen bazárban, nem néztem meg elég alaposan

A törpök semlegesek. Ebből következik, hogy bármilyen napszakban ugyanúgy harcolnak, tehát én nem megyek neki egyenesen törpökkel a várnak, mert ha el tudtam jutni oda, akkor valószínűleg, már megnyertem a meccset majdnem. Így inkább maradok a közeli faluban, és várok, amíg kijön az ellenfél. A faluim számából következik, hogy telitoborzom magam, az ellenfél pedig ott izél 6 egységgel, és -4-es bevétellel. Ha meg szorít az idő, akkor rájuk küldök törp mennydörgőket. Amint sikerül egy egységet megölni, már benn is vagyunk biztonságban.

Vendég (nem ellenőrzött)

Jó kis veszekedés van vagy volt de ha Hősőkkorán játszunk akkor is 70% on nem olyan könnyű átt fejleszteni a Vörösöket és ha rájön a tervedre Akkor direkt megszállott és dühöngöket vesz inkább és lerohanja a mágusaidat akkor szoptad az egészet mert nem érnek semitse a hallottak ennyierővel csak ugy érnének valamit ha Buzogányuk lenne mint a Fénymágusoknak és akkor még lehetne egy kicsit könnyyeben fejleszteni.De asse értem hogy Miért is szeretitek a mágusokat??Ha meg rohamos lovasokat küld akkor nincs esélye ha a mágusaid a falukban vannak és el telportálsz a sebesült mágussal.És vissza jösz egy telivel és szétlövöd a pofájukat!Megmégegy kifogásom van ki az a hülye aki Varázyló mester helyet ezüst mágust választana??

Nem tudom, még gondolkodom rajta...

Enin képe
Enin
Csatl.: 2007. 08. 04.

Jah már megvan ki én!

Enin képe
Enin

Jozsi: a mágusok a mágikus támadásuk miatt jók. Ha például bezárkózik egy hegységben lévő faluba egy 3. szintű Törp Őr (Rendíthetetlen egység + 70% védelem + 8 gyógyulás körönként.) onnan már a magas szintű mágusokon kívül a fene se tudja kiverni onnan. A sebzése is nagy a törp őrnek, így még magas áldozatokat is kell hozni a megöléséért. Erre jók a mágusok, hogy a 70% védelmet letudják. Smile

Vendég (nem ellenőrzött)

Oké Biztos

Enin képe
Enin

Ha én eljutok a várig akkor benyomulok a toborzóhelyekre vagy az is szokott lenni hogy kimegy a vár közepéről és én meg be álok oda.
De vár ostromán mindig jól jön mágus mert az gyógyítja az egységet! Smile

Bodolai14 néven találsz meg a játékban! Smile

Bodolai képe
Bodolai
Csatl.: 2010. 03. 01.
Hely: Nagyvenyim

Sziasztok!
Szerintem várostrom visszaverés gyakorlásra kiváló pálya a hadjáratok közül (ha jól emlékszem a hadjárat címére) a Lerohanás keleten c. hadjárat első pályája (védd meg a vezért két napig három delevény ellen, míg a csapóajtón elmenekülhetsz). Én már nagyon sokat teszteltem, mégis legtöbbször kivégzik szegény zöldfülű srácot a csontvázak és denevérek annak ellenére, hogy négyféle taktikával is nyertem már ezen a pályán. Érdemes többször kipróbálni legnehezebb szinten, sokszor csak egy hajszálon múlik a túlélés.

Suller Dulman
Csatl.: 2011. 04. 28.

hát, ha csak egy hajszálon múlik a túlélés, az inkább azt jelenti, hogy a random-generátor istent játszik Smile

egyébként a LK hadjárat volt az egyetlen a kanonizált kampányok közül, amelyiken csak legkönnyebb fokozaton tudtam a második pályára eljutni. Mivel később sem éreztem úgy, h hű de élvezhetetlenül könnyű, ezért nem is erőltettem.

Farkas János

noodlay képe
noodlay
Csatl.: 2010. 12. 18.
Hely: Balassagyarmat

Nekem sikerült az egészet végigvinni, bár a "vissza ehhez a körhöz" funkciót igen gyakran használtam, sőt az egyik pályát teljesen újra csináltam. Így visszatekintve, türelmesebb lehettem akkor. Wink Egyébként az utolsó pályán nálam meghalt a fénymágus, így a király csak a vezért meg a lovas valakit nevezte ki főmukinak.

hacksagon képe
hacksagon
Csatl.: 2011. 01. 16.
Hely: Eger
Új hozzászólás